0 oy
596 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (699 puan) tarafından

Kızlar iyi geceler ya bekarlktan beri daha doğrusu tüylerim çıkmaya başladığından beri en nefret ettiğim şeydir ağda yapmak yaptırmak. Lazere başladım kurtuldum dedim lazer bitmedn 3. Cu seansta hop supriz bir gebelik :D smdi geri döndük agdaya. Geçen ay yaptırdım smdi gene ağda zamanı geldi bide kızım küçük 17 aylık bensiz durmuyor çok aglarms komşuya bıraktım 1 defa dün de hastaneye gittim hatta hastaneye çok yakın bi akrabama bıraktım küçük çocuğu da var oynattığı halde nasıl ağlamış koştur koştur geri geldim. Ay artık eşimden utanıyorum bide çok kılıyım. Kızımı uyutup kolumu koltuk altıni aldım bacak ve özel bölgem kaldı yarın da bacak alsam özel bölgemi gene almyrm ben mecbur gidecm nasıl edecm ben ya :( hadi smdi yapyrm da sonra naisl olacak kızım da hep kuaföre gittim

Bildiğiniz en acısız ağda hangisi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Lazere git kurtul agdadan kurtul:D

(699 puan) tarafından
Kiz okumadın mi başladım zten hamilelik olunca ara verdim mecbur geri ağda
tarafından
Haa okumadan yazdim başlığa göre kiz :D
(699 puan) tarafından
Ahh işte ah :D nerelere gidem ne edem ağlarım resmen ağda yaptırırken
-Reklam-
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Kendin yapsana heleki şu dönemde kuafore gitme 
(699 puan) tarafından
Evet cnm hamileyim işte lazere gidiyordm ne güzel acısız. Hamile olunca ara verdim. Ya kadına kalsa gel devam et diyor da ben gitmyrm eşimin üstüne attım abla eşim kızıyor hamileykn çocuğa bisey olur dedi ddm. Yoksa inat ediyor ki gek diye
tarafından
O ney öyle ya.? Nasıl gel diyebiliyor.? Hamile iken önerilmiyor dedi bnm gittiğim yer hemen durdurdular tüm seansları..
(699 puan) tarafından
Kadın para kaybetmemek için gel diyo 2.ci dükkanı açmış baya borç içinde anlattı önceden bana. Smdi hamile olduğumu dedim abla doğumdn sonra devam edcm yani kusura bakma benim makinamda hamielleere yapılıyor diyor doktora bi sor dedi bende hiç sormadım eşimin üstüne attım yollamiyo abla kızıyor dedm sustu
tarafından
Boşversene atma çocuğunu riske iyi yapmışsın gitmeyerek
(699 puan) tarafından
Yani cnm ki zaten. Hadi diyelim zararı yok makinesi iyi. Kendinin demesi bu. Benim hormanlar değişken bir durum da agdayla 1 hafta tüylerim çıkıyor şuan. 10 seans da bitecek varsayalım hamileykn belki 20 30 seansta bitecek boşu boşuna para vercm
0 oy
tarafından
Benim on dakika surmuyo gidemem hiç kuaföre alıp alıp geciom
(699 puan) tarafından
Ne güzel 1 saate ancak iki bacak alirm ben. Başkası olsa 15 dk sürer çok yaptım :D ama kendim olunca agdayi sürüyorum ya pişman oluyorum ay niye sürdüm diye :Dd
tarafından
Bacak almıyorum ben hiç özel bölge ve koltuk
(699 puan) tarafından
Sen kılsızlardan o zaman :D
tarafından
Yok cnm alipta alışkanlık yapmadım zaten tesettürlü yüm siyah corapta ince kıl ne olcak eşim de gözle görebilcek kadar yok hiç almadım
(699 puan) tarafından
Bende kapalıyım cnm zaten kimse görmüyor ama benim kıllar emin ol babaların bacakları gibi kalın ve siyah daha önce horman tümörü vardı beynimde tedavi sürecinde iyice sık ve kalinlasti tüylerim o yüzden çok acır kökleri bile kanar kiz. Yani mecbur alyrm yoksa eşim sarı adam benden kilsz utanç sebebi yemin ederim
tarafından
Allah seni ❤️❤️❤️ gece gece güldürme insanı eşler arasında olmaz öle şey normal bu tür şeyler Rabb'im sabır versin kaniyosa çok zor gelmiş geçmiş olsun cnm benim
(699 puan) tarafından
Sağol cnm benim işte ben çok takarım öyle şeylere acaba düşünür mü rahatsz olur mu diye düşün saçı bile sevmez elleyemez yani yüzüne değsin sacim hemen huylanr saça killa benim kocam
tarafından
Anladım cnm doğru o zaman epilasyon al bence
0 oy
tarafından
Bende hiç yapamıyorum ya tüy dökücü krem kullanıyorum daha rahat oluyor ve temiz oluyor 
(376 puan) tarafından
Canm sen hamilesin tüy dökücü kremlerde kimyasal maddeler iceriyor bebegine zarar verebilir kullanma sakın.
tarafından
Canım ben hamilyeknde kullandım doktorum kullan dedi bisey olmadi yani
(376 puan) tarafından
Canm emzirme döneminde bile önerilmiyor aslında ama doktor bisey olmaz dediyse bilemicem :|
(699 puan) tarafından
Aaa ben bunu hiç düşünmedim. Bana bi ağrı kesici krem bile vermediler bebeğe geçer diye bi doktora msj atm sorym
(376 puan) tarafından
Ben cok takıntılıyım canm emzirme ve hamilelik döneminde bebeğe zarar verir diye herseyi arastirip oyle oyle kullanirim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gözünü seveyim a101 jiletinin 15 gün çıkmaz zaten kafam rahat :D 
(699 puan) tarafından
3 güne tüylerin kafası çıkarda :)))
(25,224 puan) tarafından
Yok bende cıkmıyo hiç :D
0 oy
tarafından

