0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından
Kizlar saglik  ocağında ertesi gün hapını yılda 2 kere kullanıldığını öğrendim 

Ve orda da dogum kontrol halıda veriyolar aylik igneyide kendileri  ücretsiz verip  yapıyolarmış hemşiremiz soyledi 

Sizide bilgilendirmek istedim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet ben geçen yaptırmak istedin bebegin küçük emziriyorsun yapamam büyüsün biraz dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz bunu öğrendiğim iyi oldu Allah razi olsun
(152 puan) tarafından
Sendende inşallah  canım hiç önemli değil:)
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Evet canm yapıyorlar bende aylık iğne yaptiriyordum ama şu pandemi başladığından beri korunma ilaçları yok diyorlar ne kadar doğru bilemicem tabi 
(152 puan) tarafından
Belki  yoktur gerçekten de
Bana adetinin ilk günü gel dedi
Ister hap veriyim istersen iğne olursun dedi
(1,317 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum her ay gidiyordum belki gelmiştir diye ama her gidişimde daha gelmedi diyordu en sonda artık gelmeyecek yasaklandı falan dedi bende bir daha gitmedm .
0 oy
tarafından
hormonları etkiliyomuş onlar öyle duymuştum
(152 puan) tarafından
Evet öyleymiş ama burda herkes ertesi gün hapını oneriyodu dansıyım diye gittim yılda sadece 2 kere içebilirsin dedi prezervatifin yırtılma gibi durumlarında kullaniliyomus
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Ben doğum kontrol hapını sağlık ocağından alıyorum ücretsiz ebe her ay gel verelim dedi

Ertesi gün hapı a gelince evet yılda 2 kez kullanılması tavsiye ediliyor çünkü aşırı derecede hormonlarla oynuyor o hap mecbur kalmadıkça kullanılmıyor 
(152 puan) tarafından
Evet öyleymiş burda herkes ertesi gün hapı kullandiyodu bende onun için gitmistim surekli kullanmıyormuş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 64 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,866 soru

11,310,088 cevap

34,744 kullanıcı

...