0 oy
402 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Eşime 5 6 yıl önce 2 25 derece gözlük yazıldı ama kullanmadı 2 3 kere takti kullanmadi yani uzağı hiç göremiyor şuan mutlaka derecesi arttı tv ye bakarken gözlerini kısıyor telefonda çok uğraşır oyun oynar 

Baş ağrısı çok fazla yaşıyor derce artar gözlük kullabmadigindan mi ağlayarak yazdım eksik uyunsuz cümle varsa affola

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım mutlaka bir doktora gitsin gözle alakalı da olabilir beyinle alakalı da olabilir. 
(178 puan) tarafından
Yarın göz doktoruna gidecek ınslah kötü bisey yoktur timor vesaire
tarafından
İnşallah yoktur canım ama ihmal etmesin.
(866 puan) tarafından
Gözünü kısıyorsa gözle alakalıdır. Hemen kotu seyler dusunmeyin
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Derece artar tabi ki bende kullanmadım astigmat var derecem arttı şuan yazarken bile ekrana kısık gözle bakıyorum gözlüğümü düzenli takamıyorum 
(178 puan) tarafından
Baş ağrımız var mi
(25,225 puan) tarafından
Evt çok var ve gözlerimi kırpıyorum sürekli yani nasıl anlatsam göz kırpar gibi işte gözlerim de ağrıyor gündüz bazen takıyorum gözlüğü bazen takmıyorum sıkıntı basıyo. 3 bucuk numara benimki
0 oy
tarafından
Gözlük numarası artınca aşırı baş ağrısı yapar benim migrenim tutuyodu numaralarım büyüdüğü için mafoluyodum numarası artmıştır gözlüğünü taksin mutlaka
(178 puan) tarafından
Gözüne uygun dercede gözlük takarsa gecermi
tarafından
Ona doktor karar verir muayne eder ona gore yazar o zaman geçer benim de bi ara öyle oldu aşırı baş ağrısı yaptı gozluklerimi degistirdim geçti şükür
(178 puan) tarafından
Inslah esimjmde geçer ya çok üzülüyorum kafama takıyorum kötü bişey mi diye
tarafından
Korkma kız gözden oluyodur benim beynim çıkıcak gibi ağrı oluyodu kusuyodum sürekli göz numarası da büyükmüş yani ağrı yapar tabi
0 oy
(1,084 puan) tarafından
18 yıldır gözlük kullanıyorum 5 dakika çıkarayım hemen baş ağrısı yapar ben düzenli taktığım halde miyopum ve astigmatım ilerliyor takmasam hiç düşünemem hemen doktora gitsin daha kötü yapar 
(178 puan) tarafından
Yarın gidecek ınslah  basinizin neresi ağrıyor sizin
(1,084 puan) tarafından
Enseden giriyor genellikle şakak falan hep ağrıyor
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Evet artar. Gözlük kullanmiyorsa lens kullansın. Onu da yapmıyorsa ameliyat olsun.göz numarası ilerlemeyi durdurdugunda.
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum astigmart varsa çok cabuk göz ilerliyor benimde eşiminde astigmatı var 0.25ile başladım takmadoğım için 1.75 oldu şimdi mecbur takıyorum ve çok baş ağrısı yapar göz derecesi ilerlerse
(178 puan) tarafından
Büyük ihtimal ilerlemis olmalı çok saolun ya rahatladım sayesinde hep kötü şeyler geliyordu aklıma
0 oy
tarafından
Doktora gitsin gözlük kullanmak istemiyorsa cizdirsin
(178 puan) tarafından
Mecbur öyle yapacak yaza
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim eşimde de astigmat var canım aynı dediklerin gibi kısınca net görüyor sürekli kısıyor o da baş ağrısı yapıyor 
(178 puan) tarafından
Ahh canım ahh Bizd e de aynı allahım şifa versin cumlemzize
0 oy
tarafından
Önce muayene olacak sonra ya gözlük ya da numaralı lens canım kullanmazsa ilerler önünü alması lazim
(178 puan) tarafından
Şimdi gözlük kullanır doktor yazsin yaza da ınslah çizim olur
0 oy
tarafından
Gozden can. Kullanmadigindan derece artmis oda agri yapiyor Ynisi esimin yegeninde oldu bas agrisindan beyin kanseriyim falan diyordu meger gozundenmis gozlugunu takti duzeldi
(178 puan) tarafından
Inan bende öyle düşünmeye başladım sürekli ağrı kesici yut yut
tarafından
Gecer ins glzlukten sonrs
0 oy
(48,086 puan) tarafından
doktora gidin gecmis olsun
(178 puan) tarafından
Saol canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 416 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,880 göst.
30 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gizemlibiri (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.

374,647 soru

11,205,629 cevap

34,506 kullanıcı

...