0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından

Kızlar az önce biri catsap grupu acacakdı bende katılmak isdedim. Sinra biri yeni katılmıs o erkekdir ddiler yani burda erkek varmi ki bende acacakdım vatsap grupu ama vallah art niyetim yok sadece arkadas amaclı  ama gözm korkdu benimde bundan sonra ya bir sey olursa diye

2 Cevaplar

+3 oy
(336 puan) tarafından
Canim biz bu ülkede neler gördük..ne sapik zihniyetler var..damadina asik olan kayınpederden tut damacanaya tecavuz edenlere kadar..bu kadar kadinin oldugu bi uygulamada erkek olmaz mı zannediyosunuz?? Sonra bisey soyleyince herkes fikrinde özgür diyosunuz..siz bilirsiniz ben kendi fikrimi soyluyorum
(55 puan) tarafından
Aa biliyorum canım biruyle kavga gibi bir sey ettim az önce o senmiydin ki bilemedim ama ne bileyim ki ben Turkiyeden diyulim yani hic erkeye karsılasmadım altı aydı bu uygulamadayım hamilelere neden yazsınlarki ne bileyim kardesim ya Allah biksin. Korkkdu gözum o arkadası bulursam özur dilicem valla haklıymıs grup axmak sakıncalı valla . Birude siz nasıl anne olucaksız diyor ona sinir okdum vala ben arkadas amaclı acmak isdedim benim kocamda bu uygulamayi biliyo bir kere girib bakmadı ne diye yani her kesi kendim fibi biliyorum ben napıyim
tarafından
Karılar kocaniza demeyin o zaman uygulamada kızlarla konusyorz diye sonra onlar da kurar veya bir arkadaşına bahseder arkadaş dogru diyor çok sapik zihniyetler var
(55 puan) tarafından
Off canım cok sıkkın yaa  canım biliyorsun bende böyle bir baslık acdım ama cok korkdum sana dedim haa biri isdiyor onunla grup acıcam diye deme erkekmiş. Cok kötu oldum vallah. Hamileyiz ya bir huzur buldugumuz yer burası  burda dertlesiyoruk icimizi kolayca açıyoruz her seyi cinsellikden tutmuz kaynana görumceye kimi  burdada rahat olmuyacaksak napalım yaa
tarafından
Canım lafım sana değil de uyarı veren manyak kim kusura bakmasın. Resmen takip ediyor bni her seyime eksi uyarı Armine dicem kim bu deli
(55 puan) tarafından
Bu uyarılar neden veriliyor ve kim veriyor ki ne yazdık  ki kötu bir seymi bu
tarafından
Sebep ne ki. Anlamıyorm. Hakaret etmiyoruz eksi uyarı. Kesin bir erkek yapıyor bunu
(55 puan) tarafından
Ay banada öyle nereye gidersem orda ya calla korkuyorum artık bu ne cNım sıkldı bilmiyorum ne uyarısı ne konusuyorukki biz
tarafından
Aman neyse ne erkekse de eğer pis sapik ruhlu diyorm
tarafından
Yorum ettm aşağıya bak iki uyarı verilmiş.  Soruya da öyle
(55 puan) tarafından
Ayy bir sey olurmuki acaba valla kocam bikse erkek var burda sildirer uygulamayı bana kıskanc biri. Buranıda silirsem deli olurum ben kimseyle konusmuyorum ben tek burası oda böyle olursa
(55 puan) tarafından
Evet bencede erkek admin bilemezmi bunu erkek oldugun kimin uyarı verdiyin
(336 puan) tarafından
Kocanin huyunu biliyosan kimseye numarani verme:)) bu uygulamadan da bahsetme erkek var falan diye..sadece burda yorumlardan fikir al numara olayina hic girmeyin derim ben
tarafından
Bn hesap var bile demedim eşime. Sadece uygulamayı biliyor
(55 puan) tarafından
Yok biliyor kizlarla konusuyorum dedim az öncede bana screen et at dedi bende isde o erkek meselesi vardi söyleyemedim deli olurdu dedim biri kufur etti o yuzden soru kapandı diye.  Yoksa dunyani dar eder bana valla
tarafından
Aman Allah yeni baristiniz sizde
(55 puan) tarafından
Anlamadım canım tam olarak ne demek isdedin ki?
tarafından
Yani yeni baristiniz canım. Bir de bu uygulama da erkek olabilir lafını duysa kızar. Sen yazmıştın geçende erkek sana baktı diye kizmisti yani. Duymasın söyleme sende.
(55 puan) tarafından
Evet ya diru yeni barışdık o oterfe kalsında oda sinirli baya bende heyheylerim usdumde kiyamet kopar sen napdın canım noldu senin iş aradımı hic yoksa birsey yokmu
tarafından
Yok ne nerde canım aramadı
Ama iki gün sürmez  arar eğer aramzsa bni kendi hayatına baksın çok kinlendim.
(55 puan) tarafından
Arar canım arar belkide yeni diye anlamıyor hatasını iki gun gecmez arayacakdır dayanamaz bebis oldukdan sonra sen dusun dahada baglanir evine annesi  yokmu ona söylesen tenbeh etse
tarafından
Annesi mi:))) hiç gulcegim yoktu. Sevinir valla kavga ettik diye zaten zoru var ayrı ettik diye
(55 puan) tarafından
Aaa Allah akıl fikir verdin ayrı oturdugunuzu bikiyordum deyesen kiracıydız dimi ?  Ya bir anne nasıl sevinir ki bende erkek annesi olucam olumin mutlu okmasın isderim gelnimi daha cok severim hic oluma ezdirmem tabi saygılı gelini. Ne bileyim kardesim biri vardır diye umutlandım. Belki söylersen konusurlar aklını toplarlar diye öyleyse hic söyleme Allah gunahs yazmasında belki o dolduruyordur. Torunun olacak be kadın neyin kafasın yasıyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hissediyorm var ve birkaç kez knstgm kişiden anladm. Özelden yazdılar bana fantazi şeklin ney diye ,?? Çok korktm valla  

tarafından
Aynen öyle. Bnde şok oldum ama var belli bariz yani
(55 puan) tarafından
Belkide canım. Ama admin arastırmalı bence kim oldugun bikmeli ben mesela yasım az birazda safım bu aralarda biliyorsun isde pskolojim yerlerde konusma ihtiyacım var yeni bir arkadas edinmek isdiyorum arkadaslarımla kavgalıyiz o yuzden yani benden isdeseydi numaramı verecekdim safımya ben ne bileyimya. Kafam karısık
tarafından
Verme yani canım boşver burda konuşmak yeterli baki yani
(55 puan) tarafından
Yok xanım vermem ya verirmiyim ki basım belaya girer gel sinra kocaya anlat anlata bilirsen derdini valla kiyamet kopar. Burası iyi evet silmem uygulamayı bebiş oluncada  başım karışır girerim arada
tarafından
Yani aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 518 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 951 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,556 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 302 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu

377,094 soru

11,284,852 cevap

34,689 kullanıcı

...