0 oy
1,079 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Çocuğu zar zor uyutuyorm eşimin yanına gidiyorum uyuyalım diye o da oyun oynuyo oluyo az bekle oyun bitsin uyuruz diyo bende zaten çocuk uyanacak kaç kere az uyuyim uykumu alym diye uyumaya çalışyorum yanında oyunu bi saat sürüyo oyun bitince yanasiyo bana bende yorgunum erkenden oyunu biraksaydin madem öyle bi dusuncen var biliyosun uykusuz olduğumu diyorum kızıyor haksız mıyım. Zaten toplasan 3 saat uyuyorm bide ilişki için beyefendinin oyununu mu bekliycem !!

25 Cevaplar

+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Çok haklısın:)
-Reklam-
0 oy
(119,020 puan) tarafından
Gayet haklisin duş falan derken zaten saat geciyo
tarafından
Evet bide bebeğim yarım saatte bir uyanıyor dusa girince uyanınca ayrı sıkıntı
(788 puan) tarafından
Sırf bunun icin 15 gündür bişey yapmiyoruz :D inan Allah a duşa giremiyorum diye adama yok diyorum hergün .d şimdide adetteyim yani
0 oy
tarafından
Yat uyu uyumak için niye bekliyorsun uyandircak değil ya 
tarafından
Uyuyorum zaten canım uyandırıyor sırf bunun için kaç keZ yaptı böyle
tarafından
Uyandıracagini bildiğim için o uyumadan uyumak istemiyorum
0 oy
tarafından
Sen neden gidiyorsunki bırak istese kendi gelir zaten ben hiç adım atmam eşimden bana fırsat kalmaz zamanı o yaratacak sen değil 
tarafından
Bas tekmeyi en sinir olduğum şey onun için uykumdan uyandırılmak geliyorsan gel gelmiyorsan gecede gelme eğer gelirsen ümüğünü sıkarım de :D bu erkeklerin düşüncesizlikleri beni benden alıyor halbuki ne kadar yoruluyoruz
tarafından
Ah bi anlasalar
tarafından
Ne oldu Ayşe hayal bencillik olan ne herkes cinsellik istemek zorundamı ben istemediğim için gitmiyorum kendisi geldiğindede şartlar müsaitse geri çevirmiyorum ama gecenin bi saatide  beni uykumdan uyandıramaz kimse kusura bakmasın
tarafından
Ben zaten sana demedim ki oyunu bitince gelip uyandıran adama dedim çok büyük bencillik diye :D sen niye alındin
tarafından
Buraya yazınca bana söyledin sandım
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Bence haklisin canim. Ayip e diyor esin. Ama bunların geneli dusuncesiz bacım. Kadini dusunen kim kendi keyifleri yetsin. Kadin uykusuz mu baska bisemi umurların da degil. 
tarafından
Kendileri uyuyor ne de olsa istedikleri zamann
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Tabiki eşin  haksız.  Oyle bir planı  varsa kendi keyfine göre  değil  senin ve bebisinin keyfine göre  ayarlayacak kendini. Sonra da sinirlenip laf ettim mi suçlu  sen olursun. Birakiversin oyununj kacmiyor ya... güzelce  anlat söyle  halden anlamiyorsa dilden anlar belki.
tarafından
Öyle yapicam canım knusucam ama fayda eder insallah
0 oy
(570 puan) tarafından
Hiç umursama dön kıçını yat benimki bikere öyle yaptı daha çoçuk bile yok ki öyle bi durumda uykusuzluk daha kötü git oyundaki arladaşlarınla yap dedim uyudum bidaha da yapmadı o davranışı allah bu oyunu çıkaranın belasını versin zaten bıraktırasıya kadar ömrümden ömür gitti
tarafından
Saatlerce oynuyor ya saatlercee
(570 puan) tarafından
Vallahi ben çok kavga ettim çok bir gram huzurum kalmamışdı abisine dedim en son vallahide billahide boşarım umrumda değil dedim ne lafdan anlıyo ne kavgadan dedim abisi baya azarladı huzurunuzu kaçıran eşini rahatsız eden séyi niye yapıyosun diye sonra bıraktı ailede çekindiği biri varsa durumu aç derim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Benimkide oyle ama ben beklemem uyurum 
tarafından
Uyuyorum da uyandiriyor
(1,297 puan) tarafından
Ben bilerek kalkmam derim gelseydin diye
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(184 puan) tarafından
Ay o bizdede var valla bir kere soylerm bida söylemem gider yatarım sonra ertesi gün oynamz:)
0 oy
tarafından
Bende ayni durumu yasiyorum ve uyanirsa eline tutusturuyorum soylene siylene uyutuyo ama benim uyku zehir oluyo tabiki valla canm anlayissizliktan baska birsey degil
tarafından
Evet canım ya
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim herif de kızların uyumasını beklemiş  yorgunum dedim tamam öyleyse yatalım bari dedi :)
tarafından
:) oh ne güzel iyi uykular size :)
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Yuh ne anlayışsızlık  benimki gunlerce bekler  aslada uyandirmaz☺️
(2,604 puan) tarafından
Yok valla anlayissiz asla davranmaz bende geri çevirmem istediğinde  çünkü  gerçekten  uygun vakti bekliyor
(7,118 puan) tarafından
Aaaa yanlış yere yazmışım kusura bakmayın kızlar:)
(2,604 puan) tarafından
Anladim anladimm bilmiyomus gibi yaptimm☺️
(7,118 puan) tarafından
Sapsik yaaaaaa:D
(2,604 puan) tarafından
Hahaha☺️
0 oy
(678 puan) tarafından
Haklisin eşinin  yaptığı bencillik  
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Tabiki haklısın eşin biraz kendinden ödün versin kendi istegi için bencillik yapiyo seni dusunmuyo bende olsam yapmam
0 oy
(6 puan) tarafından
Papci oynuyor dilimi
tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Aynı benim eşim ya keyifleri ne zmn isterse iğrenç yaratıklar
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Haklisin valla ne diyim. Bu tarz bir şey hiç yaşamadığım için bilemiyorum nasıldır ama biraz saygı lazım bence.. 
0 oy
(325 puan) tarafından
Haklısınnnnn hemde çoooook 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sen yat uyu neden uyumak için onu bekliyorsun kı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 656 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 620 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sevimli (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 1,141 göst.
25 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 269 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,521 cevap

34,711 kullanıcı