0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar evlendıgımızden berı tıkır tıkır dişlerini yıyor sanırım ya zor alıştım ama şuan bebek var kızım ırkılıyor sureklı cozum yok mu ya zaten uykuda gerınıyor sesler cıkarıyor bogacam artık az kaldı:(

14 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bı doktora gitsin bağırsak paraziti olabilir
tarafından
Vala bu gıdısle gonderecem de evlendıgımddn berı boyle dıyorumda oncesını bılmıyorum hıc yanı  babamlara gıtmıstık babamla aynı odada yattılar sabaha kadar uyuyamamıs babam o sesten
(6,203 puan) tarafından
Bı g.cerrahiye gitsin testini yaptırsın hiç olmazsa.Uyku apnesi de olabilir onun için de nöroloji ye gitmesi gerekiyor
tarafından
Tamam canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
O bendede var eşin sinirli birimi ?gündüzün stresi gece çıkıyor bendede 
tarafından
Yaa evet uzman çavuş da pek sınır olmuyo gorunuyor bılemedım kı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Koy tekmeyi at assagi 
(9,626 puan) tarafından
Ayy sende tam vicdansızmışsın bari odaya gönder koltuklarda yatsın ben şaka yapmıştım sen gerçekten yapiyomussun ☺️☺️☺️☺️
(2,252 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin:)
tarafından
Kızz gıder mı onun alarmı benim işte sankı ben mı yatırdım sabah 7 de karakolda olması lazm her gun 5 e alarm kurar ben kaldırmasam uyanamaz asla gecen onun yuzunden uyandım kaldıyorum kalkmıyo alarmları duymuyo benden g6nah gıttı dedım uyudum bı baktım koşma seslerı evın ıcınde koşuyor hazırlanıyor ben gozumu bıle acamıyom gec kalmıs dedım yaa at koşturur gıbı koşarsın:))
(9,626 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasın ama bacım sen alıştırmışsın bırak bi iki gün öyle koştura koştura gitsin bak o zaman uyuyakaliyo mu  ☺️☺️☺️☺️ bizimki de çok yorgun olduğu zaman bazen alarmı duymaz ama çok şükür henüz hiç uyandırmak için uykumu bölmedim hep kendi uyaniyo hatta bazen uğurlamak için yada jest yapayım diyorum kahvaltı hazırlamak için kalkmaya çalışınca parmağını alnıma koyup yatağa yapıştırıyo benimde canıma minnet ☺️☺️ işten geldikten sonra telefonla oynayıp geç mi uyuyo ki uyanamiyo eğer onu yapıyosa telefonu da kırabilirsin ☺️
tarafından
Yok nobetten geldıgınde gunduz kahvaltı yapar yıne uyur gecede uyur vala haklısın da alarm seslerı gelıyor mecbır kapat dıyom
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kocayı öldürmek kesin çözüm ben bazen deniyorum yastıkla. Hem horluyo hem dişlerini yiyiyo
(2,252 puan) tarafından
Ahaha kız gece gece güldürüyorsunuz koca beni tepecek yataktan :)
tarafından
Evet evet horlama da var azonce kafasını kaldırdım yastıga koydum kılı kıpırdamadı zTen yerde yatıyo sabah da alarm var 5 de baslıyo 7 ye kadar alarm calar bırını bıle duymaz ben yatagın ustunde tekmelıyorum onu boyum yetse tam vuracam uzun degılım yetısemıyorum kafasına:)
(1,794 puan) tarafından
Çekilecek dert değil vallahi
0 oy
(570 puan) tarafından
Benimkide öyle ya uyandırıyorum napim ben uykuya dalasıya kadar bekliyo çok kötü o 
tarafından
Gercekten zor benım koca uyanmıyo bıle sımdı kafasını kaldırdım yastıga koydum adam hıssetmıyo aşırı uykusu agır ve konusuyor onu duzelttıgımde yanı dokunsam ses cıkar7r dokunmasam ses cıkarır
(570 puan) tarafından
Sinirden veya stresten de oluyo diye duymuşdum bi yerde  bi gozüksün canım dr
tarafından
Aynen canm soylım vala olmuyo boyle
0 oy
(246 puan) tarafından
Uyku apnesimi var acaba ?
tarafından
O nasıl bır sey canım
(246 puan) tarafından
Sürekli horlamak, düz yattığında bi sn bile olsa nefes alamama, diş gıcırdatma vs googledan bak canım
tarafından
Tamam canım bi bakayım tedavısı falan nasıl hele
0 oy
(439 puan) tarafından

