0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (116 puan) tarafından
Ne gibi önlemler alıyorsunuz kızlar? 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla kimseye gitmiyorum en son 2 ay önce birinin evine gittim virüs oldum o gün bugündür herkes ile irtibatı kestim markete bile gitmiyorum korkuma 
-Reklam-
0 oy
(393 puan) tarafından
Ailemle görüşmüyorum
0 oy
tarafından
Biz evden çıkmıyoruz, eşim önlem alıyor mecburen
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Vallahi önlem almak imkansız koronadan daha bulasicilar
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bı yere gitmiyorum. Gelen kimsede yok genelde eşim dışarda oda dikkat ediyor elini sürekli yikiyo gelir gelmez. Kıyafetlerini kendi atiyo makineye

0 oy
(813 puan) tarafından
Evden çıkmıyoruz ama evden çıkmayana bile bulaşıcağı varsa bulaşıyo eşim işe gidip geliyo sonuçta

Allah'a emanetiz yani napalım :) 
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Kimseyle görüşmüyorum. Eve kimseyi almıyorum. Dışarıdan gelen market poşetlerini kargo poşetlerini eldivenle aliyorum. Yikiyorum dezenfektan sıkıyorum sonra içim rahat ediyor. Eşimde sağlıkçı o da işten gelir gelmez elbiselerini makinaya atip yikar dus alir oyle gelir yanimiza
0 oy
(747 puan) tarafından
Çocuk içimde henüz biz 2 kişilik bir aileyiz.Eşim sağlık çalışanı aşı olarak koruyor bizi.Tabii 1 ay önce yakalandık ne kadar dikkat edersek edelim bulaşıyor bi şekilde valla
0 oy
(800 puan) tarafından
Evden dışarı adım atmıyoruz eşimde önlemini almaya çalışıyor gerisi Allaha emanet 
0 oy
tarafından
Evden cikmiyorum  nadir  markete  gidiyoruz.büyük  market alisverisi online yapiyoruz cok şükür  şimdiye kadar bisey olmadı  bide sosyal mesafeye cok dikkat ediyorum markete gittigimde 
0 oy
tarafından
Misafir çağırmayarak ve misafirliğe gitmeyerek canım sürekli evdeyiz market için mecbur çıkıyorum ondada gerekli bütün önlemleri alıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Aynen bende öyle kankam
tarafından
Hahahaa sen sus kanka
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bulunduğumuz yerde yalnızız akraba falan da yok. Evden çıkmıyoruz. Eşimde temizliğine dikkat ediyor. markete falan da sadece eşim gidiyor.
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Evden gerekmedikçe çıkmıyoruz temizliğe biraz dha özen gosteriyoruz eşim işten gelir gelmez direk duşa girer kıyafetlerini sık sık yıkarım 
0 oy
tarafından
Mecbur olmadıkça dışarı çıkmıyorum hijyene çok ama çok dikkat ederim ve mumkunce kimse ile temasta bulunmam
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kimseyle görüşmüyorum. Ne dusnurlerse dusunsunler bu saatten sonra.
0 oy
(796 puan) tarafından
Hiç biyere çıkmıyorum  kimse gelmiyo eşim ise gidip geliyo sadece 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hiç dışarı çıkmayarak. Eşimin iş yerinde ki odası sadece kendine ait, gerekmedikce çıkmıyor ve mesafeye dikkat ediyor.

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 419 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nergisz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 419 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 268 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 320 göst.