0 oy
1,555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar kaynananiza soylemeyi isteyipte soyleyemediginiz ne var ?

benimki lutfen azcik evinde otur yaww hep bizdesin

39 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Oğluna bu kadar düşkün olma o beniimm ☺

tarafından
aha benim 2nci soylemek istedigim
tarafından
Otomotik olarak bebegimede düşkün olucak diye korkuyorum bana mudalale edicek sürekli cok iyiz ama bu konular sulari bulandiracak galiba :)
tarafından
valla bizde cok iyiydik bebek dogduktan sonra hersyee karisiyor cok bilmis gibi hareketler yaoio bana sen bilmiosun cahilsin falan diyorr o yuzden baya sogudum
tarafından
Benim ki tek çocuk anası el bebek gül bebek büyütmüş simdi kızıma da herseyine de karışır yani kızıma taktığım bandanaya kadar
tarafından
benimkide valla hersye karisiyorr cok sinirim bozuluyo
tarafından
Bizimki daha doğmadan koye gelirsiniz orda tek basina nasil bakicaksin diyor benim yanimda cocuga kizarsan brnde sana kizarim diyor simdilik takilmiyorum ama ben sadece cocuga annesi ve babasi terbiye vermeli dedim ona ragmen ayni seyleri takilmis.gibi soyluuor
tarafından
Illaki ondan yardim isteyecegim konular olur ama herseye karismasi hic hos olmaz
tarafından
aynen canim bide sen bilmiomussun gibi muamele ediyorlar
tarafından
Zaten öyle oluyor kızım bi ağlasa annen mi vurdu seni diyor tepem atıyor o an onu boğsam yeridir yani dedim ki yahu nasıl kıyıcam ben bu çocuğa her ağladığında benden mi kaynaklanıyor diyorum ama anlamiyor ışte
tarafından
Kendiside diyor iyisin hossun ama bebektenn sonra neler olacak bakalim diyor :D allah sabir versin bize
tarafından
bilerwk yapiolar ya
(160 puan) tarafından
Bunu senin oğlun için de söyleyecekler o zmn hazırlıklı ol ;)
tarafından
anlamadim canim nasil senin oglun icinde soyleyeckler
(160 puan) tarafından
Sana da diyecekler oğlun senin degil benim diye :) Arzu ya yazdim cnm.
tarafından
Desinnn desin sorun yok ben o kadar karişacagimi düşünemiyorum :)
(160 puan) tarafından
Hahah hadi insallah
tarafından
amann alsin onun olsn
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Annemin kötü huyu birseyi cok bellemesi yani bir konuyu konuştukça abarttikca abartır:) yapma gözünün yağını yediğim 
tarafından
o huy bizimkindede var
(14 puan) tarafından
Şefika nerelisin
(638 puan) tarafından
Aksarayliyim canim ama istanbulda yaşıyorum
(14 puan) tarafından
Siven Kayseri'ye yakın geldi onun için sordum canım :)
(638 puan) tarafından
Kayserili gelinimiz var :) aşinalık vardır belki gız:)
+1 oy
(164 puan) tarafından

Şu cimrilikten çık artık cebinde akrep mi var :)

+1 oy
(236 puan) tarafından

Hı hı bi siz iyisiniz zaten başka kimse değil !  ( Demek isterdim)

(9,652 puan) tarafından
Sanırım bende böyle demek isterdim :)
(236 puan) tarafından
:))demi ama aynı duygular
+1 oy
(1,146 puan) tarafından

O gözlerin varya araba sellektoru gibi olan gözlerin hahh  işte onu eşşek arisı soka dilinle  beraber =DD

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Onu cok sevdiğimi söylerim zaten  söylüyorum da Rabbim bozmasin huzurumüzu  kayinvalidem in annemden farkı yoktur allah dert vermesin sağlık sıhhat versin ben isteyken  gelir yarım saatlik yoldan cam pencere siler aksama yemek yapıp gider ben yorgun  gelirim işten diye şimdide şehir disindayiz mesela her hafta gidip çiçeklerimi suluyor  bu hafta sonu gidicez diye mutfak dolapları mi silmiş bebek odasının halısı gelmiş onu yikamis  tozludur diye halbuki ev temiz ama o dayanamayıp yapar yine temiz olsun diye bende onda yaparım hiç gocunmam  allah eksikliğini göstermesin 