Ayy aynı dertten muzdaribiz kaç haftadır ayrı yatıyoruz benim içinde sorun ama kızım için daha çok sorun dediğin gibi korkuyo sıçrıyo ya hem de horluyo:( 

(439 puan) tarafından
Valla napıyım yapacak bisey yok gece kavga etmektense ayrı yatmayı tercih ederim uyandırdığımda kızıyo cünkü
tarafından
Benımkının uykusu cok agır ya kaldrsamda anlamıyor sen yınede bebegın uyudugunda arada git eşine sokul canm aranızda ki bag guclu olsun hanı baglısınızdır ama olsun  guzel hıssetsın ya
(439 puan) tarafından
Ya uzanıyorum yanına falan ama uyuyamıyoruz beraber bebek olmadan böyle değildik ama çocuk olunca böyle oldu tabi
tarafından
Kac aylık
(439 puan) tarafından
17 aylık
0 oy
tarafından
O psikolojik diye biliyorum 
0 oy
tarafından
Benimki de ayni sabaha kadar gıcırdar durur özellikle cani sikkinsa stresliyse felan 
tarafından
Bunun her gun oyle bacım
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Sinirsel bişey o..babamda da vardı.simdi bende de var. Bütün gece dişlerimi gicirdatiyorum bazen kendim bile uyanıyorum sesime.  Sabah inanilmaz çenem ağrıyo.

Dişçi dişlerim sürtünmekten yiprandigi için ağızlık.vermisti. ama ben dış fırçasını bile öğürerek sokuyorum ağzıma o.yzden denemedim hiç. Belki onun bı faydası olur
tarafından
Aymen oyle bır sey varmıs soylım denesın ya
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bende bunun çözümünü arıyorum ama bulamadım, eşim hem dişlerini sıkıp gıcırdatıyor hemde yemek yer gibi geviş getiriyor sürekli. Cinnet geçiriyorum sebebini bulamadım 
tarafından
Ben ben işte delı oluyorum var ya
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Benim babam aşırı yapar onu taa öbür odadan duyulur. Hatta uyanır, uyanıkken bile durduramaz kendini hala devam eder bir süre. Doktor dişlik vermişti gece yatınca onu tak deniliyor. Benim eşim de de var ama çok hafif babamın yanın da hiç kalır :) dişliği vardı ama gece kirmis ağzın da. Zaten stresten sıkıntı dan oluyormuş bu genel de. Ama bazen de ırsi de olabiliyor. 
tarafından
Onun lastıklısınden varmıs ya onu aldırtacam vala dişleride mahvolur cok kotu bır durumm
(1,533 puan) tarafından
Evet çok kötü bir durum insanın beyninin içini yiyor o ses
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Babam da çok yapar 
tarafından
Cok kotu bır durum ya
0 oy
tarafından
Dişini nasıl yiyor anlamadım 
tarafından
Bebekler nasıl yapar kız bılmıyom ki 6 aylık bebegım var o da dişsiz daha:)vala şaka bır yana gecelerı uyurken boyle dişlerini bır bırıne mı degdırıyo sert bır sekılde nasıl becerıyorsa bılmıyom gıcırdatıyor cenesını tutup durduruyorum bırakınca tekrar aynı
tarafından
Tamam bebekler dişi çıkınca yapar onu gıcır gıcır ses çıkar kızıma emzik veriyorum yapmasın diye ama sen kocana ne desende alışmış yapar. Çok fena bişey Allah sabır versin sana
tarafından
Kız dememe gerek yok farkında degıl uykusunda yapıyor
tarafından
:(. Plastik dişlik oluyor aslında. Dişçiye gidip onlardan yaptırsa iyi gelir.. Kardeşimin çenesinde sorun vardı  dişçi damak ve dişinin kalıbını aldı yapma Bi damak ve diş yaptı ona göre Bi şey ayarladı gece dişibi sıkıyor diye. Onu kullandı baya iyi gelmişti. Onu Bi sorun dişçiye. Yaptırsın ikinizde rahat edin
tarafından
Aynen canım bakalım ıkna edersem tabı kendi rahat uyuyo baya

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 647 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,110 göst.
+1 oy
7 cevap 406 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,280 göst.
28 Mayıs 2019 Aile kategorisinde ❤️Asya'nın Annesi❤️ (1,430 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,388 cevap

34,748 kullanıcı

...