2. Çocuk ismi-Aile
196 göst.
(8 puan) tarafından
Ayy kızlar sinir olmamak elde değil ya 1.cocugun İsmini eşim kendi beğendi koydu tamam dedim olsun. Sımdi kızıma hamileyim ve ismini ben koymak istiyorum kabullenmiyor ve isim önerilerimide beğenmiyo. Ben napicam sizce bu durum ne saçma ee karışma işte 1.de sen kendin beğendin buda bende olsun demi yani

10 Cevaplar

0 oy
(268 puan) tarafından

Sonuç ; çift isim:D

(8 puan) tarafından
Yok kendi ismi Ali Osman 2 tane ismivar onun için zorlanıyorum ben diyo bide çocuk küfür eder bize sınavlarda kodlama yaparken diyo
(8 puan) tarafından
Onuda kabul etmiyor ki etse keşke
0 oy
(9,667 puan) tarafından

ikisinde de ortak beğenip koymustuk:)

(8 puan) tarafından
Ohh ne güzel
0 oy
(4,480 puan) tarafından

Kızı ben erkeği o koyacak diye anlaştık biz en başından 

(8 puan) tarafından
Bizde öyleydi ama noldu bilmiyorumm
0 oy
(818 puan) tarafından

Canim mesela sen 10 tane isim seç begendiklerinden esine göster oda onay versin . Bunlar ökuz cnm ama bu etkili bi çözum 

(8 puan) tarafından
Denedim amaaa hepsine bahane buluyor öküz işte
(818 puan) tarafından
Ökuzleri gütmek çok zor cnm seni iyi anliyorum 9 ay boyunca bi isime karar veremedik sozde ben koycktm en son artk 10 tane yazdim oyle ayarladik
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bizde mesela oğlumun ismini ben çok istedim sağolsun eşimde kırmadı oda tamam dedi ama şimdi bebeğinizle o isim secicek ben hiç karismiyicam çünkü bunda çok hevesli o beni kırmadı kararıma saygı duydu bende ona karışmayı düşünmüyorum..senin eşinde oyun bozanlık yapmış karışmaması lazım bence 
0 oy
(11 puan) tarafından
Ne kadar saçma düşünceler bunlar yanlış anlama ama bana göre bu tür şeyler cahillik o cocugu sen taşıyorsun bütün zorlukları sen çekiyorsun vitamin vs ne varsa senden gidiyor babadan değil buna izin verme ben ne dersem o olacak de kızlar eşlerinize bu kadar yüz verirseniz hep mutsuz siz olursunuz unutma kadınlar cok güçlüdür 
(8 puan) tarafından
Ağzından yemin ederim bal damlıyor yaaa
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Aynı eşim ilk kızımda hiç sormadı bile ikinci çocuk oldu hiiiç umursamadı beni gitti kendi isteği ismi koydu bana da dalga geçer gibi 3. Olunca sen koyarsın dedi 
(8 puan) tarafından
Oldu ben kendim isim koycam diye sana futbol takımı kurarım rabbim bir kız bir erkek yeter yani 2 çocuk yeter şimdilik düşünmüyorum valla ne yalan soyliyim
(2,438 puan) tarafından
Aman büyük konuşmayalım daa:) Allah isteyene versin
(8 puan) tarafından
Ayyyy amin amin rabbim olanı hayırlı yetiştirmeyi nasıp etsin olmayanın da kucağını boş bırakmasın
0 oy
(17,265 puan) tarafından

Eşler bu konuda anlayışlı olmalı tek taraflı düşünmemeli 

(8 puan) tarafından
Tamam yapan o ama taşıyan bakan eden biiz anlamıyorum sadece yapmakla bitmiyo ki o
0 oy
(827 puan) tarafından
İlk oğlumu kayinbabamin adini vermek zorunda kaldık ikinci çocuğumu da kimse karışmadi ondan sebep ben koydum
(8 puan) tarafından
Ne güzel canım olsun
0 oy
(22 puan) tarafından
3 çocuğum var hepsini ben koydum şükür eşim hepsini sevdi hakkın büyük dedi konuş canin 
(8 puan) tarafından
Ne
Kadar güzel ☺️

İlgili sorular

14 cevap 255 göst.
23, Haziran, 2020 Aysmah (3 puan) tarafından soruldu
11 cevap 123 göst.
9 cevap 166 göst.

151,648 soru

3,801,240 cevap

11,296 kullanıcı

...