0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
3 tane cocugum var biri 6 yasinda biri 2.5 yasinda biri 5 aylik ew isi yemek kocaaaaa cocuklara yemek ew isindede takintiliyim heryerim duzenli olsun cocuklar oyuncagi dokunce cok kiziyorum stress hepsi bazen beni cok yoruyor tansiyonum 9 5 düşük sizce ne yapmam lazim yardim edenimde yok

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuk dediğin dağıtacak oyun oynayacak bunda kızacak ne var. Akşam toplarsınız  derli toplu olur. Büyüyünce istesende oynamaz okula giderler kalırsın evde Yanlız başına. Zor ve yorucu elbette ama geçecek bu günler. Stres yapıp kendini yorma üzme. Benim kızımda köpek dişini çıkarıyor gece 3 de kalkıyor sabah 7 de uyuyor sarhoş gibi geziyorum ortada ama olsun. Yarın büyüyecek bebekli halini özleyecem kucağıma sığmayacak şimdiki gibi, koklamama izin vermeyecek belki. Oyuncak da oynamayacak derslere gömülecek zar zor görecem. Şimdi tadını çıkarmak istiyorum. Hayat bişeylere takıp kendimizi yormak üzmek için çok kısa. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saliver ne yapcan sıkma kendine zarar
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Iste ard arda bebek yapilmamali bnce kuzum olan sana oluyor bak 
(74 puan) tarafından
Aynen 2. 3. Kazayla oldu cok büyük konustum cocuk istemem diye nasip sozde korunuyorduk
(22,071 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun guzum
0 oy
(46 puan) tarafından
Ah cnm ayni bende öyleyim iki kizim var biri 4 yaşında biri 5 aylik bende ev isinde takıntılıyım her yer dizenli yerli yerinde olsun istiyorum buyuk kizimin peşinde oyu'cak topluyorum yemek yemeye bile firsatim yok gece onlr uyur saat kac olursa olsun uykusuzluktan olsemde genede kamkar evi temizler oyle uyurum cok sinirleniyorum bu huyuma ama elimde degil engel olamiyorum daha yeni küçüğü esime verdim yalvar yakar evi supurup sildim banyoyu yikadim hepsi uyuduktan sonra toz alip mutfagi toplicam her gun boyle :(
(74 puan) tarafından
Aynen oyle ama sabah uyandigmda heryerde yine nasil bu kadar dagitiyolar bilmiyorum esimde saolsun 1 bardak olsun kaldirmaz
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sanırım bunalıma girmişsin 
(74 puan) tarafından
Sankiii esimde anlayissiz o biraz ii olsa belki bu kadar yipranmzdim
0 oy
(349 puan) tarafından
Vallahi cnm insan zamnla herşeye alışıyo. Ben gece enfazla 5 saat uyursam eğer kendime gelirdim. Ama bnm oğlum aşırı gazlıylı ve gece yarım saatte bir uyanırdı. Bni görseydin resmen sarhoş gibiydim ayakta duramazdım. Gündüz desen zaten uyumazdı. Ama şimdi 1 yaşında çok şükür 9 buçukta uyutuyorum sabaha kadar 2-3 defa uyanıyo. Elhamdülillah. Ama papatya, ıhlamur anason içirebilirsin. Rahat uyku için
(74 puan) tarafından
Cocuklar uyusa bende uyuyrmda biri gece kalkiyo anne korkuyorum oglum saolsun sabaha kadar ustune acar ben orterim kizim sabaha kadr kac defa emzirirm uyku yok yani sabahda 7 de ayaktayiz
(349 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm. Geçicek inşallah bü günlerde. Bnm bebeğim de sabah 6 da kalkardı.
0 oy
tarafından
Kendini çok yorma bazı işler kalsada bisey olmaz. Çocukların hayırlısıyla büyüdükten sonra rahatına ericeksin inşallah.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
2 cevap 32 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 58 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.

377,755 soru