(9,652 puan) tarafından
Masallah subhan allah masallah barek allah allah bozmasin camim :)
+1 oy
(56 puan) tarafından

Aynen canım ya hergün mü gelir bir insan  ben artık surat asmaya başladım çünkü biz onların evine yemeğe gitmiştik  2 hafta önce eşimde markete gitti hemen gelirim diye 1 saat oldu gelmedi merak ettim arıyorum telefonuna da bakmıyor ben içeri geçtim sürekli eşimi arıyordum kaynanamın sesini duydum şu oğlanı arayım 12  ye kadar gelme oğlum telefonuna da bakma o zaman avradın ne yapacak bakalım diyeyim mi dedi görümceme bende bunu duydum sonra eşim telefonu açtı kendimi iyi hissetmiyorum eve gidelim dedim geldi götürdü ama gelene kadar ağzımı açıp bişey dememek için zor tuttum kendimi  bu arada arkadaşını görmüş sohbete dalmışlar o yüzden gecikmiş eşimde neyse bir sonraki gün ben aşı olmak için sağlık ocağına gidecektim tam ayakkabımı giyecekken kapı çaldı açtım kaynanamla anası gelmiş oturmaya bende eve almadım bide haber vermeden geliyorlar deli oluyorum ya haber verseydiniz kapıdan dönmek zorunda kalmazsınız dedim kayınvalidemin annesi sen git gel bekleriz seni diyor bende kusura bakmayın da ben evde yokken sizin evimde ne işiniz var dedim öyle dedikten sonra artık gelmiyor çok şükür

+1 oy
(188 puan) tarafından

Sürekli beni seviyormussun gibi davranma lütfen tek kaldığımızda hicbisey yapmak istemediğini belli ediyosun :)

+1 oy
tarafından

oglunu kiskanma artik yeter o benim :) demeyi cok isterdim ya 

+1 oy
(6 puan) tarafından

Söylenebilecek herşeyi söyledim çatır çatır dahası aklıma gelmiyor darısı söyleyemeyenlerin başına inşallah :)))

+1 oy
tarafından

Benim kaynanamla bı sıkıntım yok çok şükür kendi annem gibi hatta annemden fazla ilgileniyo desem yeridir bısey yapacağı zaman önce bana sorar kızım boyle yapalım mı diye maşallah rabbim insallah sona kadar böyle devam ettirir :))

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Diyemedigim birşey olmadı. Allah cennetine alsın inşallah mukemmel bir insan.arkadas gibiyiz kocalarimizi cekistiriyoruz kahve yapıp;)
0 oy
tarafından

Benim ki ise şöyle:  iyisin hoşsun allah razı olsun da şu burun kaldırmaların yok mu yedi bitirdi beni

tarafından
canim guldurdun valla :'D
tarafından
Ya ben surat asmayi sevmem aynı ev içinde bizim ki de uyanır aksama kadar hep surat asık falan herseye alınır ne bilim yedi bitirdi beni kocadan cok o zarar verdi ha valla
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Buradan Kaynanama sesleniyorum 

Face den kız bulma artık kayınçolarıma  bırak çocuklar istediklerini bulsunlar :) 

tarafından
kaynanan kizmi arastiriyo kayinlarina
(4,875 puan) tarafından
Evet :) Ama bi türlü bulamıyor
tarafından
Ayy bizim ki neyseki faceden bakmiyor cocugun sevgilisi var onu begenmiyor gorduklerinide begenmiyor boyu kisa zayif falan deyip bende boyu kisayim beni nasil istedi acaba diye hep merak ediyorum kendisine sorra bilsem keske :D
tarafından
bi ara saka niyetine sorr gulerek
(4,875 puan) tarafından
Hatunun elinde akıllı telefon face den kızlara bakıyor resimleri zoom  yapıp bakıyor yok şu şöyle böyle olmaz diyo :) beğendiklerini  de çocuklara atıyor :) onlar da anne yapma  Allah aşkına başımıza bela aldırcan  diyo :)

