0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
10 gün yok kizlar kilarken illaki sizdede oluyodr biraz tedrgnlik oluo farzını kilsam olurmu ihmal etmek istemiyorum 

Yargılamayn lütfen

17 Cevaplar

0 oy
(2,597 puan) tarafından
Canım şöyle yapsan. Okur okumaz kılsan hem daha erken oluyor ya vakit..

Eğer şafi isen ezan okunmadan öncede kılabiliyorsun.. 

Yargılamak mı ? 

Kimin haddine!!!
tarafından
Olabilir kuzu aslnda ama bebiş var malum huysuzlugu oluo bisiyi oluo mutlaka aksio
(2,597 puan) tarafından
Haklısın canım. Allah korusun hepimizii
-Reklam-
0 oy
(969 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum niye bilmiyorum ama o an aşırı korkuyorum o yüzden okunur okunmaz kılmak tek çare
0 oy
tarafından
Ezan okunurken kılabilirsin  istersen Allah kabul etsin canım 
tarafından
CocuktAn denk gelmio canm çoğu kez ertelenio
tarafından
Çok iyi anlıyorum canım korkun geçene kadar farzı kıl içinden Allah benimle diye geçir tesbih çek rahatlarsın
0 oy
tarafından
Canm korkma sen nazdayken butun kotulukler senden uzaklaşıyor etrafindan merak etme icin rahwt bi sekilde kil vesveselrre izin verme bilmedigim biseyin fetvasini sana veremem malesef
tarafından
Yorumun için teşekkür ederim canım ne kadar da rahtm desen olmuo yinede yalan söylemeym oğulmun uyuduğu odada kilyorm oda karanlık olunca ondn şanrm tek başımda bi odada esm yokken kılmiorum
0 oy
(758 puan) tarafından
asil o korku geldigi zaman kilmaya calis cunku vesvese oluyor ben ilk namaz kilmaya basladigimda aynisi oluyordu ama en guvenli oldugun yerdesin secdedesin .. rabbim yaninda biyle dusun .. 
0 oy
tarafından
Aksine bende kilinca rahatlıyorum çünkü biliyorum rabbimin huzurunda hiç bir vesvese beni etkilemez insanız sonuçta olur öyle şeyler o düşünceleri kafandan at 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Farzini ihmal etme kzuum nolcak kil 
0 oy
(69 puan) tarafından
Benim bebegim durmuyor ben cogu kez farz kılıyorum benimde eşim hiç evde olmuyor 
0 oy
(780 puan) tarafından
Korkma Allahım görünen görünmeyen bütün şeylerden kötülüklerden SANA sığınıyorum de namazını kıl vesvese oluyor sana duanı et Allah korur 
0 oy
tarafından
Ama namaz esnasında mi korkuyorsun sadece 
0 oy
(48,367 puan) tarafından
hepsini kil canim boyle alisirsin sonra
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben öyle korku çok yaşadım kılmamaktansa farzından kıldım. Bunda ayıp bir şey yok, korku cidden büyük sıkıntı yaşatıyor insana az okumadılar beni ama piskolojikti tedavi gördükten sonra düzeldi şükür. 
0 oy
(71 puan) tarafından
Valla bendede oluyo o karanlikta kilarim ama evde kimse olmayinca korkuyorum 
(1,772 puan) tarafından
Ben de sadece bende var sanırdım mesela akşam evde kimse yokken kuran okumaya da korkuyorum neden olur ki acaba
(71 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum sanki arkamdam biri gelicek saniyorum  gunduz bisey yok kikiyorum aksam tek kilamiyorum ama artik oglum buyudu yürüyo yanimda hep kilabiliyorum
(1,772 puan) tarafından
Evet aynı ben sabah namazında karanlık eşimde uyuyunca sanki bise gelicek gibi oluyor şeytanın vesvesesi
0 oy
tarafından

Canım benim yatsı namazının sünneti çok faziletli biliyorsundur şeytanda zaten Sana bu yüzden vesvese veriyor sen kıl bak önce bir ayetle kürsi nas felak oku namaza başla bir korkarsın iki korkarsın sonra şeytan zaten senle uğraşamayacağını anlar bence bu sevaptan mahrum kalmamalısın ;) 

0 oy
(57 puan) tarafından
Bende hep bunu düşünürüm neden namaz kılın a korku sarıyor insanı? En çok rahat etmemiz zaman değil mi? Namaz kılan biri değilim. Ama ne zaman kılmak istesem korkunç korkuyorum neden olabilir ki nu
0 oy
(99 puan) tarafından

Niye korkuyosun ki canim allahina yöneliyosun. Ben kilinca cok rahat hissediyorum kendimi benimde eşim evde degil bi haftadir. Senin dedigin sey vesvesedir dua et bol bol.hic korkma etrafinda seni koruyan meleklerin oldugunu hic unutma.:)

0 oy
(262 puan) tarafından
Canım niye korkuyosun asıl en korunduğun zaman namaz vaktidir korkulacak bişey yok bence farzi kilinir ama bence hepsini kıl namazanın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 302 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Blaablaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 436 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayattelasi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 286 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,365 puan) tarafından soruldu

377,153 soru

11,287,205 cevap

34,692 kullanıcı

...