0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar bnm tansiyonum cuma günü 17-9 oldu acile gittim bgn sabah yine kendimi kötü hissettim ölçtüm 16-9 çıktı doktorumu aradım hemen gel dedi eşime söyledim eşim esnaf yanında elemanı var her zaman dükkanı ona bırakıp çıkar kız eleman bn kız istemiyorum çıkar diyince bana hamilesin rahatsızlansan bişey olsa nasıl gelcem bidaha nerden eleman bulucam dedi şimdi gel diyince arabayi one koydum arkası dolu gelemem sen otobüse bin hastanede buluşalım diyo her geçen günde ölüyorum dedim yat dinlen geçer dedi akşam acillik oldum bişey demedim tamam dedim ama duramıyorum ağzıma geleni saymamak için sizce susuyummu yoksa tepki gosteriyimmi

8 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından

Limonlu su içip ayaklarını yükseğe köy canim sakın ol hep şeytanın vesvesesi

(14 puan) tarafından
İlk rahatsizlandigimda şeytanın vesvesesi dedim ama bu ikinci bi kez rahatsızlandım uyurken baygınlık geçirdim kendi farketmese gidiyoDuk karnimdakiyle şimdide umursamamasi sinirlerimi bozuyor ben otobüse binip gidebilecek gibi olsam onu hiç aramam zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tabiki insan sinir oluyor. Bir an önce işini gücünü bıraksın gelmesini istiyorsn. Dükkanda eleman da var yani. Araba önde olsa nolck ki. 

tarafından
Hatice sen naptın, aradı mı eşin bi gelişme var mı
tarafından
Ya aradı beni bakmadım telefona. Kardeşimi aradı. Dediki evde ne eksik varsa at bana şimdi alcm dedi.  Kapattı bnde msj attım bunları al ama kendine göre al dedim sana anca yeterli gelir falan dedim. Anlamadım dedi
Anladın sen dedim
Sonra aradı bir daha. Evden çıktın gittin niye gttn dedi
Ben gitmicektm ama sen bana evden çık git dedin. Hatta bir ay gelmesen daha iyi dedin. Bnmde bir gururum var istemiyorsn bni dedim. Her neyse bebeğin çantasını falan bnm çantamı almam lazım malum anahtarı aldn benden dedm.
Temenni mi kalcksn dedi sinirlendi kapattı daha da aramadı aramiycm da.
tarafından
Dikkat et canım. Eşine de bsy deme boşver. Hatasını anlayana kdr suskun ol
tarafından
Hiçbişey olmamış gibi davranmıyorlar mı sinir oluyorum. Neyse iyi olmuş arayacaktır tekrar. Hallolur umarım ama tekrar yaşanmaması temennisiyle
tarafından
Ya akillanmamis ki hala evden gittin diyor. Yahu sen git diyosn kaç kez dedi. Allah sabır ya. O evde otrsn bensiz uyusun. Bnm yemekleri arayacak o.
0 oy
tarafından
Tansiyonun neden çıktığı belli, bayan elemani takma okadar. Şuan onu düşünecek durumda degilsin.  Herseyden önemlisi senin ve bebeginin sağlığı, telefoncu dedigin esin büyük sube ise normal bayan eleman calismasi, ama kucuk esnaf ise hic gerek yok bayan elemana. Gecen gun konustuktan sonra eşinin senin icin rahatsizlanirsan kim bakar dusuncesindeyse birak simdi konusmma bu konuyu. Doğumdan sonra çıkarması gerektigini acik acik söyle 
(14 puan) tarafından
O düşüncede olan insan iki kez tansiyonum yükseldi ikisindede gelmezmi beni o kdr çok düşünüyo eleman çalıştırmak kadar da o arabayi okadar one koymaym eşim bu ara rahatsız çıkmam gerekebilir diye düşünmezmi
(14 puan) tarafından
Dükkan küçük buyuk bi banyo düşün anca okdardr belki daha küçük
tarafından
komsumuz var arabasını duvarin dibine koyuyor arkasına 3 4 araba park ediyor, esim diyor gece oldu ki cocuk hastalandi nasil millti tek tek toplayip arabalarini cekmeyi soyleyeceksin. Boyle düşüncesiz insan cok. Akil edemiyor demek
(14 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapıyo ama gerçekten değer verse bi şekilde gelir ne yapar eder bulur bi yolunu gelir
0 oy
(246 puan) tarafından

