0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 3 senelik evliyim 2 yaşında oğlum var şuan da 8 aylık hamileyim kaynanamla altlı üstlü oturuyorum eşim evlendim evleneli sorumsuz bi insan sürekli çalıştı işte batıyor hamileyim ne ilk hamileligimde ne bu hamileliğimde giyecek birşey almadi 2 yaşındaki oğlumun giyecek ceketi bile yok afedersiniz iç çamaşırlarımı yırtıp giyiyorum 60 kilodan 85 kiloya çıktım hiç birşey olmuyor bana ne kendime ne oğluma hiç birşey alamıyorum kaynanamda yiyip içiyorum kendi evim olmasına rağmen evlendim evleneli kendi evimde yemek pişmedi düşünmekten sterstn erken doğum riskim oldu. Gebelikte evde yapa bileceğin iş arıyorum hatayliyim doğacak bebeğime bi çorap bile alamdım hatayda olup evde yapılacak iş bilgisi olan yardımcı ola bilir mi 

2 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Özür dilerim ama neden korunmadiniz 2 Cocuk icin
(1 puan) tarafından
Rahimde yara vardı yaktirdim gitmedi doktor hamile kal doğum yap geçer dedi bu şekilde ikincisi oldu
(4,285 puan) tarafından
Anladim Rabbım şifani versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin çalışıyor yetiştiremediği için mi almıyor yoksa varda almıyor mu.. 
(1 puan) tarafından
Hayır yok inşaata çalışıyor aldı para ancak peze ve oğlum böbrek hastası her ay hastaneye alıyorum ilaçlarına gidiyor para
tarafından
Anladım.. Allah yardımcın olsun.. Çok geçmiş olsun Rabbim evladına şifa versin ❤️
(1 puan) tarafından
Tşk ederim allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 516 göst.
31 Mayıs 2019 Aile kategorisinde nisasu (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 750 göst.
14 Mart 2019 Aile kategorisinde nilayyyy (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu