0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Sorum yukarıda kizlar eve mi geliyo yoksa para mi yatiyor

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben başvuru yaptım eve gelip bakdılar süt bez mama vericeklermiş gereklş evrakları teslim edicez kısmetse pazartesi günü 

tarafından
Bende kiraciyim cok sukur ediyorum gene ama evim benim degil kira ama cok duzenli esyalarim .cevre hep diyo evin cok duzenli temiz diye.iki yasinda cocuk var ama vermezler zannetmiyorum.esyalarim cok temiz evim cok duzenli bunu sorun ederler.bende temiz duzenli evi seviyorum.bunun icin esyalarimin olmamasi lazim evin bos esyasiz olmasi lazim.  BEnde basvurmadim..
tarafından
Benim eve geldiklerinde benim bi düzenim yok yalan yok yani öyle eşyalarım şıkır şıkır değil eski hep eşyayla alakası yok bence diye düşünüyorum
tarafından
Ben8mde oyle luks esyalar degildiki 11 yillik esyalardi adamin gozune batti.. geldi bi adam kiraci olmama ragmen vermediler bir adamdi kendi gelip dedi koltuklar bende yok  dedim evlendigim yil almisti esim dugun paketinde.cocuk odasi ndakileri baza ve dolabida annem vermisti cocuklara.hem kiraciyiim evim yok yarin evsahibim kapiya koysa hakkimiz yok cikariz.esim sigortali calisyo diye red edtti vermedi hic iyi niyetli deyildi bizim komsu kendi evi ve durumu okadar iyiki sirf yardim almak icin bi cop bile almiyir evine hakkimi helal etmiyorum.
tarafından
Ne kötü kalpli insanlar var bu dünyada onların yüzünden işde kimse hakkettiği yardımı alamıyor
tarafından
Albendende o kadar gülüm
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bilgim yok bilen çıkar insallah
0 oy
tarafından
Değişiyor bölgeye göre ben almıştım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...