0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba anneler kizim 26+4 haftalik 600 gr dunyaya geldi subatta tam iki yasina girecek yemek zorla yediriyorum ve evimize kim gelse boyu cok kisa diyorlqr bende farkettim gercekten boyu kisa kizimdan kucuk olanlar ablasi gibi duruyo yaninda bana bir akil verin ne yapmaliyim sizce 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,534 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Argivit vitamin  şurubun boy uzatıp iştah açtığini biliyorum ama sen yinede bulunduğun yerde çocuk doktoruna veya sile hekiminize danışak al vitamin değerlerinede baktirmadiysan kesinlikle baktır
(1,534 puan) tarafından
Kesinlikle ihmal etme çok önemli ben baktırdım 3 ay sonra kontrolümuz var tekrar baktrcam degerleri iyiydi ama zayıf oldugundan kilo almassa mama takviyesi  eya vitamin alcaz
(23 puan) tarafından
Saglik ocagina goturcem yarin ins sadece panik yapiyorumdur tsl ederim cnm
(1,534 puan) tarafından
Panik yapacak bi durum yok cnm sakin ol her çocuk bir değil büyürken çocukların genelinde bu durum var
(23 puan) tarafından
Evet haklisin ne bilim ya premature ya herseyini korkarak gecirdik kizimin buda piskolejik olarak kaldi bende heralde icimi rahatlattiniz tsk ederim
(1,534 puan) tarafından
Rica ederim cnm inşallah tahlilleride temiz çıkacaktır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç cm ki boyu
(23 puan) tarafından
Ileri premature oldugu icin cok panikledim
tarafından
Kuzum düzelir inşallah millet boş boş konsuusr öyle insanlarla fazlamuhattap olup canını sıkma başka sıkıntısı olmasında ama insanda takıyor tabi sanada hak veriyorum git yaron bir vitamin bişey verirler belki bişey eksiktir
(23 puan) tarafından
Dogru diyorsun canim cok sagol tsk ederim
tarafından
Rica ederim can ne demek inşallah iyi seyelr duyarsin
(23 puan) tarafından
Amin cnm ins
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence gelişimi için doktora götürmelisiniz.
(3,213 puan) tarafından
9. Ayda yapılması lazımdı canım
(23 puan) tarafından
Bana doktorlarimin hicbiri bunun bilgisini vermedi etrafimdq da bu konu hakkini bilgili kimse yok buyuklerimizde yok ins biseyler icin gec kalmamisimdir
(3,213 puan) tarafından
Gönlünü ferah tut tedbirini al git doktora canım umarım güzel sonuçlar alırsın
(23 puan) tarafından
Ins canim cok tesekkur ederim sagol verdigin bilgiler icin allah razi olsun iyi aksamlar
(3,213 puan) tarafından
Senden de canım aşkolsun iyi akşamlar
0 oy
tarafından
Boy uzatan şrup vs yoktur tamamen bebeğin bünyesiyle alakalı eğer şüpheliysen doktora götür inceleme yapılsın
(23 puan) tarafından
Goturcem ins cnm randevu aldim
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Canım küçük doğmuş zaten bundan kaynaklı olabilir benim görümcemde 7 aylık doğdu Ama boyu var sonradan atar boy annesi sen yinede bı götür bakalım süt içiyor mu günlük
(23 puan) tarafından
Evet bir cay bardagi iciyor
(2,054 puan) tarafından
Az canım bence
(23 puan) tarafından
Biberonda icmiyor sutu mamayla buyudu zaten mamayi iciyo ama sutu icmiyo mamayida az yiyo zaten yemegi zorla yediriyorum corba hic icmiyo
(2,054 puan) tarafından
İçine birşeyler kat ver bal kakao öylede mı içmiyor
(23 puan) tarafından
Neler denedim icmiyor ama bardaga koyayim iciyo onda en fazla 1 cay bardagi
(2,054 puan) tarafından
İyi barı yine o bir bardağı içiyorsa benimkide günde kaç biberon içiyordu sayamiyordum bir ara sadece sütle yaşadı resmen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 375 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (231 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,228 cevap

34,512 kullanıcı

...