0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından
Anne karnindaki ses diye you tubeden açtım indirdim oğlana her dinlettigimde hemen uyuyor yada cok agladinda açıyorum rahatlıyor belki sizinde işinize yarar diye paylasmak istedim benim oğlan 4 aylik hala o seske uyuyor vala:)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gaz döneminde bende kullandım ama şuan takmıyor 7ayligiz :)
(159 puan) tarafından
Desene benimde 7 aylikken sınavım baslicak:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah işe yarayan anneler olur benim kız onların hiç birini takmiyordu inanki o sesleri açtım dualar açtım masajlar yaptım duş aldirdm besignde salladm ayagmda salladm kolalrmda gezdrdim evin içinde bebek arabayla gezdik battaniye de salladm inanirmsn gece 1 2 gibi uyanıp sabah 7 ye 8 e hatta bazen 9 a kadar uyumuyordu ben uykusuzluktan ölüyordum o uyumuyordu 6.5 aylık olduk hala uyumuyor şimdide dış den dolayı umuyor yani anlican bebeğin uyumucgi varsa ne yaparsan yap uyumuyor ilk kızım ise uykusu geldignde emzir köy yatağa beş dk uyurdu yada oturduğu yerde yattığı yerde uyurdu ne güzel :(
(159 puan) tarafından
Canim belki biryeri ağrıyordur hastaneeye göturdunuzmu Allah yardkmciniz olsin zor durum anlıyorum ama bunca şeye rağmen susmuyorsa vardır bir agrisu bence:( bebeklerin aglamasina dayanamıyorum ben
tarafından
Götürdüm canım goturmezmiyim hiç kan testleri idrar testleri yapıldı hep normal çıktı doktorumz kolik olduğu için ne yaparsam yapaym iceride gaz kaldığı için uyumadigi söyledi gaz şurubu damlası acı elma yağı hepsini denedk hergun rezene içtim anason kimyon içtim yazın ortasında yelek ve çorap la gezdim gaz olmasın diye ama yinede çektik baya canları sağolsun da uykusz kalalım elbet geçiyor bu zamanlar
(159 puan) tarafından
Rabbim sabrını veriyor canim baksana 6 ay gecmis bile senin demenle bugünler elbet gececek Rabbim evlatlarımıza saglik sihhat versin hicbirsey onlardan değerli deyil bir gulusu dunyalara bedel bende iki çocuğumda çektim kizim geldi 1 buçuk yasina oglun daha 4 aylık ve bu ses acilinca sadece uyuyor uyanikken asla sırt ustu uzamanmaz hep kucak ister hatta bazen kucakta bile ağlar kisacasi ne gecem belli ne gunduzum suan bile beşiğini sallıyorum meme emip yataginda uzanan bebeklere hasret kaldim inan
0 oy
(62 puan) tarafından
Bnim oglan 23 aylik hala o sesle uyur supurge sesi :)
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Bız 4 aylık fön makinesi açıyorum youtu.be den 
0 oy
tarafından

Valla Bende bu uygulamada pis pis sesi ve dandiniyi acıyorum uyutuyor onunla :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 402 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Merve100 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 516 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı

...