0 oy
355 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,054 puan) tarafından
Kızlar ilkkez sezeryan oldum acil gittim normal dogum beklerken sezeryan dediler neyse tamam dedim bende devlet hastaneso bu arada neyse bebeğim çıktı saat 23.36 da ciktigi an mideme agri girdi şidetli bi agri neyse oyalamaya calistilar bak bebegin cikti saati bu falan diye olmadi ben kortum bagiriyo cok agriyo midem diye beni midemin ustunu ovaladi doktor beni uyuttularrr ama benim odaya gelemm saat gece 1 buçuk  hicbir aciklama yapilmadi dokumanlarimda 5 sayfa hicbirinde cikmadi bisede demediler napmam llazm boyle olan varmi sezeryanda.

9 Cevaplar

0 oy
(608 puan) tarafından
Şuan Bi şikayetin falan varsa muayeneye git canım
(1,054 puan) tarafından
Hayır olmado iki gun durduk ya hastanede ozmamda olmadi
-Reklam-
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Bebegi ilk cikardklarinda sanki icimdekinorganlari hep yoldular aldilar ama bi kac dakkaya gecti 
(1,054 puan) tarafından
Bende dedim bebek baski yapiyoduda mideye cikinca boşluğa düştü midem ondanmi oldu sacma oldj biraz ama :D
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Yok canım bende sezeryan oldum ameleyat boyunca uyanıktım sadece kısmi uysukluk vardı hiç ağrı falan hissetmedim ve benim ayrıca kist alındı o yüzden uzun sürdü bir git başka bir doktora muane ol derim 
(1,054 puan) tarafından
Hm anladim canm dicem insaAllah
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım benimde öyle oldu böyle kasılma gibi midemde nobet geçiriyorum sandım ağrı kesici yaptılar geçti benim ama 3 defa oldu çıkınca 
(3,036 puan) tarafından
Ama benim bu 10 dk so ra oldu masada olmadi odaya geçince
(1,054 puan) tarafından
Hm benim bebek çıktığında oldu baska olmadı
(3,036 puan) tarafından
Hemşire oluyor dedi normal dedi benim midem bulandı çok masada öğürme dikemiyoruz dediler
(1,054 puan) tarafından
Allah Allah anladm canm bizimkiler agizlarini açmaya yeminliydk sanki bise demediler uyuzlar
(3,036 puan) tarafından
Çok şükür iyidiler  hele  rahim için kontrole gelenin elini tutup yapma demiştim kız beklemişti biraz allah razı olsun öyle ayı gibi davranmadılar
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Hala şikayetin devam ediyorsa doktora git
(1,054 puan) tarafından
Yok canm hic olmadi
0 oy
tarafından
Sezeyanda dediğin olaya benzer bende yaşadım. Ama ağrı gibi değil daha çok midemde göğsüme doğru çıkan ağrıyla karışık yanma gibi bir şeydi. Hava girdiği için normal bi durummus.
(1,054 puan) tarafından
Hmm benim bilgin mide sancisi gibi sadece orda
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım aynısı bende de oldu bebeği çıkardıktan  sonra midemde şiddetli bir baskı oldu nefes almakta zorlandım hemen geçti zaten 
(1,054 puan) tarafından
Aaa sendede oldumu normalmi ozman
(305 puan) tarafından
Ameliyat esnasında söyledim doktora normal dedi için boşaldığı için öyle oluyor dedi korkma yani canım bebek aylarca mideye baskı yaptığı için mide bosalinca rahatlıyor
0 oy
(2,074 puan) tarafından
Spinal anestezi olduysan tam anestezi gbi olmuyo ameliyattan çıkınca bı süre snra basliyo ağrılar. İnsanın organları yer değiştiriyor gbi oluyo. Benimde öyleydi ama ağrı kesici yapıldı sadece
(1,054 puan) tarafından
Spinaldi evet ve cok zorlandm sezeryanda bana gore degilmi sanki
(2,074 puan) tarafından
Ben çabuk ayaklandım. 4 5 saat snra ayağa kaldırdı hemşireler. Hastaneden çıkana kadar 3 saatte bı koridorda yürüdüm hep. Evde de kendi işimi kendim yaptım hep
0 oy
(534 puan) tarafından
Benimde midem bulanmisti canim kusacaktim nerdeyse öksürdüm falan doktor tansiyonumun düştüğünü soyledi sonra bi iğne yaptılar geçti o bulantı hissi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aslicikk (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.