Allahtan benim kocama  laf geçiremiyor :) benimki bu olacak derse oluyor : ) diğer çocuklar annesinin sözünden çıkmıyor
0 oy
(368 puan) tarafından

Anne demk istyorum diyemiyorum ya :) eşimde bende ailelere anne baba demedik dha hiç nasil aşcaz bilmiyorum

tarafından
Ay ben de hala diyemiyorum diyememekte çok zor oluyor eşime karşı mahcup hissediyorum allahtan o takmıyor da sorun olmuyor
tarafından
esimle konusurken canos diyorum :) annemede mavis esimde oyle diyo :) baskasina anlatirken mesela kendi annemi değilde onundiyosam canan annem diyorum kadinin yuzune anne bir veya iki kere demisimdir oda zar zor
(1,146 puan) tarafından
Sende dilinin  ucuyla anne değilde ınne Dee bişey olmaz  =D yavaşça  alisirsin  hem =D
(523 puan) tarafından
Bende demiyorum diyince anne babam olmuş gibi hissediyorum birde benim.iki annem var ki ülkenin öteki üvey olana anne demek için baskı gördük o yüzden diyemiyorum şimdi bunlara
(1,146 puan) tarafından
Haklısın canım içten gelmeyince  diyemiyor insan valla
0 oy
tarafından

benimde oglunu (esimi ) bi azat et artik hep onu arayip ondan bisey isteyip durma diger ogullarinida ara demek:)

tarafından
bizimkide hergun arar
tarafından
gecen bizde diyoki gelsin para vereyim bana yufka alsin dedim eve gelecek yine cikacak ben aserdigim zaman yollamadim kiyamadim gelirken alsin arayalim dedim yok illa o parasini verecekmis eve gelince dinlemedim aradim gelirken yufka al diye
0 oy
(216 puan) tarafından

Su kizina sole bnden uzak dursun :) 

(216 puan) tarafından
Evli cnm bi tane gorumcem var 10 taneye bedel :)
tarafından
allahim ya git kendi evine kocana bak ya o ne karisiyosa
(216 puan) tarafından
Aynn cnm takmiom bnde he deyip geciom
tarafından
aynen canim takma bosver
(905 puan) tarafından
Ayy bende  3 tane var  kaynanalik  yapan
0 oy
(817 puan) tarafından

Ben şöyle demek isterdim 'Annecim seni çok seviyoruz ,iyi ki varsın . Bizim için yaptıklarından dolayı minnettarız ' ve öpmek isterdim ama nerdeee benim gibi bir kazma :)) Allahtan kocama böyle değilim.

tarafından
ay canim yaaa guldum :D
0 oy
tarafından

Evime ve çocuğuma karşı otorite kurmaya çalışma oğlun bana söylemiyor bile evimde benim sözüm geçiyor fazla uğraşma komik oluyor demek isterdim :)

tarafından
bizimkide cok karisiyor evimize allahtan esim yuz vermioo dinlemio
tarafından
Bi de uzakta yakın olsa düşünemiyorum sürekli şöyle yaparsınız böyle yaparsınız filan diyor bana gecenin bi yarısı bebek bakımıyla ilgili şeyler atıyor cevap bile vermiyorum eşim de annesini çok dinleyen biri olsa anlaşamazdık herhalde eşim biz böyle yapıyoruz ya da evin iç işleri bakanı burada o karar verir filan diyor da anlaşmazlık yaşamıyoruz
0 oy
tarafından

Oğlunu benden kıskanmana. İkide bir de arayıp gelin haydi kalın burda deme. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 271 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 739 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
64 cevap 665 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,302 puan) tarafından soruldu
+3 oy
34 cevap 744 göst.