0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kızları uyuttum bende yarım saat yanlarına kivrilmisim rüyamda esim Aynur kılıç diye biriyle aldatiyo beni bide kaydetmiş ismini şarkı dinletio bide kız 18 19 mu yaşlarda ve bazen açık foto paylasıo yani bunları hep rüyamda gördüm smdi msjattim massustan korkutuyum die kendimi s*l*k yerine koyduramam eşyalarını al ve git ankaraya diye  iyimsn askm saçmalama dio durduk yere nye gördüm böyle rüya dedm bnde ben çok rüya gorurum saçma sapan 45dk uyudum die mi bu eziyet baba büyük kızım hala uyuyo küçük uyandida

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sanki gercek :angel:

(2,355 puan) tarafından
Yaaa ben hep böyle rüya gorrm degsk degsk ama bu çok gercekcydi hatta eşim yanımda yatıo şuan işte kendisi .. kaldırıyom rüyamda iyiki çalan telefonuna ben bakmışım dedim ipe aşılı meyve fon goruyom annem getrms kayısı oluyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kiz Allah seni tüm kelimeleri yanlış yazmissin:Dbende dalak ne diyorum

(2,355 puan) tarafından
Hahaha ay uyku sersemi duzelttim
0 oy
tarafından
Ana rüyaya bak adı soyadı bile var :D ben olsam face'de filan aratirdim o ismi :D
(2,355 puan) tarafından
Kız rüyamda ki yüzü unutmadan arattrdm  elim ayağım boşaldı rüyamda kocama zor vuruyodum  okadar hafif vuruyodum ki derman yoktu
0 oy
tarafından
Senin bilinç altın bozuk eşinin suçu yok
(2,355 puan) tarafından
Yaaaa bu dünyada herkesten herşeyi beklerim yinede uyqriyimda adam bide namaza başladı istisnasız kiliyo arada düşünürdüm böyle şeylerde teli hep ortada olurdu bugün gireceği tuttu ruyama
0 oy
(119,070 puan) tarafından
cok abartnissin
(2,355 puan) tarafından
ya nasıl tepki vermeliyim sen olsan nasıl verrdin buara tartisiyoz cocuklardan evin işlerinden demek onayms falan dedim sevmiosan söyle aldatmaya ne luzum dedm yarım saate gelecek kullanırım yorgunum diemez artk
kiz ruya bu
(2,355 puan) tarafından
Cnm ama nye gördüm esim sen iyi değilsin dio bana bı işaretli gelsin teli karistrcam
olur oyle seyler acma arani enisteyle
(2,355 puan) tarafından
Aman yoruldul walla gözünü korkutmayimmi bana yalakalık yapar yorgunum diyip kenara çekilmez bu bahaneyle iş yaptrrm gelsin
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bacım sen üzerini örtmeden uyudun sanırım:D
(2,355 puan) tarafından
Evet totom dsardaymsti bı usumusum faceden instdan baktım ruyamdakinn yüzünü unutmadan
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Kaynanam her akşam goruyo o rüyayı:))
(2,355 puan) tarafından
Aaa neden
(7,910 puan) tarafından
Bilmem aşırı kafayı kocaya takmis öyle böyle değil kocasına olan aşkı kocası 56 o 48 yaşında ama 18 lik kız gibi hareketleri :))
(2,355 puan) tarafından
Kocası ona karşı ilgisiz mi acaba  ondan kalan bı etki olabilir  bu kadınlar yaşlanınca da durulmuyor demekki
(7,910 puan) tarafından
Kocası ona karşı ilgisiz bağırıp çağıran eşimin dediğine göre çokta aldatmış anasini

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,035 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif7474 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,399 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 920 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 642 göst.