0 oy
1,019 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok çok afedersiniz üzgünüm böyle bir şey başıma geliyor şok oluyorum çünkü cinsel ilişkiye girmekten kaçıyorum çünkü ilişki esnasında afedersiniz garip garip sesler geliyor sanki yelleniyormuş gibi ama rahminden geliyor. Çok detaylı anlattım kusura bakmayin acaba bu neden oluyor utanıyorum eşimden ama çok çok büyük sesler. Birde 2 yıl üst üste hamile kaldım doğum yaptım bu süreçte bir şey yoktu şuan aşırı derecede ağrı yaşıyorum cinsel ilişki esnasında 

18 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Genisledigi icin kuzu esin sonuxta cekinecek bisy yok 
tarafından
Kuzum aksine çok darlaşti eşimde söylüyor bunu afedersin çok belli ilişkiye girerken kizlik bozuluyor gibi ağrı ve acı yaşıyorum ve sezaryen doğum
(2,067 puan) tarafından
Allah allah  bende sezryan oldim benimde ağrı acı oluor  tam terside esim  genişlemiş  dedi  hahaahah
(2,009 puan) tarafından
Bi kadin doguma git istersn cnm
tarafından
Genişlemesi rahmin hamilelik sürecinde buyumesiyle alakalı kuzum doğumdan sonra rahim kendini toparliyor. Ayrıca sezeryandan sonra bende kuruluk aşırı derecede oldu halada var
-Reklam-
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Çoğu kadının ortak dedi malesef 
tarafından
Hamileyken olmuyordu ve sezaryen doğum benim ki eşim çok darlaştigini söyleyip duruyor onun bile canı yaniyormuş öyle diyor
tarafından
Sezeryan da öle bisey olmaz ne alaka
tarafından
Bilmiyorum kuzum acı çekiyorum şimdiye kadar da öyle bir şey yoktu 1 haftadır falan var utanıyorum
0 oy
tarafından
Ge nişlik sebebi ile olur o 
tarafından
Kuzum aksine eşim çok dar olduğunu söylüyor
tarafından
Sezeryan olunca daralma olacağını sanmıyorum ama artı dar olduğunda ses olmaz heral :)
tarafından
Elbette fark var İnterneten bakabilirsin :))
0 oy
(119,076 puan) tarafından
iste vajinanda genusleme olmus nornalmis o sesler bazilarinda oluyomus
tarafından
Bende olmasın ya
0 oy
(1,327 puan) tarafından
iki doğum yaptın bu çok normal kadin dogum ma gitmen gererklı 
tarafından
İkiside sezaryen kuzum ayrıca eşim hamilelikten sonra aşırı derecede dar olduğunu söyledi dün
(1,327 puan) tarafından
canım ne olursa olsun :)) sonuçta yinede kadın hastalıklarına gitmen gererklı
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Genisledhi iicn olablir  canimm ayyy ilişki duyunca  tüylerim ürperiyor :D

tarafından
Benimde midem bulanıyor artık o seslerden dolayı :\
(2,067 puan) tarafından
Allah allahn neden ki cnm
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bunun egzersizleri var. Çişini tutuyormuş gbi sıkıyisn bırakıyorsun. Bacak arana ufak yastık koyup ev işlerini onunla yap. Vajina genişlediği için geliyo. Ben sezeryan yaptm ama bende bile olurdu bazen. Utanma gerekirse bı doktora danis
tarafından
Kuzum mümkün değil dediğin şey o kadar dar ki eşim bile ilişki esnasında canım yanıyor diyor benim sanki doğum ediyorum ayrıca benim ki sezeryan oldu
0 oy
tarafından
Vagina genişliğindendir kuzum malesef
tarafından
Kuzum geniş olsa benim canım neden yansın o kadar kizlik bozuluyor gibi acı çekiyorum ayrıca hamileyken rahim büyür hamileyken yoktu son 1 haftadır var
tarafından
Dogumdan sonra bi kontrole gittin mi?
