0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Ya kayınbabamin dayisi vefat etmiş Allah rahmet eylesin tamam ama ariyo eşimi cenazeye git dio ya arkadaş cenazeye gitcek zaman mi ? Benim çocuğumu kuvezde kalmış bağışıklık sistemi iyi mi değil mi bilmiyorum annem yuruyemiyo hasta ben ona gitmeye korkuyorum kaynanam cenazeye git dio  benim çocuğumu düşünmüyorlar bu çocuk 2 defa hastanelik oldu onu düşünmüyorlarlar gelmediler ama kayınbabamin dayısını dusunuyo kadın sınirimi bozdu kadın 

10 Cevaplar

0 oy
(4,377 puan) tarafından
kendi kocasını göndersin 
(3,740 puan) tarafından
Kocası ile birlikte benim kocamı da yolluyo
-Reklam-
0 oy
(48,392 puan) tarafından
esin ne dedi peki
(3,740 puan) tarafından
Annesine bir şey demedi ama bana gitmicem dio
(48,392 puan) tarafından
insallah gitmez
(3,740 puan) tarafından
Dedim gidersen 1 ay gelme bu eve die
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sende burda yaziklarnin aynısı kaynana soyle en iyi taniyan sensn biz burda sen haklısın veya hakszin dememizn bi anlmi yok kaynananla konuscan esinle konuscan
(3,740 puan) tarafından
Ben eşime dedim annen çok oldu artık diye
(1,475 puan) tarafından
Tamm esinde ben gitmicem benim cocgum böyle boyle bi.durmu var gidemem gidersemde eve giremem cocguma dokunamam der
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sen haklısın da eşin ne dedi bu duruma 
(3,740 puan) tarafından
Annesine bir şey demedi bana gitmicem dedi
(3,823 puan) tarafından
O zaman boşver gitsin sinirlenmeye değmez
0 oy
tarafından

Ahh su koronadan korkmayan ne cook insanimiz var :(

(3,740 puan) tarafından
Kaynanamgil bize bir şey olmaz Allah korur diye rahatlar
tarafından
Canim bende Ank da oturuyorum, biiirr suru cevrem pozitif. Hastalik insan secseydiii :D beni de es geç derdim :D
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kendileri neden gitmiyor 
(3,740 puan) tarafından
Onlar böyle şeylere gitmeye pek meraklı ;) Bize bir şey olmaz Allah korur diye her yere giderler
(2,257 puan) tarafından
Iyi gitsin o zman eşini neden zorluyor bu duruma hey Allah im
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sakın gtme bnim kızımda oyle oldu hastaneye gittik gldık o bile huysuzluk yapıyor sorun oluyor kimseyi unursams
(3,740 puan) tarafından
Benim önemli sağlık problemim var mecbur gidiyorum onda bile vicdan azabı çekiyorum
(4,061 puan) tarafından
Oyle olur tabi kuzum benimde saglık sorunum var bende mecbur bebegimi tasıyom heryere kotu oluyor
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Şu dönemde bı kendi ailesi katılsa yeter cenazeye olmuş adamın. Onun dışındakilerin ne işi var ya
(3,740 puan) tarafından
Ya bide kayınbabamin dayısı yani ara basın sağolsun de yeterli normal zaman olsa git zaten ona dicek bir şeyim yok
0 oy
tarafından
Eşin gitmicekse nede ne olur boşver takılma ..ciddiye.almiyosa hastalığı ..karar eşinde sonuçta..
(3,740 puan) tarafından
Öyle ama kaynamamin bunu demesi bile sinirimi bozdu
tarafından
Böyle dusunenler yüzünden bitmiyo bu virüs zaten..biz kapıdan dışarı çıkmayalim..ailemizle bile.gorusmeleylim..insanlar takmasin işte..etrafımızdaki herkez fazla pinpirikli olduğumuzu dusunuyo bizimde..kimseyi almıyoruz bir.oglum.var birde.hamileyim..bosversene eşin cevabini versin..
(3,740 puan) tarafından
Ben hastaneye giderken bile mecburum gitmeye vicdan azabı çekiyorum düşün yani
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence eşini karıştırmak yerine kendin ara söyle direk ben sahsen iyle yapardim
(3,740 puan) tarafından
Normalde kaynanamla konuşmuyorum canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 368 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,750 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,710 kullanıcı

...