0 oy
1,824 göst.
Aile kategorisinde (138 puan) tarafından
Bence biraz dertleşelim?

21 Cevaplar

0 oy
(14,007 puan) tarafından
Allahım göstermesin :( annem aldatılmıştı
(138 puan) tarafından
Nasıl anlamıştı ve kendini nasıl belli etmişti adam ?
(14,007 puan) tarafından
Önce banka kağıtlarını buldu annem defalarca kredi çekilmiş sonra sürekli uyucam diye yatağına gidiyordu ama uyumuyordu birseyler sakladigindan emindik ve bir gün bulduk başka bir telefonu varmış
(138 puan) tarafından
Allahım sen gösterme:(
(14,007 puan) tarafından
Supheleniyor musun
tarafından
Sadatkatsz canlandı gözümde
-Reklam-
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasin..yaşamadim hic yaşamayi birak aklima bile getirmek istemiyorum
(138 puan) tarafından
Çok kötü bi durum .s
0 oy
tarafından
Telefonundan yakalayabilirsin yakalarsan baskka türlü zor 
(138 puan) tarafından
Şifreli
(52 puan) tarafından
Bu şifreler neden eşten saklanır ki benim tlfnmn şifresini eşim onun şifresini ben bilirim canımız da ne zmn isterse o zmn alırız birbirimizn telefonunu öyle bi şüphem yok Allah göstermesin güvenim sonsuz eşime
0 oy
(199 puan) tarafından
İlgisizlik, telefon saklama veya telefon şifresini söylemez, sürekli dışarı gider bahaneler, kendine özen göstermeye başlar.
(138 puan) tarafından
Aynen öle benim ki .s:(
(199 puan) tarafından
Çok kötü bir durum canım napmayı düşünüyorsun takip et biraz gözlemle bakalım
0 oy
tarafından
Aldatan esler normalde olduğundan daha iyi daha ilgili davranır eşine bu bir gerçek 
tarafından
Herkes için geçerli değil kimisi de gıcıklasmaya başlıyor
(138 puan) tarafından
Benim ki küfür.  Ve ilgisiz
tarafından
Eğer bı kacamaksa yaptığı suçluluk duygusu ile o şekilde davranıyorlar hani ben biraz çapkınlık yapayım ama aman karım duymasin düzenim bozulmasin diyenler
Bide evliliğini gözden çıkarmış olanlar var onlar umrunda olmadığı için korkusu da olmadığı için dediğin gibi giciklasir
(260 puan) tarafından
Ayşe canım çok güzel anlatmışsın çok doğru anlattıkların bende öyle düşünüyorum
0 oy
(241 puan) tarafından
Her halinden anlarsın da konduramazsın canim gerçekleri öğrenene kadar da hicbir zaman emin olamazsın en önemlisi telefonunu senden saklar tıpkı benim gibi 
(138 puan) tarafından
Şifreli ve şifreyi bilmiyorum
(241 puan) tarafından
O zaman birşeyler için şüphelen ben hiç eşime konduramadım 6 aydır şifre saklıyor benden ama hiç bu kadarını düşünmedim erkeklik yapıyor diye düşündüm aklımın ucuna gelmedi gerçekleri öğrenene kadar şimdiden köy arana mesafeyi ilgini kes hatasını erkenden anlasin ben şu gu ne kadar onunla çocuk gibi ilgilendim keşke bilseydim de yapmasaydım
(12,852 puan) tarafından
Çok kötü şekilde aldatıldım
eşimden önceki sevgilimdi
1,5 sene ilişkimiz oldu adam 5 yıldır evli 2 yıldır da sevgilisi olan biri çıktı aylarca kendime gelemedim çok sıkıntılı günler aylar geçirdim canım babam hep destek oldu çok utanmıştım ailemin gözünde çok küçük düşmüştüm
0 oy
tarafından
Suan bi belrti yasamadgm icn bilmiyorm insallhta hicbrzamn yaşamam 
(138 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Kendisi doğru düzgün telefon kullanan biri değildi ,telefon almış kendine(kadinla rahat rahat konuşucak ya)eve geliyor telefon onunla birlikte banyoda wcde yatarken cebinde bende aptaldim ya sanki bilmiyorum,diyorsun ama adam inkar ediyor,bu gibi bir örnek mesela yaşadım ben 
0 oy
(27,312 puan) tarafından

Belirti vermeyen kurnaz heriflere ne demeli

(670 puan) tarafından
Onlara helal olsun ama öyle akıllı adam yok kadınları AP tal sanıyorlar ama asıl AP tal onlar
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Geç gelmeler 

Tlfon şifre koymalar

Facede her kadına selam demesi 

Boşandık 9 sene oluyor 
0 oy
(13,570 puan) tarafından

Eşimi yakalamadim. 

Bilemem ama hayatımda 1 defa aldatıldım evet
0 oy
tarafından
Aldatılmadım allah düşmanıma vermesin 
0 oy
(260 puan) tarafından
Ben eşimden ayrıldıktan sonra eşim eski sevgililerine eski kırıklarına yönelmişti instgrm açmıştı aramadan gördüm hesaplarına bakmış istek atmamış msj atmamış ama hesaplarına bakmıştı bu da bi aldatmadır sonuçta evliydik boşanmamıştık sadece ayrıydık boşanmak üzereydik hı bide çalıştığı yerden bi arkadaşı ona pislik kızların numaralarını vermiş bunuda kendi itiraf etmişti ama hiç aramadım yazmadım demişti şimdiye kadar bi sorun yaşamadık yani çok şükür ne onu arayan oldu nede onun yaptığı bişey oldu 
(138 puan) tarafından
bizde boşanma surecindeydik  ve boşanmamıştık daha eşim eski sevgilisi ile beraber olmuş kız hamile kalmış bundan haberim  yok ve onun dışında eve eskort kadınları getirip tek gecelik ilişkiler yaşamis  benimle barışmaya kalktı ben olanlardan habersizdim ve barıştık geldim çok zaman sonra anlattı kız aldırmış çocuğunu.  Güya.  Ve şimdide eşim kendi kendini tatmin eden o.....pu kadınların videolarını izliyor twitterden  .
O beraber olduğu eski sevgili si ike baya tatil yapmış bana gelince ne tatili otur evinde .
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşine sor bakalım ben seni aldatsam ne yaprsın diye  seni gebertirim derse mutfaktan al bi bıcak ozaman gel bende seni geberteyim  nede olsa sende beni aldatıyorsun de bak bakalım tepkisi ne oluck
0 oy
(505 puan) tarafından
Hic aldTilmadim sukur esime guvenim sonsuz tek isi ailesi cocugu
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yasamadim çok şükür Allah hiç bir kadinada yaşatmasin
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bu değişiyor aslında kimi erkek var karda yürür izini belli etmez kimisi var göz göre göre yapar inkar eder benim başıma geldi bu sanal üzerinden yazışmalar sesde konuşmalar tlfn gizlemeler şifreyi değiştirmeler yatağa gelmemeler ilgi alakayı kesmesi değer vermemesi falan Allah kimseye yaşatmasın inşallah amin çok zor çok yüreğimin yarası oldu bu asla geçmeyen ve hiç iyileşmicek bir yara
0 oy
(26 puan) tarafından

Ben Çok kötü bisey :ermm: Bi gün eşimin telefonunu aldım Kendi telefonum bozulmuştu neyse bi tane kadın aradi Dedi ali nerde Ismini ali diye tanıtmış mikrop:angry: Tabi  benimde salaklogima geldi anlamadım ilk başta sonra kadın msj atti seni özledim diye :angry: o zaman anladım Işte Sonra eve geldi Hayırlı olsun dedim manita yapmışsın Ne manitasi filan dedi şaşırdı Bende anlattım yalan filan dedi ama ben anladım yalan soyledigini defol git bu evden dedim 1 hafta eve sokmadim sonra annemin yanına gittm 3 ay gelmedim dua etsin hamileydim Yani telefonda şifre sürekli telefon saklama olayları varsa suhpe duymak lazım 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,036 göst.
31 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,036 göst.
8 Haziran 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,393 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,144 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...