0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kızlar eşim evin büyük oğlu ve ilk torunları olucak kaynanamın ismi Figen isimi Figen su olsun diyor ben de başından beri hiç içime sindiremiyorum yakıştıramadım isimleri anlamlı kuranı kerimde gecen isimlerden olsun istiyorum nasıl karar vericez yaa Bi fikri olan var mı ne desem de ikna olur 

15 Cevaplar

+4 oy
(6,203 puan) tarafından
Figen su ne Allah aşkına.Anasi yaşıyor madem Figen olmasını istiyor sende yanına da benim annemin ismi olacak ya da başka isim koycaz de
-Reklam-
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Biri Figen olsun bide Kuran'da geçen isim koyun o zmn cnm Figen kötü degik isim için aranızı açmayın bence ve Figen şu saçma olmuş biraz daha yakışan bı şey bükün öyle koyun orta yoku bulun da :)
+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben aile büyüklerinin isimlerinin konması tarafında değilim ya diğer ailenin gönlü kalıyor bence 
+1 oy
(13,962 puan) tarafından
Anasının adını koyunca ne olcakmiş Allah rızası için Figen su nedir yaaaaaa
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Figen çirkin bi isim değil ama ikinizin ortak kararı olsun cnm. Bende katın babamin ismini koymak istedim eski ve ağır bi isim olmasına rağmen ama eşim istemedi :))

Fikir olarak mesela ni deftere anlamlarıyla beraber bi kaç isim yaz eşinle beraber seçin. Biz öyle yapıp karar verdik.
(34 puan) tarafından
Yada Figen in yanına hangi isimler yakışır canım aklına gelen var mı
(1,015 puan) tarafından
Figen Lıya
Figen Berra
Figen Sena
Figen Kübra ☺ gibi gibi ama sakin figen su koyma baydı artık su ismi..
(34 puan) tarafından
Kübra benim ismim canım güzel denk gelmiş :)
(1,015 puan) tarafından
Biliyorum ondan yazdım ☺
0 oy
tarafından
İsim anne ve babanın hakkı canım onlar mı dogurcak sanki sakın koydurma kendi istediğin Kuran'da geçen ismi koyarsin
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bu kaynanalar kayinbabalar niye kendi isimleri icin diretirki bırak insanlar koyarsa koyar ne karışıyorsun ya cok sukur ben kendim koydum 
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Figen ne yaaaaa yıl olmuş 2021 daha saçma isimler peşindeler yaa dini isim varken Figen ne ya. 
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Figen hıra olabilir

(34 puan) tarafından
Güzel tavsiye canım
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım Figen güzel bir isim yanına sende uygun istediğin bir ismi koyarsın çokta sorun yapma bence isim güzel :) bende ilk doğumda kayınbabamın adını verdim oğluma eşim çok istiyordu şimdi 15 gün kaldı doğuma bu sefer benim istediğim ismi vericez bebeğime hayırlısıyla :) 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
 ne zaman isim öuhabbeti konusunda anlaşamayan insan görsem, doğurmuş , 20 aydır çocuğa bakmış, uykusuzluğu ağrıyı siniri stresi yaşamış biri olarak hep dediğim şey isim koymak annenin hakkıdır noktaa. Bizim doğurup büyütene kadar canımız çıkıyor anamız ağlıyor ismi figen su olsunmuş . Asla içine sinmeyen isim koyma  
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Niye anasının adını koyuyormuş senin istediğin olsun o zaman.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben asla  kaynana  kayın peder  ismi  koymam  koymadım da  en büyük  oğlu  olsa  bana ne  o mu taşıdı 9 ay o mu doğurdu  o mu acı  çekti  umurumda  olmaz  kendi  istediğim  ismi  koydum   gerisi de beni  ilgilendirmez 
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Kız senin ananımkını koyacaksak yanına da benimki diye tuttur bak nasıl vazgececek. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Figensu ne bee ayrıca kaynananın adını neden koyuyosun deki çocuk benden çıkacak bırakta adını ben koyayım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 337 göst.
11 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,236 göst.
25 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 542 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 281 göst.