0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (2,705 puan) tarafından

Uykusu var uyumuyor deliriyorum yaa, bir saat önce uyuttum yine uyandı 

Robot değilim ben, bitti pilim artık finish

Game over oldum artıkkkkk

14 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
Canm kaç aylık bebeğin bir çok sebebi olabilir
(2,705 puan) tarafından
Gereken ilgiyi elbette ona veriyorum, evladım benim için dünyamın merkezi. Gün içinde beraber oyunlar oynuyoruz, ben de tek baktım tek büyüttüm Rabbime çok şükür ama sınırdayım artık bir kere dinlensem kendime gelecem. Tavsiyen için sağolasın gülüm
(103 puan) tarafından
Rabbim güç kuvvet versin canm , asla kırıcı birşey söylemek istemedim sana yaptıklarımı anlattım.insallah hepsi geçecek.uyumama sebebi şu da olabilir boyu falan uzuyor olabilir.
(2,705 puan) tarafından
Yok bitanem yanlış anlama kırılmadım, hadi yaa bak bunu bilmiyordum mesela boydan uyumuyor olabilme ihtimalini. Tavsiyelerini dikkate alacağım, inşAllah yaşına girince düzene girer de rahatlarız
(103 puan) tarafından
İnşallah canım bnm herşey en güzeli olacak ...
Büyüme evresinde olurmuş geçende bna da ebe söylemişti,dediğim gibi biz çok uyku problemi çektik şimdi uyanmasindan anlıyorum :)) uyanırken çığlık çığlığa değilse ateş yoksa elhamdülillah diyoruz :))
(2,705 puan) tarafından
Ben de öyle diyorum canım, çok şükür öyle sorunumuz yok Rabbim korusun. Biz de çok çektik valla uykudan, hele o gaz dönemin de çok kötüydü yaaa ;(
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sakin ol kaç aylık kerem :))
(1,699 puan) tarafından
Uykusu yoktur belki cnm :)))
(2,705 puan) tarafından
Kız var, bugün hiç uyumadı uyku akıyor gözlerinden ama dönüp duruyor
(1,699 puan) tarafından
Agrisi vardır kabız olmuştur dış olabilir ac susuz olabilir :))
(2,705 puan) tarafından
Çok şükür hiçbiri değil, dengesiz benim oğlan canım bana çekmemiş uyku konusunda :D
(1,699 puan) tarafından
Vallahami olsun cnm napacan:)))
0 oy
(3,521 puan) tarafından
Canım ya ağrısı vardır ya sancısı ya gazı ya altına yaptı rahatsız oluyor ya diş dönemi ya da korkuyor çok nedeni olabilir sakin kal  bol bol dua oku 
(2,705 puan) tarafından
Çok şükür bir şeyi yok canım, keyfi istediği için uyumuyor
0 oy
(814 puan) tarafından
Bir sorunu vardir yada agrisi calpol ver bence
(2,705 puan) tarafından
Çok şükür iyi bir şeyi yok, keyfi öyle istiyor
(814 puan) tarafından
Bilemezsin cnm.nerden biliceksim anne agrimmi yok dedi vardi bi sorunu yoksa neden oyle yapsın tabi sen bilirsin sana kalmis
(2,705 puan) tarafından
Kız ağlamıyor bir şeyi yok, karnını daha yeni doyurdum öyle değil yani canım sağol tavsiyen için
0 oy
(248 puan) tarafından
Aynı ben ya artık sinir hastası oldum resmen ya uykusuzluktan zombi gibi dolanıyorum ortalıkta :(
(2,705 puan) tarafından
Ay sorma, sinir hastası oldum artık ben de uykum var yaaa. Gündüz zaten uyumuyor adam akıllı, deliriyorum artık
(248 puan) tarafından
Ben de ya başım şuan çatlıyor.elektrikli
müziklisalıncakk bile aldım letgodan onda bile doğru düzgün durmuyor.
(2,705 puan) tarafından
Rahatlık batıyor bunlara
(248 puan) tarafından
Aynen öylee
0 oy
(476 puan) tarafından
Valla bende bir sabahtır öyle gündüz uyutuyorum koyuyorum 20 dk sonra ayakta yine sonra 2 saat yine uyumuyor. Akşamdan beridirde aynı sekilde bırakmazsam güzel ya memede kalacak ya da devamlı ayağimda gece 2 ye kadar sürer bu. Allahtan 2 ile 10 arası uyuyor. 2 aylık daha neyin savaşı bu anlamıyorum.
(476 puan) tarafından
Allah Allah ben bir çok kişinin yorumunu okudum hepsi inanılmaz memnun ve mutlulardı. Ayrıca kafa alışınca otomatik yatmaya gitmesi de normal biz de mesela işe giderken sabah kalkmaya alışınca otomatik hafta sonu aynı saatte kalkarız. Ama birazda eğitimin nasıl verildiği önemli.
(2,705 puan) tarafından
Ben hep zor kalkardım işe gideceğim zamanlar, ah be alarmım annemdi resmen. Alarma bile uyanmazdım ben, benim oğlan da bana çekeydi ne güzel olurdu
(476 puan) tarafından
Bende aksine alarmın ilk melodisine uyanırım hatta sadece titreşime bile uyanıyorum. Uykum çok hafif yeni eskiden öyleydi şimdi uyu uyan yapınca hepsi itti. Valla şöyle 6 7 saat deliksiz uyusam ama sabah 6 da kalksam işe gider gibi ya. Cok değil 2 yıl önce 6 7 saatlik uykuyla kalkıp 24 tane 2 yaş bebesine bakıyodum akşama kadar mık demiyodum.
(2,705 puan) tarafından
Valla ben 10 saat uyusam anca kendime gelirim herhal de
(476 puan) tarafından
Yok şöyle 11 de yatsam 6 da kalksam tamamım ben de nerdeee
0 oy
(617 puan) tarafından