image

bunu alabilirsin canim 
0 oy
tarafından
Ben su bayanlar icin olan oynar baslikli uç bicakli pempe permatiklerden kulanoyorum her duşa girisimde hem kolay hemde hemen cikmiyor tavsiye ederim.artik hep kullanicam agda cildi bozuyor sarkitiyor.
(699 puan) tarafından
Ya işte bende kullandm ondan önceden dediğin gibi hemen çıkmıyor da karartyo benm cildimi jilet aslında sizle konuşunca jilet mantıklı gelmeye başladı özel için napim alamyrm gidemyrm da çocukla
tarafından
Yo hicte karartmadi bende ozelbolgede rengi acti.ustelik dus esnasinsa kullanin yumusacik yapiyor.hanileyim 4 once yaptim dustayken ve halen tertemiz.agda karartiyor sarkitiyor artik hiv agda kulanmicam
(699 puan) tarafından
Yok tam tersi bende. Bende duş esnasında yaparım. Hatta saçlarımi kremlerm yapardım 2 dk da hemen ama işte benm tüyler çok sert siyah diye karartyo belki de ağda da o kadar olmuyor bide daha uzun süre pürüzsüz kalıyor
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ahh ahh senle ayniyiz 4. Seansa gittim hamile oldugumu ogrendim geri jilete döndüm agdaya gidecem bende asla kendim yapamam genitali canım kıymetli 
(699 puan) tarafından
Çocuk var mı cnm yada en azından bırakabilcn yer var mı çocuk duruyorsa sorun yok git 5  dk ama benm sıpa durmuyor. Lazer d3 evimin altında ne güzel eşimle kızı evde bırakıp iniyordm kadın 8 e kadar acıktı
(2,127 puan) tarafından
Var canım 20 aylık kızım var benide eşim bırakıyo onlarda arabada bekliyolar beni fazla yakın kuafir yok olanıda ben sevmiyom biraz uzak gittigim yer genelde arabada bekliyolar lazere gittigimdede anneme birakiyodum çünkü lazere otobüsle gidiliyodu bide öğlen felan gittigimden eşim hemen öğlen arası anneme birakiyodu kızımı
0 oy
tarafından

5. Seansta hamileliğimi öğrendim yarım kaldı bnmde..

Bende nefret eden ağrıya dayanamayanlardanım ilk zmnlar kendim yaptım lazer için verilen uyuşturucu jelden sürüp :) sonra kendim yapamaz oldum göbekten malum :) ondan sonra eşim yaptı tiksindi miksindi ama yaptı valla başka çare yoktu karantina vardı kapalıydı heryer e kendimde eğilemiyodum doğana kadar yaptı doğumdan sonra 2 defa yine yaptı şimdi artık hep kendim yapıyorum :) tabi uyuşturucu jel ile;)

(699 puan) tarafından
Ayy doğum taa temmuzun sonuna aşkım be. Taa o zamana kadar nasil ederim ne güzel rahatlamssn. Adet olduysn git geri lazere
tarafından
Kız o zmnlar İstanbuldaydım işim vardı şimdi köydeyim ev hanımı oldum burdan Bartına git gel mümkün değil :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 648 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 162 göst.
2 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 316 göst.
16 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu