0 oy
789 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Hiç konduramazdm hiç bilmez geçen hafta eşim odada ben çocuğumla uğraşırken biseylere bakıyordu bı canlı yayına katılmış açık seçik kızların olduğu bebeğim 3 aylık söz verdi bı girdim baktım yine ne kadar aşşalycı bişey bilseniz . Bende eksik olan ne bilmiyorum elimden gelse resmini atarım ne fiziğim kötü ne boyum kısa ne eğitimim kötü.  Kimseyi küçümsemek için demiyorum erkekler işte biyle doyumsuz yikildim ben 

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Ne boyum kısa dediğin anda gerisini okuma geregi duymadim ama bi de eğitimi olmayanları da vurarak devam etmişsin kusura bakma sen dış görünüşle olmadiğini bilmiyorsun bu islerin karakter meselesi. Ne boyumuzun kısa ne fizigimizin güzel olmasini secemiyoruz malesef ve bunlar tercih edilme sebebi degildir. 
tarafından
1.55 benim boyum :)
(42 puan) tarafından
Hayır asla öyle bı algı yaratmak istemem herkes nefsimden üstün yanlış anlamayın canım sıkkın belki ne dediğimi bilmiyrum örnek verdim sadece
(1,699 puan) tarafından
Aynen
öyle kadınların aldatilmasinda erkekleri haklı gibi göstermiş
tarafından
Sıkma canını senin hicbir eksigin yok kendinde kusur arama biz bu erkeklere fazla geliyoruz her zaman sindiremiyorlar. Çocuk veriyoruz yuva kuruyoruz elimizin ekmegini yiyorlar ama vefali degiller bizim gibi. Geneli boyle
tarafından
Fakat hemcinslerini de asla egitimine dis gorunusune gore kucuk dusurmek dogru degil bilerek veya bilmeyerek. Buradan kalbindeki niyeti okuyamiyoruz malesef yazdigin yaziyi okuyabiliyoruz ona istinaden boyumu belirtme gereği duydum. Biz kadınız kadın olmamiz yeterli dik durabilmek icin.
-Reklam-
+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Sen erkekleri eğitim seviyesi fizik için sevdiğini sana bağlandığını mi dusunuyorsun madem eğitim seviyen var öyle bir aşağılık adam için yikilmana gerek yok bırakırsın olur biter kendini beğendirme çabası içine girme 
tarafından
Burda kendini beğendirme çabasına mı girmiş Allah aşkına nasıl anlamak istiyosaniz öyle anlıyorsunuz
(7,441 puan) tarafından
Bende eksik olan ne diyor fiziğim boyum yerinde diyor burdan ne anlıyorsun okuduğumu anlayabiliyorum erkeğe dünyanın guzelini de getirdin şeref yoksunu olduktan sonra mutluluğu dışarda arar böyle bir insana da fiziğim boyum güzelliğim dese ne demese ne yani hala kendinde kusur bulmaya çalışıyor neyim eksik demek beğendirme çabasıdır daha ne yapabilirim anlamında bu durumda birşey yapmasına gerek yok
+1 oy
tarafından
Kocası böyle şeyler yapinca kendinde kusur arayanlara da .....

Neyse bisey demiycem
+1 oy
tarafından
Şunu asla unutma bacım ne yaparsan yap erkek milletine asla yaranamazsın net. Fazla değer onların bi tarafını kaldırıyor inan evdekilerin değeri bilinmiyor evlilik de diploma geçmiyor derdi ablam o kadar doğru ki ben de okudum ama evde geçmiyor 
0 oy
tarafından
Istersen dünya güzeli ol içinde olduktan sonra engel olamazsın 
(42 puan) tarafından
Severek evlendik biz gerçekten yıkıldım ne yapcam Bilmiyorum
tarafından
Sevmekle de ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Sapkınlık ve doyumsuzluk
(42 puan) tarafından
Ben ne acılar çektim korono oldum doğumda hazır dahi değildim o çocuğu kendi evimden getirmedim ben kızımızla ilgilenirken adam ne peşinde
0 oy
(157 puan) tarafından

O tlfonu kafasında kırardım ben :angry:

(42 puan) tarafından
Ya canım ya dinleyen ben olsam neler neler derdim dondum kaldım
(157 puan) tarafından
Donup kalınacak bişey deyil ahlaksızın teki neden izin verıyosunz gercekten anlamıyorum bır kız iki küs bak bakalım üç tekrarlıyomu
0 oy
tarafından
Dünyada Angelina aldatılmış yani evin hizmetçisiyle bide demekki bizim fiziğimizle değil onların kişiliksizliğiyle alakalı bişey üzme tatlı canını günah onun öbür tarafta verecek göz zinasının hesabını tabi verebilirse
(42 puan) tarafından
Amin inşallah versin karaktersiz
0 oy
tarafından
İster boyun uzun olsun ister dünyalar güzeli ol eşinin ziyneti iğrenç pis sorun senin ve senin fiziğin değil aç gözlü doyumsuz
0 oy
tarafından
Senlik değil kuzum eşinin karaktersizligi 
0 oy
(119,057 puan) tarafından
Yaa bu erkekler kendini ne saniyo
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Mayasında olduktan sonra

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kendine niye sucu arıyorsun bu karşı tarafın pisligi
0 oy
(8,242 puan) tarafından
Canım sıkma canını senın yetersızlıgın degıl bu afedersın sen o. Gibi de olsan inan yine bakarlar huy nefıs yenılgısı.
(42 puan) tarafından
Aynen de öyleymiş
0 oy
(0 puan) tarafından
Anjoline juli bile aldatıldı fazla söze gerek yok. Erkekler böyle işte
0 oy
(27,332 puan) tarafından

Şerefsizlik yapmak isteyen

Boya guzellige yada başka birşeye bakmıyor maalesef

0 oy
(894 puan) tarafından
Akademisyen de aldatılıyor Türkiye güzeli de tamamen karakter kişilikle ilgili bu iş
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bunun boyla yada eğitim le alakası yok canım.  Erkek var tikeni gül yapar erkek var gülü dikene çevirir. Benim bi tanıdığım cift var. Kadın kisa boylu tombis . Allah'ım tobe ya rabbi hani güzel desem değil yani Allah öyle yaratmış tabi. Kocası da boylu poslu yakışıklı ahlaklı eğitim li.  Karısını el üstünde tutuyo çantasını bile taşır yani. Abim olsun dünya ahiret gözüm yok ama genede insan özeniyo imreniyo öyle ciftlere. Yani sorun sende değil kocanda
(42 puan) tarafından
Aynen öyleymiş ne kadar zoruma gidiyor var ya aynı yatağa bas koyduğum güvendiğm insan bunu yapıyor gerçekten böylelerine yazılar olsun
(3,794 puan) tarafından
Kişilik meselesi canım.  Sorunu kendinde arama boşuna.
0 oy
(289 puan) tarafından
Bir zamanlar tutkiye guzeli olan hulya avsar bile bu ulke de aldatilmistir  

O yuzden bazen agzimizla kus tutsak olmaz

Adamın adamina denk gelmekle ilgili olay 
0 oy
tarafından
Eksik olan sende değil kardeş böyle böyle bastiriliyoruz
0 oy
(175 puan) tarafından
Bu işler boyla fizikle kültürle olsaydı Adriana Lima aldatılmazdı bacım. Erkek aldatıyorsa veya meyilliyse bu erkeğin karakterinin eksikliğidir kadının değil.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 267 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 569 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 389 göst.