0 oy
(1 puan) tarafından
Vajina genişliğinden değil o banada cok oluyo eğer hızlı olursa vajina hava doluyor ondan kaynaklı
tarafından
Ben çok utanıyorum nasıl olacak bu çözüm buldun mu
0 oy
(184 puan) tarafından
Doğumlarına normlmi oldu canım
(1 puan) tarafından
Hayr canım sezeryan genişlemeyle alakası yok afedersnz ilişki hızlı olunca oluyo
(184 puan) tarafından
Bendede çok oluyor doktor doğumdan dolayı dedi
(1 puan) tarafından
Doğumdan öncede oluyodu
(184 puan) tarafından
Yok doğumda önce hiç öle bseyim yoktu bnm
0 oy
tarafından
Enfeksiyon ve genişleme rahim kendini kasıp salinca birden siz dar sanıyorsunuz ama kendini rahim kasıyor toolamya çalıştıkça darlık hissi veriyor aksine acilmya bağlı genişleme olmuş bazı hareketler var onları yapıyorsun geçiyor ağrı acı enfeksiyondan darliktan değil
tarafından
Ama kuzum dar olduğunu ben değil eşim söylüyor ayrıca kurulukta var
tarafından
TM işte enfeksiyon var daralma sezaryanda olmaz mümkün değil çünkü normal doğumda ki açılma bebek çıktıktan sonra kesi dikilmesiyle mümkün ama sezaryanda imkansız o kaç cm açıklığın ağrıya dayili varsa 3 5 cm belli müddet o devam ediyor 4 ay normal karşılanıyor vücut tamamen kendini toplayıp rahim sağlıklı hal alması için muayene olmadınmi sen
tarafından
Hayır burda bir hemşire vardı 15 gün içinde rahim eski formuna döner dedi ama anne vücudundaki vitaminlerden dolayı araya 1 2 yıl konulması gerekiyor dedi hamileliğin
tarafından
Ben cuma kontrole gittim üç aylık olduk hem oğlan hem ben doktor sarkma büzülme ve rahim yapısında bozulma yok rahimdeki hava tamamen çıkmış ama sağlıklı bir organ için fitil ve kremlerle devam dedi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Hava giriyor ondan o hava disari cikiyor iste
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben bunu biyerde duymustum, gelgit esnasinda hava sızıyor içeriye genislemeden dolayi o yuzden gaz gibi ses cikiyor diye. Bicok kadinda varmis bu sorun
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım ilişki sırasındami oluyorsa eğer öyleyse hava canım içine giren hava çıkıyor 
tarafından
Evet sadece ilişki esnasında kuzum onun haricinde asla olmadı
(1 puan) tarafından
Utanmana gerek yok doğal bişey banada oluyo gülüp gecioruz
(158 puan) tarafından
İlişki sırasında içine hava giriyor canım.
0 oy
(175 puan) tarafından
Ya ben hiç doğum yapmadım afedersiniz vajinam da dar benden de çıkmıştı bir iki kez o ses çok gülmüştük. Güldük geçtik yani benxe genişlikle alakası yok cekinmene gerek yok eşin problem etmiyorsa sana sorun cikarmiyosa
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Bi doktora görün istersen çünkü sezaryen doğumlarda doktorlar yanlışlıkla bise yapmıştır oltrasonla falan baksınlar benim kuzenimin idrar torbasını rahmine dikmişlerdi belki o tarz bise olmuştur seninkine 
0 oy
tarafından
Rahim sarkması idrar kesesi sarkması olursa vajen daralır ve ağrı yapar. Bu da arka taraf daha geniş olduğu için içine hava alır bir an önce jinekolojiye görünmen lazım. 
0 oy
tarafından
Canım nerdeyse herkeste olur ben bı dönem yaşadım ama geçti öyle olunca güldüm valla bu ne dedim :D sonucta elinde olmayan bişey bu takılma bu kadar  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 707 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 878 göst.
0 oy
4 cevap 360 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,665 puan) tarafından soruldu