0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben bir gün boyunca şok halindeydim istiyordum ama ne sevindim ne üzüldüm sadece ağlamak geliyordu içimden eşime de bu sebepten ayak üstü söyledim hiç hazırlık yapasim gelmedi 

25 Cevaplar

+2 oy
(9,626 puan) tarafından
Ilk denedik o ay hastalandım doktor gebelik yok deyince sanki aylarca denemişiz de bu sefer de olmamış gibi çok ağlamıştım ama ikincisinde oldu hamile kaldım öğrenince daha çok ağladım ama mutluluktan tabi ben ilk denemede olmadı diye ağladım ama nankörlük ettim resmen isyan etmiş gibi oldum Allah isteyipte olmayan çabalayan herkese nasip etsin inşallah ❤ 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Istiyordum zaten aglamistimm
+1 oy
tarafından
Doktora şaka mı yapıyorsun hamile değilim ben dedim. Adet oldum ben dedim. Ekrana bir baktım bildiğin bebek 15 haftalikti öğrendiğimde. Biraz daha beklesem dogumhanede öğrenecekttim hamile olduğumu
tarafından
Üniversite bitmeden evlenmiştik son senemdi dersler yoğundu. İki ay önce adet olmuştum ki o zaman adet değil düşükten dolayı kanama olmuş. Aklıma bile gelmedi hamile olabileceğim.
tarafından
Ahahahaha Allah bağışlasın canım :)
tarafından
Mide bulantım çok vardı baş ağrım halsizlik ana umursamıyordum. Sabahlara kadar ders yapıyordum usutuyorum sanıyordum
tarafından
Ayy bence çok iyi olmuş canım 9 haftalıgim 4 haftalıkken öğrendim inan su 5 haftada yaşadıklarımdan  bana beş ay geçmiş gibi geliyor :))
tarafından
Anın tadını çıkar. 3 kere gebelik yaşadım hepsi ayrı güzeldi. Mide bulantısı dışında gayet iyidim
0 oy
tarafından
Çok güzel bı duygu olurdu eminim Allah banada nasip etsin gerçi 10 gündür regl olmadım kasık ağrım var yüzüme sivilce bastı ama regl öncesi olduğunu düşünüyorum 
(6,204 puan) tarafından
Bacım 10gundur regl olmamışsın regl öncesi diyorsun.Bi test yaptır ama kan testi hamilelikte de sivilce olayı oluyor
tarafından
Tamam çok haklısın ama onun haricinde hiçbir belirti yok bir göğüs ağrısı lekelenme bilmem olsa olsa 10 gündür olurdu heralde testte yapmıştım 4 5 gün önce oda negatif çıktı o yüzden regl öncesi dedim
0 oy
(489 puan) tarafından

adet olmam gereken gun olmadığım genelde sabah olurum ayni gun hic sekmez di . O gun öğlene kadar olmadım çarşıya gitmiştim dedim bi test alayim bakayim . Geldim eve iste test yaptım baktim ikinci çizgi geldi bi baktim kalbim hızla atiyo odaya gittim geldim sonra tekrar baktim belki goz yanılmasıdır diye iki çizgi tekrar gittim odaya tekrar geldim banyoya belki 4 5 kez tekrarladim :D Allahim dedim sesli konuştum hamileyim acaba dogru mu falan dedim esimi aradim ne zaman bitecek isin diye o da normalde gelecegine yakin aramam falan çakmış bu bana acaba birsey mi diyecek demis çünkü iki kez aramisim heyecandan.  Neyse geldi gözlerimi kapa dedim eline testi verdim . Adet olmam gereken gun yaptığım için emin olalım diye birgun sonra tekrar yaptık bu sefer anında iki çizgi geldi . O sekilde oglum simdi 8bucuk aylik . Yanibasimda uyuyor . Rabbim isteyen kullarına nasip etsin annelik duygusunu 

0 oy
(2,369 puan) tarafından

2017 aralık 3 de evlendim. Aralık 8 de kan testi verdim 3-4 haftalık gebe çıktım. Ne yapacağımı şaşırmıştım :D

tarafından
Erken olunca ne hissettin :)
(2,369 puan) tarafından
Şaşırdım cnm :D kime ne diyeceğimi bulmaya çalışıyordum. Eşim ile biz önceden yapmistik. 1 ay önce çeyizim vardı. Çeyiz zamanında yaptık. O zaman hamile kaldım herhalde :D tövbe tövbe gece gece ne diyorum :D düşünsene dugünden 1 hafta sonra test veriyorsun hamile çıkıyorsun 3-4 haftalik :D
tarafından
Ahahahaha kız neden bir ay önce yaptınız az sabredeydiniz ya çok güldüm yaa
0 oy
(879 puan) tarafından
Çok değişik olmuştum ben beklemiyordum eşimle beraber aldık haberi bizde eşim benden daha değişik sevinçten napacagini şaşırmıştı 
0 oy
(157 puan) tarafından

