0 oy
1,303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (188 puan) tarafından
Düşük yapanlar nasıl anladınız ve neyden dolayı düşük yaptınız ? Biraz önce kahverengi lekelenme oldu ve kasilmalarm oluyor oturdugum yerde hicbiseyde yapmadm. Düşük neyden olur :((

12 Cevaplar

0 oy
(55 puan) tarafından

Aa canım ilk önce stresden. Stres sakın yapma. Ben ilk bebeymi bir aylıkdı bilmeden dusurdum oda kocamla sakalasırken beni beline alib yataga atmısdı ondan sonra bir ay kanamam oldu onda anladım ki hamileymusim. Sende sakın stres yapma. Scak cay icme cok. Uzan ayaklarnı yukarta tut doktorun şam falan verdimi sana yani sizin dilinizce fitil isde onları koy uzan sadece

(188 puan) tarafından
Hayır canm fitil falan vermedi. Umarm bisey olmamıştır :( bu aralar cok stres yapiyorum elimde degl :(
(55 puan) tarafından
Sensin evet. Dur iyne falan veriyormu peki ne veriyorsa yap simdilik. Her seyi kafandan sok at. Tek cocugunu dusun kac haftalıksın? Dediyim gibi uzan . Ben 6 kere dusuk tehlikesi atlattım hastanelerde yattım bide ped diyilde beyaz parça koy kendine ondan bilirsin ne kadar geldiyini katımı durumu gelen maye peki
(188 puan) tarafından
Yapış yapış bisey adet olmusum gibi hani bitmesine yakin kahverengi leke olusur ya ayni o sekilde :((
(55 puan) tarafından
Anladım canım benim doktor ya salık oxagı yakinmi  yarın ilk is oraya git. Bide doktornu ara. Stresten olmus. Bende bu bebeyimde ikk annemle akrabalarımla  kavgada öyle oldum. Uzandım bolbol calısdığın kadar ayaklarını yukarda tut ayagının altına iki uc tane yastık koy öyle uzan
(55 puan) tarafından
Bir sey olmayacak merak etme Allah korur o meleyi
(188 puan) tarafından
Insallah canm yarn ilk isim saglk ocagna gitmek olucak cok sagol :(
(55 puan) tarafından
Tmm canım git   banada haber et nolur. Ben gec giterim belki ama merak ederim. Yaz hoş haberlerle felirsin inseallah
-Reklam-
0 oy
(208 puan) tarafından

Ben dayak yedim ve iki aylık ikiz bebeklerimj kaybettim ilk önce belden bir ağrı sonra kanama ve ikiz bebeklerim geldi iki hafta boyunca ne oturdum ne Kalka bildim kanamam hiç bitmedi iki hafta çektim dizlerime kadar kan oluyordu şimdi aynı pislik adamdan 12 haftalık hamileyim

(55 puan) tarafından
Haklı . Bebeyi aldırmayı. Dusunmuyorsun dimi ?
(208 puan) tarafından
Hayr ama nolucak ona
(55 puan) tarafından
Allah korur canım senin gibi olan onlarca kadın var. Allah var ona sığın o seni yarı yolda bırakmaz
(208 puan) tarafından
Ben herkesi ona haval ettim Rabbim bilr en iyisini
(55 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından

Canım ben de düşük yaptım 1 sene önce. Eşimle kavga ettik. 1.5 aylıktı. Sabah kanmam oldu

tarafından
Merak etme bişey olmaz kahve şekeden. Ama uzatmadan hemen kadın doguma git. Saglık ocagına degil. Belki iğne vurup hap verirler
tarafından
Bir de benim de lekelemmem olmustı böyle 1 hafta. Özele gidiyordum. Dr bişey olmaz dedi. Yine de korktum. Başka dr a gittim yine özelde. Hap ve iğne verdi düşük yapma ihtimaline karsı. Tek bir dr la kalma
(188 puan) tarafından
Cok sagol canm
tarafından
Ne demek canım benim. Dr a gidince haber ver ne olup bittigini
(188 puan) tarafından
Peki canm sagol
0 oy
(59 puan) tarafından

