0 oy
1,437 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Annesi resmen benden nefret ediyor daha hiç yüz yüze gelmedik bile 

38 Cevaplar

+1 oy
(2,603 puan) tarafından
Eger sevdigin çocuk anaciysa koşarak kaç aşk bi yerden sonra ne gonul ne karin doguruyo sevgi saygi dostlukta lazim

Bu arada evli degilsen burayi nerden buldun?
(4 puan) tarafından
Bu grupta zaten paylaşım yapmistim anneci değil ama bu durum beni çok üzüyor
(2,603 puan) tarafından
Kopruyu geçene kadar o bacim evlendikten sonra bu adam kim diyo insan 360 derece donuyolar aklin şaşar
(3,200 puan) tarafından
Alkışlıyorum bu yorumu.
-Reklam-
+1 oy
(7,165 puan) tarafından
9 aydır burdasın bekarsin maşallah sana :) . Ailesi senden nefret ediyorsa lütfen kendine saygı duy ve uzak dur . Sadece adamlar ile evlenilmiyor.maalesf bak burda o kadar çok kaynana gönderisi var ki üzerine ilerde bir de sen eklersin ..
+1 oy
tarafından
Olmaz o iş ....
+1 oy
(1,677 puan) tarafından

Açıkçası istenmeyen gelin olmaktansa bitiririm daha iyi şuan belki bu söylediğim e çok kizacaksin cnm ama cidden öyle niye dersen herşeye rağmen evlenirsin o çok sevdiğin aşık olduğun hatta her konuda seninle aynı fikirde olan adam gider seni istemeyen kadının oğlu oluverir sen ise o yanlısla hep bir pişmanlık içinde yaşayıp gidersin ( Kaynanan kötü ise inan evlilik çok zor:(

(4 puan) tarafından
Çok haklısınız
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Sevdiğin ne düşünüyor? 
(9,652 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum..  burdakileri dinle hepsi tecrübe sahibi
(3,024 puan) tarafından
İstenen gelin de olsan istenmeyen gelin de olsan. Kimse için kendinden ödün verme. Ben istenen hatta olsun diye dualar edilen gelindim. Yine de ne saygısızlık yaptım ne taviz verdim. şuan anladım ki taviz vermiş olsam tepeme çıkılırmış huzurum olmazmış. Düşün beni çok istemelerine rağmen bu böyle.
(4 puan) tarafından
Artık birlik zaten oturmm istemzse istemz oğlunda artk son söz
(3,024 puan) tarafından
İnan senin adına çok sevindim. Çok mantıklı bir karar olmuş.
(4 puan) tarafından
Ben arsiz namussuz olsm nese  diycem tek derdi kapalı değilim bu
0 oy
tarafından
Bence evlenme evlenipte ağrımayan başını nie arıtıyosun ki hayatını yaşa  
(4 puan) tarafından
Evet ama artık bir yuva kurmak istiyorm ama ben sevdigm adamda huzur buldum ta ki bu akşam bu konuya gelene kadar
0 oy
(173 puan) tarafından
Neden seviyorlar ya hep ön yargı
(4 puan) tarafından
Açık olmam turbanli olmamam en büyük sorun
(173 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin
(4 puan) tarafından
Arsız namussuz olsam nese beni açıkligimla vurmasi canımı acıtıyor namus örtüden ibaret mı kapalı olup koca koca gezenler var
(173 puan) tarafından
Aynn canım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Senden nefret etmesinin kendince sebebi neymis
(5,721 puan) tarafından
Yav namusla türban ne alaka işte sen kendin görüyorsun yaşayarak nasıl insanlarsa.. insan kendi neyse o şekilde kabul etmeli karşıdakide. Şimdi ben kapalı biriyim beni sevgiliylen kayınvalidem istemese nefret ettiğini bilsem kimse beni inançlarım için yargilayamaz. Bana da dediler görücü usulü işte çok iyi birileri var çocuk şöyle böyle ama açilman lazım s..çarım öyle evliliğe.. bile bile lades deme aman
(4 puan) tarafından
Ben zaten ona dedim ben kula kulluk etmem allah'tan başka ben rabbim için kapanirim istemezsen bu yüzden isteme diye
(5,721 puan) tarafından
İyi demissinde sonunu goremiyorsan kendini boşa heba etme zamanıni da harcama kendini de evlenip harcatma
(4 puan) tarafından
Benim sevgilimle hiç bir sorunum yok o da asla boğun eğme zaten diye söylüyor benimle farklı şehirde yasiycaksan ben onları dinlemem söyledim istemediler benden günah gitti diye söylüyor
(5,721 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin ♥️
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Ayri yerlerdemisiniz yani aynı sehirden değılmsnzki görüp tanışamadn neden nefret ediyo görmeden tanimadan
(1,555 puan) tarafından
Neden peki konuştun kisi bu zamana kadar hic tanıstirmadi neden nefret ederki görmedigi birine
(4 puan) tarafından
Açık olmam sorun asla olmz diyor
(1,555 puan) tarafından
Olmassa olmaz dünyanin sonu değil bulunmaz hint kumaşımı sanki kesinlikle üstüne düşme koşma kimsenin peşinden o olmaz diyosa evlendiğinde burnundan getirir o konustuğun çocukta seni ne kadar tutarsa tutsun annesi sonucta atamaz hep hayatınızda olur yolun başindayken vazgec sende o olmassa yapamam yasayamam deme sakin onlar boş laflar kimler öldüm diyipte yasiyoki halyirlısını iste Allahtan yoluna bak cnm kimse icin kendini asla feda etme değmez
(4 puan) tarafından
Icimi şu yorumunuz ne kadar çok rahatlattı allah razı olsun sizden
(1,555 puan) tarafından
Sendende cnm benim kıymetini bil
0 oy
tarafından
Evlenseniz annesi yüzünden bir sürü tartışma yaşarsınız
0 oy
(3,079 puan) tarafından
İlerde Bi yerden sonra o sorunlar eşinle senin arana da yansır illaki 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Baştan sevmedimi artıkın sevmezler ben olsam bitirirdm
(4 puan) tarafından
Bende siz gibi düsnyrm ama becermyrm
(10,411 puan) tarafından
Zor bir dyrum yıpratıcı da eğer yapabilirsen ayrıl yççok seviyosn evken ama kendinden ailenden taviz verme derim
(4 puan) tarafından
Ben onu svyrm ve svglmde seviyor bana aynı ilde bile olmiyacagiz zaten dünya iyisi dahi olsa ailem yine istemez onların istediği köle gibi bir gelin diyor o ailesinin huyunu biliyor istesinler evlenelim o zamana kadar sabret diyor
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Evlilik olduğunda huzurun kalmaz sevgilin 1 2 destek verir sonra kavganiz çoğalır evlilik 2 kişi ile değil 6 kişi ile olur anne baba senin annen baban bunlar çok önemli şeyler gene bı yüz yüze gelin ama eğer öyle ise hata yapma 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Anası sevmiyor sa olmaz o iş bosuna basını ağrıtma derim. Ben öyle Bi nişanlandım anası 1 senede illallah ettirdi bana sonunda yuzuklerını yollayıverdim 
0 oy
(514 puan) tarafından
Arkana bile bakmadan kac derim benim ilk evliligim oyletdi 9 ay kalabildik sonra bosandm
0 oy
(157 puan) tarafından

Yol yakınken vazgeç, sadece sevdiğinle evlenmiyorsun, sevdiğinin sevdikleriyle de evleniyorsun :D

0 oy
tarafından
Kız gürcü yü buldun mu yoksa 
(4 puan) tarafından
Evet gürcüler
(4 puan) tarafından
Gurculer böyle mi
tarafından
Bilmem ki
(4 puan) tarafından
Gurcu mu diye sordunuzda o yüzden dedim bende
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Sevgilin anneciyse arkana bile bakmadan git ordan.Suan senden nefret eden seni bosandirmak için adamın yatağına başkasını bile sokar
0 oy
tarafından
Eğer eşin arkada ise kaynana bo. K düşer eger eşin olacak kişi anneci ise vay haline........ 
(4 puan) tarafından
Anneci değil
0 oy
(456 puan) tarafından

Önemli olan sizin birbirinizi istemeniz eğer sevdiğin çocuk senin için herşeyi göze alıyorsa onunla bir yola çıkmaya değer

(742 puan) tarafından
Canım kolay bi karar vermiyeceksin ama tecrübeleri dinle ya diyemem bırak bunu başlasını bulursun bunda ailesi sıkıntı belki diğerinde oğlan sıkıntı nasipten öte köy yok verdiğin kararın arkasında dur ve pişman olma Allah hayırlısını nasip etsin dua et bol bol. Erdirme kendini kimse senden kıymetli değil
(4 puan) tarafından
Şuan inan hiç bir şey düşünemiyorum ben arsiz namussuz olsamda istemese inan hiç üzülmem asla
(742 puan) tarafından
Tövbe ya kaynana canım bu sadece senlik bişeyi yokmuş ki anlattıklarına göre kendi çocukları bile yüz çevirmiş kesinlikle bunu takma kulp arayan biri o
(4 puan) tarafından
Ne konuşursa konuşsun normal aldığı geline huzur vermemiş ki bana verse umrumda değil oğlu arkamda durduğu için çıldırıyor iyi bir anne olsa oğlunun mutlulugunu ister benim kardesim de nişanlı sevdiğini aliyor hiç sesimizi çıkarmadık geçinecek onlar dedik ben gibi anan yok diyormuş çok oldu ya zaten o yüzden 15 yıldır gurbette oğlu ben allah'a havle edyrm onu
(742 puan) tarafından
Aynen öyle seviyorsan en önemlisi sevilip değer göreceğine inaniyosan kimseyi takma kapıyı kapatınca senle o oluyo dışarıya kapatın gözünüzü kulağınızı öyle mutlu olursunuz Allahın izniyle

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 487 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melekannesi123.35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 475 göst.