0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (325 puan) tarafından

Oglum 5 aylik gaz sancisi bitmis saniyordum sürekli meme reddi yapiyordu bende uykuda veriyordum artik uykudada emmiyordu huzursizdu mama aldim onuda almadi hastaneye goturdum dün midesinin röntgeni çekildi dolu gaz varmis o yuzden yer yokki emsin makattan ilac verildi iki kere yaptik ilac verdi evdede yapmam icin yapiyorum gazini cikardik kakasini yapiyor ona rağmen hala şiddetli gaz sancisi var emmiyor mama almiyor su biraz veriyim desi dili damagi kurudu onu bile almiyor ben ne yapicam çok çaresizim kullanmadigim gaz damlasi kalmadi metsil haric oda ilac oldugu icin kullanmak istemedim dün doktor onu verince kullandim odaaa fayda etmiyor şurubuda varmi o iyimi acaba kullansammi tek o kaldi:((

8 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gripe water denedin mi imkanın varsa dene
(325 puan) tarafından
Hic denemedim nasım bisey damlami
(25,224 puan) tarafından
Hayır şurup gaz ve diş sancılarına iyi geliyor ve gece uykusunu rahatlatıyor. Gece ve gündüz olanları var ben gecesini kullanmıştım gazına etki etti baya. 215 tl ydi internette 190 a falan da var. İçinde şırıngası vwr bebegın ayına göre veriyorsun benimkine 5 ml vermiştim seninki 5 aylıksa 3 ml falan yeter
(325 puan) tarafından
Bizim gece hic rahatsiz degil gündüz çok kötü emmiyor acaba emermi
(25,224 puan) tarafından
Gazdan olduguna eminsen emmeme sebebinin emer belki kullanmadan bilemeyiz cnm inşallah emer
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun inşallah. Yüz üstu sert bir zemine koysan tummy time egzersizi deniyor ya o şekilde. Nurse Harveys colex şurubu bize iyi gelmişti. Kuzenim kolik bebeğine kimyon demleyip veriyordu o şekilde kurtulmuştu. Meme reddi için ise ayakta zıplayarak emziriyordu ilgisini dağıtıyordu geçti sonra. Çocuk büyütmek çok zor, insaAllah bir an önce biter sıkıntılariniz
(325 puan) tarafından
Nurse harveys kullandim bizde fayda etmedi kimyonda kucukken veriyordumda bi fayda gormedim şmdi vermiyorum ayaktada almiyor yatarakta
(705 puan) tarafından
Ahh canim ya sabret geçecek insalllah. Benim kızımda da doğduğundan beri gaz sıkıntısı yaşıyoruz.  Karın üstü egzersizlerini doğduğundan beri yapıyoruz o şekilde gazını çıkarıyor son 15 gündür
(325 puan) tarafından
Ama hic emmiykr sma mama aldim onuda almiyor sürekli aç
(705 puan) tarafından
Doktor ne dedi bu duruma
(325 puan) tarafından
Gazla karni dolu o yuzden kabul etmiyor dedi
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Kuzum kimyonla olmaz mı acaba ya çok geçmiş olsun
(325 puan) tarafından
Kücükken kimyon veriyordum kendimde iciyordum bi faydasini görmedim :(
(13,570 puan) tarafından
Rabbim şifa versin jnsallah
(325 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür edrrim
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Rezenen varsa çay yap 2-3 çay kaşığı ver sende iç

Yoksa kimyon çayı yap yediğin yemeklere de kimyon ek çok etkisi oluyor
(325 puan) tarafından
İnanın hepsini denedim
(12,852 puan) tarafından
İkbal de yazmış 1 çorba kaşığı çörek otunu cezveye koy yarım çay bardağı su koy kaynat rengi çıkıncaya kadar ılıyınca ver bebeğine canım
0 oy
(48,392 puan) tarafından
gaz damlalarini kullan birak yapma düzenli kullan 

gaz yapacak seyler.yeme 

corekotu kaynat ic
(325 puan) tarafından
Çorek otu hic duymadim yapmadimda :( onuda deniyim
(48,392 puan) tarafından
tadi kotu ama bebek icin zehir olsa icer insan
sabahlari onu aksamlari kimyon kaynat ic sap simplex duzenli kullandim biz oyle cozum bulduk gaz yapacak hicbirseyde yemwmistim
0 oy
tarafından
Canım belime vur hafuf hafif sırtına falan sona yatır bisiklet sürer gibi yap ve bastır bacaklarını anında çıkarır 
(325 puan) tarafından
Hepsinj yapiyor deniyorum cikariyor gazini ama sanci devam ediyo
tarafından
Canım cikartmiyir demekkki kimyon rezene iç ona da içir
(325 puan) tarafından
Hep yapiyordum faydasini görmuyuncede bıraktim
tarafından
Yap ozaman Yemen'e çok çok dikkat et
0 oy
(678 puan) tarafından
Düzenli olarak.kimyon  verin kimyonu bir taşım kaynatin  ocaktan alın tülbentten geçirin azıcık şeker atın içine günde 5 6 kez verin yarim.caybardagi su 1 çay kaşığı kimyon 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Sub simplex de dene canım bir de bisiklet yap bacaklarına bastır karnına doğru 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 393 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 204 göst.
0 oy
12 cevap 496 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Bulutum123 (10 puan) tarafından soruldu