0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

cidden cok etkilendim yaaa vay beee... bu konuda tek hassasiyeti annem yapyo bana sahsen gecen lerde goruntulu aradi sevdgm bi yemegi yapmsti basladi aglamaya yapyrm yiyrz ama icim acyo bogazmdan nasl gecyo bi ben bi allah biliyrm dedi nasl aglyo cigerim parcalandi resmn bnde aglamaya basladm snra anne bole yapma bnde cok uzuluyrm dedim  annemle ayni sehirdeyz ama uzagz surekli gorusemiyrz :( ama bnm en  yakin arkadaslarmdan tut yabancisina kadar gurubumzdan vs her yedgi seyi atyo  sahsen hamileligmn ilk baslarnda cekmiyodu okdr canm  ama suan 7 ay bitti 8 e gicem sanrm istahim tavan cok cok kolay canm ckyo hemde cok siddetli ve sebep olana cok snrlenyrm :(  tabiki elim ayagim tutyo canm cektimi yapyrm veya esim saglsun alyo ama herzmn hersey elimin altnda olmuyo anneme dedim anne uzulme yani cnm cekse yapip yerim ama olsn hamile kadinin kndi yaptgyla  baska elden yemesi br degl dyo :))

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ne güzelllll yaaa 
tarafından
aynn bnde cok etkilendim :(
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aynen sukur ki oyle sorunum ollmadi hamile degilkem bile cnm bi sey isterdi esim annesini arayip yap esimin cani istiyo derdi kaynanann yuzu 4 kat tabi gebelikte erken dogum riskim vardi surekli yatiyordumm annem ilgilndi 8 ay son ay eve geldim esim ilginlendi o zamanda ne istersem yaptı ama 1 sefer aserdim icin kotu yani 
(1,151 puan) tarafından
Esin yapiyosa bos ver esin yapiyo diye kıskançlıktan yapmıyordur
tarafından
kim kzz  kim kisknclktn ypyo
(1,151 puan) tarafından
Benim esim bana hem istediğimi aliyi diye kiskancliktan ne yapcagni sasrr kaynana
tarafından
kz kaynanam dgl yaa millet arkadas falan atyolarya hmde neyi sevip sevmedgi bilerek. kaynanam ter erzurumda kadncagz telfn kullanmayi bilmez okuma  yazms bilmez :)
(1,151 puan) tarafından
Yok ben benmkini ornek verdm millete bakma ovunmeti sever bzm mllet
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Ayy tüylerim diken diken oldu gozlerim doldu ne guzel insanlar var 
tarafından
benimde ole cok etkilendim :(
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kız bıraz once okudum whatsap durumda paylastım bende dedımkı hatta paylasırken engelleyın valla alınmam dedım ☺️ ayrıca paylasanların gonderılerını sona alıyorum görmüyorum ınstada cıkarıyorum bazen eltımı bıle bu yuzden engelledım konusmuyorum ;D
tarafından
en iyisini yapmssn valla ya elhamdulillah aliyrz canmzn cektgini ama herzmn her canmzn istedgni o an yapip yiyemyrz veya malzememz olmuyo dmi yani ustelik ilk zmnlarmda canm okdr cekmiyodu suan sevdgm bsey oldgunda hermzm dgl ama bazen deli gbi canm ckyo aklmdan ckmiyo ve snrlnyrm.. bnm bide durumda paylasan okdr yk en yakn arkadasm ddgm kisi masallahhh bni ck iy tanyo en sevdklerimide blyo ama guruba atyoda atyoda yazk olsn cdden
(8,082 puan) tarafından
Onları sert bı dılle uyarıcan canım senı dusunmeyenı sen hıc dusunme.Aynen bak cok sukur alamadıgım sey yok ama maharet ısteyen bıseyı paylastıklarında o an kalkıp yapamıyosun  ya yuzsuzluk edıp ısteyecen ya da avcunu yalayıcan :D ama ben komsularıma uyarıda bulundum sagolsunlar atmıyolar yada engelle benı dıyorum arkadaslarımı engelleyemıyorum ama onlar paylasıyo
tarafından
aynn olee bnmkiler hep uzakta vlla ykindada yokki :)
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Tüyleri diken diken oldu resmen watsapta paylasacam:)

tarafından
bnmde olee okdr etklndmkiii anlatamam ama artk kimse onem vermiyo bole seylere
(1,933 puan) tarafından
Vermiyorlar maalesef hamile hali belli olmuyor insanın canı çekiyor ama dusunmuyirlar keşke hamileyken bu yazıyı görüp onların gözüne koysaydim
tarafından
bn paylasmya utaniyrm herkez hamile oldugumu bilmiyo vatsabimda bide ilan etms gbi olmaktan cekindm ama bnu sıkca yapann arkadas guruma attm ve bugun gene sevdgm biseyi yapms  guruba atyo vdolu halde ballandira ballandra vdo cekms  hc cvap vermedm sonra ne dese begenrsn kzlarr bn vdo resm attm gelmdimi ztn 3 kisilik gurup
(1,933 puan) tarafından
Canım uyar sende onları hakları yok böyle yapmaya watsaptada böyle yapan varsa  Paylaş onlar utansın sen utanma
tarafından
uyarmicam ama cvap da vermicem bak bu yaziyi attm altndada yazyo bolr her yedgini paylasma  vs ama gene atms cidden ole sogudumki ondan anlatmam gecenlerde olesine muhabbet edyoduk  cnm evde yapilan bi tatlidan cekyodu ama.tek yapmak istmdm esim yoktu gec gelcekti isten oyzden bana bi sitem edyo e yapsana  yapip  yesene bu bide en ama en yakin ddgm arkdsm ama yk yani gozumde 5 para etmiyo artk baska nice nice benzcillikleri var
(1,933 puan) tarafından
Bazıları kendini sonradan belli ediyor sende tanımının onu artık ona göre davranirsin canım boşver takma
tarafından
gercekten olee tandm cok iyi tandm ona gore muamamele gorucek bndenn. bu arada teskkr ederm ❤️
(1,933 puan) tarafından
Rica ederim canım ♡♡
0 oy
(1,205 puan) tarafından
canim annem  her geldinde poğaça yapar bir tencere yaprak  sarma sarar  arapaşı çorbası yapar patates kizartip getirirdi beni hep en cok o düşünürdü esim bile canin cektimi demez yiyecek videosu gösterirdi
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Gerçekten çok sevap Allahım bizi öyle insanlardan etsin 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bende cok etkilendimm yaa
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Post 2019temmuz postu neden önümüze çıkarıyorsunuz yorum yaparak
0 oy
(586 puan) tarafından

Bende bunu okumuştum Zahide doktor atmış ti takip ediyorum çok güzel ya:'(

0 oy
tarafından
Ayy çok etkilendim yaa gerçekten çok anlayissiz insanlar var bu konuda Allah akıl fikir versin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 695 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde RozaÜmit (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 377 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,017 göst.