0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (1,944 puan) tarafından
Kızlar bi akıl verin 4 aylık oldu baya ***** hep sağına yatıyor soluna çevirince çıldırmış gb ağlıyor korkuyor anlamıyorum yani ben ceviriyorum o dönüyor siz ne yaptınız bana bi yardımcı olun  tecrübeli anneler 

2 Cevaplar

0 oy
(6,137 puan) tarafından
Yerim onun küçücük kafasını ben yastıkla destekle annesi biraz eziyet eder ama alışır hep de öyle kalmaz zamanla kendisi dönmeye başladıkça düzelir 
(1,944 puan) tarafından
Ah canım yapıyorum tobe Allah durmuyor donuyor çok ağlıyor sanki korkuyor o tarafa yatınca napacagimi  şaşırdım eşimde dün dedi büyüyünce psikolojisi bozulur sana demezmi beni neden düzgün yatirmadin böyle olsu diye çok üzüldüm ben boğulur korkusuyla hep bana dönük yatırdım
(6,137 puan) tarafından
Eşininde acemiliği canım :) yok merak etme düzelir
Benim oğlumun kafası da ***** 18 aylık ama yatmasindan değil doktor güneş almamış dedi pandemi cıktı bide heryer taş olunca çıkarmamıştım
-Reklam-
0 oy
(325 puan) tarafından
Ben beşiginin icinde sürekli yastiginin yerini degiştiriyorum bi aşagda bi yukarda yani asagdada olsa yönü bana bakiyor yukardada olsa yönü bana bakiyor yani sağ sol yapmis oluyorum ama yönü bana bakiyor umarim anlatabilmişimdir 
(1,944 puan) tarafından
Anlad8m canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 223 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 434 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Minnnoosk (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 922 göst.

374,682 soru

11,207,395 cevap

34,510 kullanıcı

...