Kanimda miktop vardi ondsn dolayi dusuk yaptim 

Cok acik kırmızı kan geldi ama boyle ustum basim batavak kadar içinde parcalar vardı doktora gittim anlamadi bile dusuk oldugunu 

Adet sancisindan agir sancim.olmusru kanama bi iki hafta devam etti 

Zaten cocuj dusmese dogsa bile fazla yaşamazdi mikroptan dolayi dediler

(188 puan) tarafından
:((( gecmis olsun canm :(
(59 puan) tarafından
Tesekkur ederim Allah kimseye vermesin hayirlisi boyleymis.
 insAllah martta prensesim olacak Allahima sukur :)
(188 puan) tarafından
Insallah canm Rabbim sağlıklı bir şekilde kucagina almayı nasip etsin :)
(59 puan) tarafından
Amin güzelim Allah butun evlatlari annelrine bagislasin :)
0 oy
tarafından
2 aylikken yaptim, birden pembemsi akintiyla farkettim diger gunu kana dondu hic agrim sizim yoktu, doktora gittigimde kalbinin durdugunu soyledi, diger gunu aksami kanama ile kendiliginden düştü. En kisa zamanda doktora git Allah yardimcin olsun
0 oy
(386 puan) tarafından

Canım benim durdukdura oldu ilk düşükler anlaşılmıyormuş sanırım :( 6 haftalıkken olmuştu önce az kanama ile oldu bikaç saat sonra ağrılar başladı çok şiddetli 

0 oy
(717 puan) tarafından

Yerleşme kanaması olabilir cnm benimde bu haftada gelmişti kahvereni leke açık kırmızı leke falan ama benim bu hamilelik biraz sürpriz oldu başta çok istememistim doktora gitmedim hiçbişey olmadı şükür şimdi 19 haftalık olduk  ama sen ihmal etme stres yapma doktora git mutlaka için rahat etsin inş bişey yoktur

0 oy
tarafından

Bnde yaşadım. Korundugum halde hamile kaldım. Ama ben bilmiyordum adetimde geçmiş haberim yok. Bnde spor yapıyordm ama baya yani kardiyo koşu falan. Sonra kan geldi benden bildiğin yani. Adet olsa anlrdm. Sonra geçtiğini fakettm test yaptım testte pozitif çıktı. Kan tahlili yaptım onda negatif . Hemşire düşük yaptın dedi. Zaten ara ara kan geldi belim çok agirdi. Öyle yani.

0 oy
(188 puan) tarafından

Kizlar doktora gittim hepinize teşekkür ederim cok şükür bisey yokmus :) 

(188 puan) tarafından
Daha eve gitmedim canm
(55 puan) tarafından
Gidersin inseallah canım hic aramıyormu seni
(188 puan) tarafından
Hayr canm aramadi hic
(55 puan) tarafından
Off. Canım arar inseallah anlamadım bir sey var ya nasıl icleri rahat oluyor ki delircem
(188 puan) tarafından
Bende blmiyorm valla canm :(
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bir ay arayla 2 düşüğüm oldu ikisinde de kahverengi leke geldi sonra pembe oldu sonra da adet kanaması olarak düşük yaptım bende pıhtılaşma bozukluğu olduğu için düşük yaptım 
(188 puan) tarafından
Cok üzüldüm gecms olsun canm :(
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Benim 8 haftalikken kalbi durmustu hic anlamamstm doktora gdince ogrendim kurtajla aldilar simdi tekrar 30 haftalik hamileyim  korkma dua et bisey olmaz ama boyle seylerde doktora gtmelisin cnm

(188 puan) tarafından
Gittim canm şükür bisey yokmus bebisimde :) sende saglkla kucagna alırsın insallah bebegni :)
(1,350 puan) tarafından
Amin canim hepimiz insallah:)
0 oy
(523 puan) tarafından

Bence sen başka doktora git benimde lekelenmem olmuştu devletteki doktor ne ilaç verdi ne birşey araştırdım.herkes ilaç kullanmış bende hemen özele gittim o bana hap verdi Allah razı olsun sonra geçti kanamam

(188 puan) tarafından
Aaa peki yarn bi ozele gidiyim o zman

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (459 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,538 cevap

34,505 kullanıcı

...