Eleman arıyorum diye haber salsa etrafa bulur bir sürü eleman. Şimdi çıkarmazsa eleman bulunca çıkarsın. Hamilelikte tansiyon önemli bir durum yüksek tansiyon ciddi bir rahatsızlık düşmediği durumlarda bebeği hemen alıyorlar eşin bilmiyor mu ciddiyetini. Bilmiyorsa anlat yani bu ne sen otobüse bin buluşuruz hastanede 2 dakika koltuğun birini boşaltamiyor mu. Bahane etmiş güzelce konus eşinle kavga etmeyin ama ben olsam ben de razı gelmem.

(14 puan) tarafından
Kavga etmemek için çok uğraşıyorum ama hamileliktenmidir bilmem çok ağırima gidiyor anlattım biliyo geçen acildeki doktorda dedi çok ciddi bi durum diye
(246 puan) tarafından
Biraz ikna edici ol sen daha iyi tanırsın eşini   ama nuh diyor peygamber demiyorsa da kendi bilir. Sen de bir şey oldu mu arama çağır bi taksi git.
0 oy
tarafından

Canım senin yerinde olsam artık ona hiçbir sekilde ihtiyac  duymam. Onu arayacagına badkasını ara. Sonra illa ki duyar neden  aramadın  derse gereken cvbı verirsin hatasını anlar. Arayacagın kişi yoksa başka imkanlarla halletmeye çalış her işini. kendisini yetersiz hissedip sana mutlaka soracaktır. Yine gereken  cvbı verirsin. Adamı yola getireceksin :)

(14 puan) tarafından
Canım annemide aradm oda çocuk istemeyi biliyosa eşşek gibi gelip götürecek seni dedi sen götür diyemedim kendimi yük gibi hissediyorum sanki herkes başından atmaya çalışıyomus gibi
tarafından
Olur mu kuzum öyle şey. Kşmse başından atmaya çalışmıyor da annen de kendince haklı. Kocan görevini yapsın diyor. Ama adama ders vermek için söyledim bu yolu. Bundan sonrası için kemdini düzeltir en azından. Erkekte yetersizlik hissetmek ciddi anlamda sinir bozukluğu yapıyo. Onun için elinden geleni yapar sonrasında
(14 puan) tarafından
İnşallah yapar kendim gittim hastaneye taksiye binip geldi hiç bişey olmamış gibi davranıyo buda beni iyice delirtiyo
tarafından
İyi yapmışsın canım benim sıkıntı var mı ne dedi dr
(14 puan) tarafından
İstirahat dedi evde sabah akşam tansiyonunu olcup bana bildir düşmezse yine yüksek giderse kardiyolojiye yönlendircem dedi
tarafından
Çok geçmiş olsun  insallah düşer.
0 oy
tarafından

yani canim arbsi cikmiyosa taksiye binsin gelsin alsin seni yaa tabiki tepkini koy derim

tarafından
insaalah gonderir kizi
(14 puan) tarafından
İnşallah bgun son dedim tamam dedi bakalm
tarafından
haber ver bizede merak ederiz
(14 puan) tarafından
Çıkarttım diyo bnde inanmış gibi yapıyorum bakalım ckarttimi
tarafından
hadi insaalh
0 oy
(103 puan) tarafından

Canm şuanlık eşini boşver sen bebeğine bak yüksek tansiyon çok önemli bişey bı de kafana onu bunu takcan tansiyon yukselicek Allah korusun erken doğum yapmak zorunda kalrsn stres yapma kendine

0 oy
(351 puan) tarafından

Tansiyon yükselmesinin zararlarından bahsedin ona ciddi bi durum oldugunu cok kotu olduğunuzu söyleyin erkekler boyle düşüncesiz olabiliyor hata etmis. Ama kavga etmek bi çözüm değil bana gore Allah a siginin  dua edin

(14 puan) tarafından
Anlattım çok anlattım hemde

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 312 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Asilomm (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı