0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Eşten önce evladın on planda olması herkese rest bile çekerim evlâdım için.Biraz pimpirikli biri oldum ve uykucu biri olarak gece  2 3 kere kalkıyorum ve olgunlastim siz nasıl oldunuz 

18 Cevaplar

+1 oy
(27,158 puan) tarafından

Çocuğa karşı sabırlı oldum normalde çok sabırsızimdir

(9,730 puan) tarafından
Kız ben sabirsizdim dahada sabirsız oldum ya sinirli naleet :D
(27,158 puan) tarafından
Sjsjs ters etki etmiş
-Reklam-
+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Bende aynı bi olgunluk geldi önceden olsa sürekli yatardım 1 2 saat ev işi yapardım uzanırdım şimdi uykusuz olmama rağmen bebişimi uyutup ev işi yapıyorum 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Çok sabırlı bi insanımdır ama çocuğuma daha daha sabırlı olmak gerektiğini öğrendim
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Anne olunca Annemi anladım 

Sabır Gerektiriyor annelik gerçekten 
0 oy
(222 puan) tarafından
Vala ben çok sabirsizimdir ama sabırlı bir insan oldum sevginin nasıl birşey olduğunu öğrendim dünyam güzelleşti 
(1,946 puan) tarafından
Allah sevgiyi üzerimizden eksik etmesin inşallah
(222 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
En cok sabrı ogrendim cunku cok tez canlıyım ve daha pratik hızlı olmayı 
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Uykuya bu kadar düşkün olan ben uykusuzluk nedir ögrendim galiba anneligin bana ögrettigi en büyük sey uykusuzluk. 
(1,946 puan) tarafından
Benimde öle:)
0 oy
tarafından
Çocuklarım küçükken farkında değildim büyğdükleri zaman anladım sürekli başına bişey gelecek korkusuyla yaşamakmış büyüyüp dış dünyaya açılınca insan daha iyi anlıyor bunu rabbim evlatlarımızı kötü düşünceli insanlardan korusun amin 
(1,946 puan) tarafından
Aminn insallah canım:)
0 oy
(344 puan) tarafından

Annemin nasıl duygular içerisinde nasıl evlat büyüttüğünü anladım:-) anne olunca anlarsın sözünü oğlum doğduktan sonra anladım herşeyden önce evladının önde geldiğini anladım 

0 oy
tarafından
Sabretmeyi öğrendim çocuğun insana öğrettiği tek şey sabır  sabır  sabır 
0 oy
tarafından
Kesinlikle sabırlı ve sakin biri oldum. Önceden eşimle deliler gibi kavga ederken simdi he diyip geçiyorum bebeğimin yanına gidiyorum 
0 oy
tarafından
Sabırlı olmayi  öğrendim gerçekten normalde sabırlı biri değildim 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annemi daha çok anladım sabırlıyım normalde daha çok sabrı öğrendim uykusuzlugu öğrendim
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Annemin kiymetini ve sabirli olmaği oyrendim❤
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben sabrı öğrendim en çok sorumluluk sahibi olmayi çocuk büyütmenin ne kadar zor olduğunu fedakarlığı öğrendim. Eskiden daha neşeli vurdumduymaz aklına eseni yapan bir insandım sürekli çalışırdım sosyal çevrem vardı çok rahat ozgurdum çocukla birlikte bambaşka hayatım oldu eve bağlı kaldım bir insana bağlı kaldım her şeyim ona bağlı uyku yemek tuvalete gitmek bile 
0 oy
(712 puan) tarafından
Hiç evde durmazdım sürekli gezerdim evde durmaya alıştım uykum çok ağırdı hafifledi sabırsızdım sabırlı olmaya başladım sinir krizleri geçiriyordum azaldı uzun zamandır olmuyor komple değiştirdi ya beni aslında :D
0 oy
tarafından
Asla sabah erken kalkmazdm şimdi çocuk var uyku yok :(
0 oy
tarafından
Sabrin ne kadar buyuk birsey oldugunu ogrendim. Sevginin yucegligini ogrendim. Bide canin yansa bile evladinin caninin yandigi andaki sende olusan aciyi ogrendim. Ay anlatabikdim isn

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 835 göst.
+1 oy
8 cevap 358 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu