0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Buyuk abdestimi yaparken kizimdan kalma dikislerin oldugu yer acilmis oda kanama yapmis sukur bebegimde bisey yok gayet saglikli rabbime sukurler olsun disik yeri nasil aciliyor ben onu anlamadim aradan 10 ay gecti halbuki

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Corba ic bol bol ıkınma 
(2,765 puan) tarafından
Tamm canim yarin icerim corbayi sagol
-Reklam-
0 oy
(12,502 puan) tarafından
10 ay da uzun bir süre değil ki.. Rabbim acil şifalar versin çok yorma kendini
(2,765 puan) tarafından
Ben hani dikisler bitmisdir tamamen yapismisdir saniyordum ama geride acilabiliyormus tuhaf
0 oy
tarafından

Ayyy çok korkunç :'( ödüm koptu ya nasıl açılmış ki ben de doğum yapalı 6 ay oldu önümüzdeki ay hamile kalmak istiyorum ödüm koptu ya :(

(2,765 puan) tarafından
Korkma canim her bunye bir degildir benim tam tutmamis demekki
tarafından
Yanlış anlamani istemem bişey sorucam sana. Daha doğum yapalı 6 ay oldu ve tekrar mi çocuk istiyorsun özel bir sebebi var mı acaba. Benimde kızım 10 aylık olacak acayip istiyorum tekrar hamile olmak ama işte korona hastane şartları zaten bir çocuğumun sorumluluğu derken korkuyorum da :)
tarafından
6 ay önce doğum yaptım ama 39 haftalık ölü doğumdu yoksa bebeğim olsa zaten istemem bebeğime anca yeterim Allah sizin de yardımcınız olsun inşallah ama bnce bebişiniz daha küçük bir de öncesinde vitamin falan baktırın eksik bir şey varsa içersiniz daha iyi olur
tarafından
İşin kötüsü benim dikişler 2 defa açılmıştı en son o açık kalan dikişleri dakika başı  saç kurutma makinesiyle kurutarak kapattım :(
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm. Dikkat et kabız olmamaya çalış. Kaç dikişin vardı.. bu arada doktor herhangi bi müdahelede bulundu mu?
(2,765 puan) tarafından
Yok doktor bisey yapmadi kayisi suyu onerdi 10 dikisim vardi 4 disarda 6 icerde
(1,284 puan) tarafından
Anlsdim cnm. Sağ-salim al bebegini kucağına ınsAllah
0 oy
tarafından
Eee noldu yeniden mi diktiler
(2,765 puan) tarafından
Yok canim dikisyerleri eskiyor dikilsede tutmaz kayisi suyu onerdi
tarafından
Iyi  canım Rabbim evladını sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Aaaa ilk defa duydum valla 10 ay geçmiş nasıl oldu ki
(2,765 puan) tarafından
Valla anlamadim
0 oy
tarafından
Konuyu bilmiyorum yeni katıldım aranıza sen 10 ay önce doğum yaptın sanırım yine mi hamilesin kaç aylık acaba
(2,765 puan) tarafından
Sabah post acmisdim bi kac damala kan geldi baska gelmedi dusuk olabilirmi diye herkes doktora git dedi esim ilk goturme taraftari olmadi daha sonra ikna edip goturdum 10 aylik kizim var simdide 3 aylik hamileyim
tarafından
Yaaa hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah ❤️
(2,765 puan) tarafından
Amin insAllah sagol canim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aa çok şaşırdım bende ikinciye hamileyim kabızlık sorunu yaşıyorum korktum simdi
(2,765 puan) tarafından
Korkma canim kayisi ye ic kaynatip doktor bana bunu onerdi yapcak bisey yok
(2,127 puan) tarafından
Kaysı var buzlukta yarın kompostosunu yapim bari saol kuzum
(2,765 puan) tarafından
Rica ederim canim gebelikde ilac kullanilmasi uygun olmuyor meyve sebzeler daha iyi
0 oy
tarafından
Aa geçmiş olsun ya çok korktum :/
0 oy
tarafından
Kadın doğuma git bnce dikişlerin için baksın doktor ileri de sorun olblr. Dikişlerini gelişi güzel dikmişler o yüzden açlmştr bnce. ihmal etme 
(2,765 puan) tarafından
Subat ilk hafta gidicem canim

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,048 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaren kartal (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 463 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

374,574 soru

11,203,174 cevap

34,502 kullanıcı

...