Ister lafıma kızın ister alın ın belki bana çok kizacaklar ama Allah aşkına ne demek pilim bitti   senin alışman gerekiyordu şimdiye kadar uykusuzluga saat daha kaç ki ben çok zaman 4 te yaptığımı bilirim asla kendini övmek için demiyorum belki robot değilsin ama annesin bir sıkıntısı  vardır annesi  <3<3

(2,705 puan) tarafından
İlk aylar gazdan çektim bir gün boyunca öğlene kadar uyumadığını bilirim (geceden), ne uyku vardı ne düzen vardı. Şimdi buna da şükür ama insan dayanamıyor, kaç haftadır özellikle çok daha uykusuz kalıyorum. Yardım eden yok, tek başına zor geliyor evet çoğumuz tek bakıyoruz bebelere ama insanların dayanma noktası sınırlı. Çok şükür bir sıkıntımız yok, yeterki iyi olsun sağlıklı olsun ama pilim bitti çünkü yoruldum çok fazla. Ne gündüz uyuyoruz ne gece uyuyabiliyoruz, bir derdi yok Rabbime şükürler olsun
(617 puan) tarafından
Anladım canım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize inşallah
0 oy
tarafından
2 aydir oglumda oyle gecen doktora gittim ısılık  oldu bide uykusuz dedim damla verdi ise yaradi ama ennnnn fazla 10 gun kullan bağımlılık  yapar  dedi 10 gün iyiydi  biraktik yine yatmiyor bütün  gece
(2,705 puan) tarafından
Ne olacak ben bilmem Damlaaaaaa, gerçek anlam da bayılacam artık
tarafından
Anlıyorum  geceleri bi ben bi esim alıyoruz  doktora git bi canim
(2,705 puan) tarafından
Gidecem artık ama hastaneler de tıka basa dolu nasıl olacak bilmiyom gülüm. Yapacam bir şekil artık
tarafından
Git canim
0 oy
tarafından
Uyuyan bebek var mı kiz hepsi aynı ben hala beşik sallıyorum 
(2,705 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun gülüm inşAllah, yapacak bir şey yok analık da zor be
tarafından
Amin kuzum amin gozlerim açılmıyor kollarım ağırdı sallamaktan
(2,705 puan) tarafından
Ben de öyleyim yavrum, kaç aylık oldu bebe?
0 oy
(118,875 puan) tarafından

Selamin aleykum :D

(2,705 puan) tarafından
Çok şükür bin şükür, nazar değmesin inşAllah
Darisi bana
(2,705 puan) tarafından
Amin gülümmmmm
Şuan trt cocukda cizgi film izliyokda ☹☹☹
(2,705 puan) tarafından
Bizim mesai erken başladı, çok uyumuşuz gibi
0 oy
(591 puan) tarafından
Bende saat 12de uyuttum 1 saat salladım 10 dakika uyudu kalktı sımdı zorla uyuttum damlasını beklıyorum bende cok sınırlı oluyorum ya 
(2,705 puan) tarafından
Valla artık diyecek bir şeyim yok, uyandı 6.10 da inşAllah gündüz uyur da dinlenirim
(591 puan) tarafından
Yok canım benim ki uyudu mu gece sabah 10bucuga kadar uyuyo cok sukur aman nazar degmesın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,631 soru

11,272,878 cevap

34,658 kullanıcı