Evliliğimin 15.ayı korunmayı bıraktık, hemen o ay hamile kaldım. Evde test yaptım çok mutlu olduk ama Ultrasona girdiğimde ikiz olduğunu öğrendim ve hayatımın en büyük şokunu yaşadım :) eşimi ağlayarak elim ayağım titreyerek aradım ve eşim Allaaaah diye sevinçten bağırdı :) eşim hep ikiz çocuğu olsun isterdi evlendiğimiz ilk gece namazdan sonra duasında ikiz evlat nasip et Allahım diye dua etti :) büyütmesi çok zor oldu ama Allaha şükür şimdi 9yaşında kızlarım :) 7aylıkta oğlum var

0 oy
(16,490 puan) tarafından

Şok bnmde yanlişkla öğrendik :)mutlu baya olmuştuk 

(16,490 puan) tarafından
Yaa dero bende uyumak istıom ama bu kız uyutmuo benı :((( azı dişleri çıkıo Allahım ne zor bişi yaaa
(16,490 puan) tarafından
Yaaa çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl
0 oy
(492 puan) tarafından
Gözümün önüne geldide ilk evde test yaptım öyle öğrendim ama aşırı silikti çizgi çok heveslenmedim onun için gittim kan verdim kan sonucunu aldiğimda hastaneden çıktım sadece deli gibi bağıra  bağıra koşmak geldi içimden:)
0 oy
(747 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bulantım vardı sağlıkocağına gittim korka korka korona oldum diye  eşim sağlıkçalışanı :DHamilemisin dedi yooo dedim. Adam tahlil yaptı kağıtta pozitif yazıyor aha dedim bi hastalık çıktı.Doktorun yanına girdim hamilesin dedi ben şok:'( Kaynanam yanımdaydı seviçten ağladı.Eve geçerken kocam aradı hamileymişim dedim vallahamı dedi konuşamadı :DTabii çok istiyordu.17 haftalık evliyim 16 haftalık hamileyim çok mu hızlı olmuş:ermm:İlk birlikteliğimizde bitince İnşallah tutar demişti temiz kalpli kocam o gün tutmuş :)

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sabah test yaptım 10 dk bekledim bişey çıkmadı biraz üzüldüm sonra kahvaltı yaptık eşimle aradan Bi yarım saat 40 dk geçti testi çöpe atacaktım bir baktım çift çizgi görünüyor o gün sağlık ocağına gittim orda test yapmadılar ertesi arabayı ben aldım hastaneye gidip yaptırdım test çıkınca çok heyecanlandım yerimde duramadım resmen annemi aradım ablalarımı aradım ama eşine değilim dedim ki süprüz yapayım ay o gün bir araba kullanmışım var içinde bas bas bağrıyodum ☺️
0 oy
tarafından

Çok karışık doktora gittim. Bana testler yapıldı.  Senin çocuğun olmaz tüplerin tıkalı dendi   ameliyat olacaktım. Anestezi için kan aldılar. Ben de Gebelik de bakalım şüphe duyuyuyorum dedim doktor dalga geçti. Tüplerin tıkalı ne çocuğu dedi ama kanda aldı.  Ertesi gün sonuçlarla anestezi ye gittim ameliyat için izin veremem hamilesin demişti. Sevinçten eşimle sarılıp ağladık. Sonra eşim doktora. Gitti diplamani yırt at dedi bağırdı siz eşime ameliyatsız olmaz dediniz hamile eşim nasıl idls yapıyorsunuz diye hey heyheylenmisti 

0 oy
(5,220 puan) tarafından
sanki başka birisi hamileymiş ben değilmişim gibi şoklardayım yani kontrole falan gidiyodum ama idrak edememiştim fos fos sigara içiyodum bide. sonra 11. hafta ultrason kğıdında bebişi net görünce idrak ettim lan anne oluyorum dedim daha sigara içmedim ve daha çok dikkat ettim
0 oy
(361 puan) tarafından
Ben 1 hamileliğimi 2 aylık tedaviden sonra öğrendim 1 buçuk sene istedik olmadı arkadaşım hamileydi 4 aylık rahatsızlandı eşimden rica ettiler arabayla götürürmüşsünüz diye bizde gittik hastaneye arkadaşım ne oldu adet oldum mu dedi yok daha olmadım dedi eee ultrasonla baktır dedi tamam dedim yattım doktor hamilelik var diyince eteğini çekmekle eşimin yanına koşman bir oldu hamileyim dedim sık oldu doktora gidip gerçek mi hamilemi doğrumu diye 10 kere sordu 

2.Hamileliğin şuan 19 dayım EŞİM oğlum 1 yaşında girdiği hibi istedi ben hep bahane uydurdum 1 buçuk sene geri cekilmeyle korundum 1 buçuk seneden sonra 2 ya EŞİM kaçırdı ara sıra bende en son 5 ay önce adet olmuştum bir şey olmaz kalmam dedim 8 ekim de kalttım evi temizledim cekyatlari çektim belime ağrı girdi kıpırdayamadım evde test vardı yaptım şok 2 çizgi 4 tane üst üst te yaptım  şoka girdim eşime yolladim vasap a bak dedim o da şok oldu hem mutlu hem mutsuzdum ama şuan allahım 1000 şükür diyorum o içimde kıbırdadıkça
0 oy
(775 puan) tarafından
Ben 3 sene bekledim ama hep ev alalım öle olsun dedik demekki duamız kabul olmuş bilmiyormuşuz. Bir gün eşimin memleketine gidecektik eşim test yap ona göre dikkat edelim dedi bende yoktur bosver boşuna moralim düşmesin dedim gel beraber yapalım ben senin yanındayım hersey çocuk değil canım sıkma canını dedi neyse yaptım testi Bi baktım. İkinci çizgi belirdi ağlamaktan bisi yapamadım eşimin gözlerinde dolmuş hep hayal kırıklığı ile çıkıyordum wcden ama bu sefer olmuştu şükür Rabbım tarih 22.01.20 HAMD olsunnn 5 şubatta ise ikiz olduğunu öğrendik şükürler olsun şuan 6 aylık ogluslarim vaaar
0 oy
tarafından
Ayy.kizlar bir benim yok bu  gebelik test cubuklarindan ya   ben ilk denedigimizde adete 10 gun vardi bir defa yapinca cocuk olur saniyordum  meger  neyse 1adet yakindi diye adetoldum dah o.zamanniye olmadi diye kendimi yedim sonra idrarimda yanma vardi doktora gttim orda sordum denedik olmadi doktorda anlatti dedi. Adetten sonra 10.gun ile 20.gun arasi.iki gunde bir yapicaksinkz diye  bunu ilkmdefa ogrenmistim neyse ilk uygulamada hamile kaldim tabi.evde test yaptim hic birsey yoktu. Adetime de  3 yada 4 gun vardi gebelik varsa kanda adetten oncede belli oluyor ya esim saglik ocagina kan.vermeye gidecekti bende dedim bende gelip.kan vereyim verdik.2 gun sonra sonuc icin gdicektim esime dedim ben gelmiyim bosyere nasil olsa yoktr esim ikna etti gttik onun doktoru.ayri.benimki.ayri doktor tebrik.ederim hamilesin dedi ciddi misin  saka degil mi dedim sanki adamin isi gucu yok saka yapsin o da niye istemiyor.musun dedi istemez olur muyum dedim  ciktm esim alt katta.esim herkesin icinde sonuc ne diyor gel bahceye dedm ciktik.hamileyim dedim inanmadu saka yaptigimi sandi vallah dedim tabi aglamaya basladim heyecan korku farkli bir hisse grdim o da inaninca gozleri doldu mutluluktan agladi.ve.bahcede herkesin icinde sarildi  uzun sure cok.guzeldi.yaa
0 oy
(5,587 puan) tarafından
Ben cok korkmuştum hazırlıksız yakalandım kimseye birsey söylemedim iki hafta falan sonra eşime söyledim 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İstiyorduk 2 tane düşük oldu Bayagı üzüldüm en son istanbulda gittim film çektirecektim adetim gecikti meger hamileymişim telefonla söyledim eşime çok mutlu oldu
0 oy
(344 puan) tarafından

Kaza kurşunu oldu ilk öğrendiğimde çok ağladım aldırmak istedim ama sözde tabi allahın verdiği canı allah alır ikinciye hamileyim buda kaza kurşunu :-D aynı duyguları bu bebektede hissettim ne diyeyim yiyecek rızkları varmış allah uzun ömür versin çocuklarıma <3

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 314 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,096 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Busrahatice (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 859 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Berivanadnan (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.