0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (4,995 puan) tarafından

Benim güzel kalpli babacığım ve annem almıştı oğlan annesiyim diye lacivert nede güzel yakıştı demişti babam kızıma yarın isteme olacak güzel mi ?

Aslın da gidesim yok iki kere gittiler kız evine ilkinde ailecek istemiş gelinin ailesi ama eşim gitti ikinci de virüsü bahane ettiler üçüncüde kızın ailesi geldi kaynanamların evine oradada ailecek olmak istemişler birde babam yoğun bakımda diye umursamamıştım ama üçüne de eşim gitti o zaman araba var diye biz evlenirken bunlar bir poh yapmadı bize babamlar yaptı birde eşimin teyzesi on bin tl verdi gerisini bizimkiler yardım etti şimdi kayınpederim otuz bin bankadan çekmiş abisi otuz bin daha istiyormuş 60 bine ev kuracakmış 3 bin vermiş bu gün ayrıyetten yüzük alsın diye ne zoruma gitti babam öldü annem bana aldıkları eşyaların borcunu yeni bitirdi bu gün de gelmiş sende gelirsin kızım bizimle dedi eşimi zaten başta götürüyorlar çünkü arkadaşından araba istemiş benim parmağımda ki yüzükler eşimin 2013 te kendi aramzda taktı yüzükler onlar bile gümüş beştaş aldı doğum hediyesi o da gümüş şikayetim yok bu gün çok doldum çok aradım babamı ama iyiki görmedi bu halimi dedim çünkü ağlayıp durdum başınızı ağrıttım takımı yüklüyorum

image

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kiz beyza gece gece norecen kıyafeti yat uyu .d
(4,995 puan) tarafından
Yarın isteme var edoş ya oğlanı anca uyuttum soram bir dedim
(22,072 puan) tarafından
Attigin takım guzel kiz giy yakışır işte
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Neden o kadar uzatıyorlar ki daha kaç kere isticekler kızı bence güzel canım hem şık hem spor 
(4,995 puan) tarafından
Teşekkür ederim şal hangi renk gider kuzum ? Her renk var bir tek onda kararsızım :) Bir anlasam ilk başta kızın ailesi aileyi beğenmedi 5 kez ayrıldılar 5 inci barışmaları bir anda çıktı bu isteme ben dâhâ ne aileyi ne kızı gördüm
(12,852 puan) tarafından
Onların işi olmaz bence 5 defa ayrılmak ne demek kolundaki işlemelere uygun varsa güzel olur canım
0 oy
(119,009 puan) tarafından
Kac kere istencekmis vercekler zaten 
(4,995 puan) tarafından
Bir anlasam ilk başta kızın ailesi aileyi beğenmedi 5 kez ayrıldılar 5 inci barışmaları bir anda çıktı bu isteme ben dâhâ ne aileyi ne kızı gördüm
0 oy
tarafından
Vallahi ben sevdim yalan diyemem hosuma gitti, uzerinde daha guzel olur. Simdi fotodan falan iyi dusmeye bilir ama guzel ya
(4,995 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum :)
0 oy
(883 puan) tarafından
Güzel bence 
(4,995 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Fazla önemsemiyor San onlara yeter de artar bile ... Bide onlar için süslenip püslenme ..
(4,995 puan) tarafından
Beni dışladılar hep kuzum ondan umursayamıyorm bende
(1,418 puan) tarafından
Fazla süslenme o zaman giy geç canım çünkü değer vermiyorsan o kadar özenme de sadece görün yeter
(1,418 puan) tarafından
Ama o kadar da kötü olmasın :))
0 oy
tarafından
Elti Olcan kız gözün aydın :))) 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Elti olacaksın canım biras daha şık birşeyin varsa giyin, 
0 oy
tarafından
Normal de tarzım değil ama harika duruyor ağır ve şık bayıldım.
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Pembe sal harika olur... kolalrindaki suste pembe var sanirim. O renkten sal takardım ben... 
0 oy
tarafından
Guzel canım ben begendım vala bosver canını da sıkma fıstık gibı hazırlan gıt esınle neselı gulucukler sac kımseyede  kendını bellı etme sen keyfıne bak kayınpder kredı odesn ve senın parmagındakıler daha kıymetlıdır ınankı❤
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Millette şans çok kuzum ne yapacaksın. Bence gayet güzel bu saate kadar çağırmış etmemişler seni hiç bişeye mudahil etmemişler bu bile fazla ben olsam ev kıyafetleri ile giderim... Benim kaynima kız istediler nişana bile cagirmadilar uzak bahanesi ile düğün gelsin günlük kıyafetlerimle gidecem onlar nasıl  sıradan biriyssem benim için onların düğünleri sıradan düğünler gibi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 709 göst.
0 oy
2 cevap 285 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bastet (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 203 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 524 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu