0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 22 haftalık gebeyim eşime dedim ki internettn bebek eşyalarıma bakalım mi beraber dedi hiç bakmadı geçende ismine bakalım mi dedim ilgilenmedi bnde sen hiç ilgilenmiyosun dedim anca moral bozuyirsun sende dedi bana 

7 Cevaplar

0 oy
(15,542 puan) tarafından
Anlamadıkları için ilgilenmiyorlar. Biz oğlum için alışverişe gittiğimizde benimki dışarda oturdu..alış-veriş bitince gel parayı öde dedim hiç sormadı ne aldın ne ettin. Parayı verdik çıktık
tarafından
Kendi kızına yapılsa topa tutar
(7,126 puan) tarafından
Kaynana haber vermeden gidemiyor musun
tarafından
Araba onların Bizim araba yok anahtarı aldık mı kendi de dinimizde bitiyor
(7,126 puan) tarafından
Ben olsam otobüsle giderdim
tarafından
Otobüsle eşim izin vermez evde araba var diye
-Reklam-
0 oy
(895 puan) tarafından
Ben kendim bakiyrdum esime guzelmi diye sordugumda evet diyrdu.sende uzme kendini.hormonlarin suc esinin degil.daha var yaparsiniz beraber
tarafından
Kız alışveriş yapim diyorum kaynanm nereye gitsem arkamda
(895 puan) tarafından
Yani tamm birine gel ikisine gel hepsi nedir yani.yalniz biraksinlar biraz su insanlari ya.cnm sende onun isi oldugu gune plan yap
tarafından
İşi olduğu güne plan yaptım iptal etti yine geldi
0 oy
tarafından
Benimki de sinirlenince "canımı sıkma benim ya" diyordu. Dalga geçtim bi süre sonra demedi. Sende dene. Herşeyi ciddiye almayın. Dalgaya vur geç. 
tarafından
Denicem cnm
0 oy
tarafından
Daha küçük ya o yüzden dir ben o haftalarda dua edip namaz kılıp sukretmekten başka birşey yapmıyordum 35haftaya kadar bir çöp almadim bence erken geliyo eşinde öle düşünmüştür belki 
tarafından
Olabilir cnm
0 oy
tarafından

Amann kızzz ne alırsan kendin al ona ne sormuyon adamlar hep böyle onlar için çocuk eşyaları önemsiz gereksiz geliyo burdan sor çoğu kadının eşi aynı durumdadır yani 

tarafından
Cnm çarşıya gitsem her seferinde kaynanam da geliyo iki birde karışıyor mecbur internet ten getittirecrm
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu aynı canım. Hep gecıstırırler. Dogunca alırız. Hele Bı dogsun. Daha erken. Bizim kadar heyczanlı olmuo lar. Benım esımde oyleydı.cok agladım. Dogunca kavga edıo bnele bana ver ben sevim diye. Cok degıstı kızın acık duskun. Ama hamıleyken hıcbıseyı yle ılgılnmedı
tarafından
Bnde neden düşüncesiz diyordum
(1,037 puan) tarafından
Hıc kendini uzme oyuzden.sen netten bak begendıgını getırttır. Boswer onun fikrini erkekler okadar ince dusunemezler
tarafından
Aynn cnn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 599 göst.
27 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
30 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysek1 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.
0 oy