0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler dilerim hanımlar.  

Benim abim 30 yaşında 3..4 ay oldu ona birini ayarladık.  Tanıdık vasıtasıyla. Bayan sürekli. Abime şartlar sunmuş. Ayrılmışlar. Ben abime kızdım ama düşünün ce abime hak verdim barıştırmak amaçlı olmadım.  

Biz Sakarya dayız.  Bayan İstanbul'da 

Her hafta anneme giderim 1.2 gün kalırım. 
Köye gelmem demiş.  Abim İstanbul'a gidecekmiş orda duracaklar miş 

Köye gelmem diyince.  Kışın. Merkezdeki evde yazın köyde. Dururuz demiş. Abim kabul etmemiş.  Yazın köye gidilmesi gerek abimin fındikligi var. Evlenince 2 sinin olacak. 

Abimin işten komple ayrılıp. Türkiye'ye dönmesini istedi

Abim şuan Sudi Arabistan Mekke'de. Şuan gelme şansı yok. Abimin içerde alması gereken maaşları var 200 bine yakın sözleşme bitmeden ayrılırsa. İçerdeki parayı alamayıp içeri borclaniyor. 

Yaza doğru.  Yollar açılınca izine gelirim demiş.  9 ay kaldı sözleşmenin bitmesine. 

Şimdi ben tekrar araya girip baristirsammi. Bitmesi dahami hayırlısı 

12 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bitsin bacım bırak kadına bak  bosversene. Onu geçtim hicbir zaman ilişkilere vesile olma bence sonra laf sana gelir. Eğlenceler ilerde çoluk çocuktan sonra ayrılsalar sen barıştirdin olacak. Bak benim teyzem boşandı abim de icra müdürü adliyede çalışıyor anlar diye ona sorup durdular abim de yardımcı oldu. Seneler sonra abim yüzünden boşandiklarini söylediler sen sen ol uzak dur 
(2,252 puan) tarafından
Rica ederim canım  hamilelik nasıl gidiyor bu arada
tarafından
Çok şükür cnm güzel gidiyor. Kar erirse cuma günü tekrar gidicem bakalim
(2,252 puan) tarafından
Sağlıcakla geçsin sağlıcakla kucagina al inşallah canım :)
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
(2,252 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım ❤
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sen karışma bence nasıl biliyosa öyle yapsın 
tarafından
Kendi sorununuzu kendiniz halledin ben karışmam de sonucta benle evlenmicen de kapat konuyu bence.
Kotu sen olursun
tarafından
Haklısın abimle kötü olanak istemem
tarafından
Tabi canım hakkında hayırlısı olsun boşver ya sen kötü olma
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
tarafından
Rica ederim canım ♥️
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım sen eşini ailesinden kopardın, bir başkasıda abini sizden koparır, kadının bu hareketlerine kayıtsız kalır mısın, ister istemez mudahale olur, kadın abini doldurup sizi düşman bilse ne düşünürsün 
tarafından
Benim anlamadığım benim eşimi neden katiyorsunki ben eşimi ailesinden ayirmadim tersine evlendiğimizde. Konusmuyordular. Ben baristirdim.  Bana yapılanlara göz yummadi. Eşim bu yani
0 oy
tarafından
Yani diyorsunuz ki illa örecem o çorabı  abimin başına

Allah aşkına boşver ya başka kızmı yok koyle gelmem sunu yapmam bunu yapmam şeyi altınmı sanki
tarafından
Kahkaha attım kusura bakma haklısın
0 oy
(3,816 puan) tarafından
bence hic karisma canim , herkes kendi sartlarini ortaya koymus uymuyorsa hic ilerlemeden bitmedi daha iyi 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Yol yakinken ayrilsin annem bizde evlendik ne şart sunduk ne bisi bu ne boyle
tarafından
Bende sunmamistim kız altın filanda yaptırmadım
0 oy
tarafından
Bence karışma herşey olacağına varır 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından
İkisinin de beklentileri farklı belli ki o yüzden hiç başlamadan bitmesi daha iyi.. 
tarafından
Evet cnm teşekkür ederim ❤️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hoşlanmadım ben pek. Sırf evlenmek için evlilik yapacak sonra mutlaka huzursuzluk çıkacak gibi geldi. 
tarafından
Evet cnm o yüzden kararasiz kaldım ben

Teşekkür ederim ❤️
(13,203 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Ayy kesinlikle karışma bence böylesi daha hayırlı abini köle olarak almak istiyor galiba 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından
Sen tanistirmissin gerisini onlara kalmış onlar beraber yaşayacak durumları kendileri konuşmaları lazım..konuşmuşlar ortak nokta bulamamışlar..seviyolarsa kismetindeyse.ikisidr birbirinin barışır.konusurlar kendileri 
0 oy
tarafından
Barıştırma İstanbullu kokoş karı anladığım kadarıyla abini de işinden gücünden eder her hafta ailesine gidecek bide kalacak 2 3 gün yakın da değil hiç karışma bence 
tarafından
Karismiyacagim cnm ❤️ teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 378 göst.
10 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
3 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 470 göst.
0 oy