0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Evet hanımlar sorum yukarda ikizlerim 20 aylık gece 11 de yatıyrlar hala princ unu yapıp veriyrm artık kesmelimiyim yoksa devam mı etsinler bu arada  aksam da 7 de yemek yiyiyoruz 11 kadar ac olduklarını düsündügm icin veriyrm 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,729 puan) tarafından
16.5 aylık kızım akşam yemeginden sonra hicbirsey yedirmiyorum.
-Reklam-
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Acıkırlar o kadar saate tabiri ver benimki 24 aylik olacak mutlaka yediririm bseyler emiyorlar mi
0 oy
(515 puan) tarafından
7 8 gıbı yemekten sonra 22 aylık ogluma hala bıberonla saat 11 gıbı sut verıyorum uyuyor sabah 6 gıbı bır cay bardağı yıne sut verıyorum yatıyor
(59 puan) tarafından
Ahh keske benimkilerde süt icseydi icmiyorlar bende mecbur yogrt yada princ unu yapıp veriurm
(515 puan) tarafından
Pırınc unu kof bı sısmanlık yapar cocuklar da buyuk baya tarhan corbası fln versen kakaolu sut fln ya da
0 oy
(121 puan) tarafından
Ben yemek yediriyorum yarim saat oyalaniyo gazi filan ciksin diye bekliyorum sonra yatiriyorum canm benm kizimda 20 aylik
0 oy
tarafından

Hafif şeyler veriyorum muz elma, yogurt ekmek pekmez, ondan önce ztn yemek yediriyorum oda oyle atıştırmalık oluyor tutsun diye :) 18 aylık benimki süt içse süt verirdim malesef içmiyor 

(59 puan) tarafından
Benimkilerde süt icmiyr
0 oy
tarafından
Ben 5 yaşına kadar hep süt verdim yatarken 
(59 puan) tarafından
Ah keske süt icselerdi icmiyrlar bende mecbr yoğurt princ unu veriyrm
tarafından
Olsun canım sonuçta amaç karnını doyurmak ha süt ha pirinç unu benim demek istediğim ben 5 yaşına kadar iki oğlumada aç uyumasın lar diye süt verdim sende ver bence
0 oy
tarafından
Mama veriyorum yatarken 20 aylik ogluma
0 oy
tarafından
17 aylık yatmadan yarim saat önce veriyorum gece acikiyor diye düşünüyorum 
0 oy
(48,371 puan) tarafından
benimki yemiyo ivir zivir yiyo mama zaten yemez 20 aylikkende corba icirmeye calisiyodum yemiyodu muz yediriyodum hala ayni gidiyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim 3 yasinda ki oğluma bile 2 3 aya kadar gece uykuda bile vwriyodum şimdi bile yatarken bi muz bi süt yediriyom

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
15 cevap 206 göst.
0 oy
8 cevap 156 göst.

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı