0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ben hamileyim diye paylastigimda bir suru kisi bebegin kucuk hamile kaldin ***** dusuncesiz sen anne degilsin gibi ve daha birsuru hakarete ugramisdim o guzelim gunu bana burda zehri etmislerdi ama baktimda onlarda suanda hamile ve bebekleri daha kucuk ne demisler gulme komsuna gelir basina yada baska bi deyisle peygamber efendimizinde sounu katarak diyorum kimse bu dunyadan kinadigini yasamadan ölmicek eeee :D

notu ile kapatıldı: Tartismaya acik

12 Cevaplar

+5 oy
(48,083 puan) tarafından
evet ya sana cok haksizlik ettiler kime neyse. istemeden hamile kalana Allah rizkini kolayligini verir diyorlar isteyerek yapana daha erken diyorlar aile planma müdüru cogu☺️
tarafından
Allah iyiliğini versin ikboş ☺️ postuma baksana ya
(2,765 puan) tarafından
***** benim o kaynim ya gitmis urfaya baslik parasi biriktiriyor kizi alcakmis
(48,083 puan) tarafından
gecen biri soruyodu ikinci çocuğu yapayım mi diye ☺️☺️ bakayım kuzum hemen
(7,401 puan) tarafından
Yine ikbalim vurdu gol oldu:DD
Sibelcim bende bakabilir miym merak ettim☺☺
(48,083 puan) tarafından
hilosum ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bna çok tatlı ve sempatik geliyorsun şahsen blmiyorm ama her paylaştığın şey o kdr doğal ve yalansız ki linç bırak ta ye doğal hiçbir şey sevilmez illa GDO olck
+1 oy
(27,163 puan) tarafından

Eee sen niye bu postu açma gereksimi duydun onlar senin iyiliğine dedi eminimki kimse senin bebeğini buyutmiycek sonuçta derdi kimseyi de almadı iyiye diyilen şeyi linç olarak algiliyorsaniz oturun bı düşünün derim. Niyetinizi.

tarafından
Ama sen de değilsin ♡ dedi ya misafir diye acaba kim misafir oldu :))
(2,765 puan) tarafından
Adi eylul cqnim sadice eyluldu
tarafından
Haaaaaaaaaa tanımıyorum ben kazayla mi kalmis
tarafından
Artı vermeden gecemezdim
(27,163 puan) tarafından
Allah isteyenlere olmayanlara nasip etsin ne diyelim
0 oy
(13,251 puan) tarafından

Abbboooii olay var :D

0 oy
tarafından
Yaniiiiii...... ne oldu simdi ki 
(48,083 puan) tarafından
profil resmin cok tatli❤️
tarafından
Zeyneptoş Ikbalcim ❤
0 oy
tarafından
Bazen bende görüyorum ukalaca tavır fikrini söylüyorsun başkası balıklama atliyo binbir çeşit insan var takmaaaa
0 oy
tarafından

Aman kız buraya ne bakan tövbe estağfurullah millet burda niye tuvalete sıçmaya gidiyon diye linç edip kendisi 10 dakika sonra aynı şekilde tuvalete gider (meselaaa):ermm:

(2,765 puan) tarafından
Oyle canim burda bi linc tayfasi var herseyi lincliyor
0 oy
tarafından
E sen istiyoduysan gerisi boş sorumlulugu alacak olan sensin lincleyecek bi sey yok dedigin gibi herkesi her konuda kinayan muhakkak yaşiyo kinadigini
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle  canim kime neyse ben paylastiysam sevincime paylastim
0 oy
(782 puan) tarafından

Ahahaha aynen. Senin kararın senin fikrin aldirsan suç doğursan suç. Sen takma onlara. (Arkadaşa kim laf dediyse ona lafım) yanlış anlaşılmasın heeeee:D

(1,287 puan) tarafından
Maşallah a sordum canım bi kızı vardi
(782 puan) tarafından
Ha anladım canim
(2,765 puan) tarafından
Belli degil canim yarin sorucam
(782 puan) tarafından
Bende yarın tekrar gidicem şimdilik erkek olarak ilerliyoruz
(1,287 puan) tarafından
Hmm hayırlısı olsun canım
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yaşamadım ama görmüştüm biri virüs den dolayi bebeğine dokunduklari için tartıştığını söylemişti (haklı olarak ) ve linç ettiler ne olacak vs vs 

Sonra bu linç eden birisi ilerleyen zamanda çocuğuna yabancı biri sevmiş mi sevmek mi istemiş onun için aşırı kızıp sinir old belirtmiş ti sjsjsjsj
tarafından
Azos ne hafıza varmis sende korktum ha ahshsh
(12,773 puan) tarafından
Bkt bende hafıza yoktur bacı ya olsa kavga ettiklerimin postuna yazmam sjsjsjs bakiyom bu nerden tanıdık aaaa diyom msj bakınca ahahaha bazı olaylar unutamıyorum ya bana da ders oluyo büyük lokma yememeye çalışıyorum konuşurken
tarafından
Ahshs o zaman sıkıntı yok ben bazen burda sevdiğim arkadaşların bile isimlerini unutuyom ya post falan hiç hatırlamam zaten ondan dikkatimi çekti
(12,773 puan) tarafından
Yok bende isimleri bilmem olayları kavgalar  vs unuturum çünkü kin veya bı şey olunca sen takip ediyorsun  demesinler diye ben inan isim ve konu aklımda tutsam ooo kafam kaldırmaz bosveriyorum
tarafından
Iyi yapıyorsun zaten bazıları çok takıntılı her şeyi akıllarında tutup ona göre davranıyorlar da ben istesem de yapamam dediğin gibi postlara yazınca bile dikkat etmem kim açmış en güzeli bence ❤
0 oy
tarafından
Kız neden bana kimse böyle şeyler yazmiyo anlamadım :))
(2,765 puan) tarafından
Ahhh ah hep beni buluyor canjm
0 oy
(482 puan) tarafından
Hakkian cnm herkesin dusuncesi kndine herkesin kndi hayati sobcta bebegune elalem degil sen bakcaksan kimr ne oluyotsa
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (142 puan) tarafından soruldu