0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar hamileyken genelde Müge Anlı vr akşam uzeride Zuhal Topal ile sofrada izliyordum başka hiç tv izlemezdim doğuralı 7 ay oldu 7 aydır ya 2 yada 3 kez gündüz tv açmışımdır oda 2 saat anca gündüz asla tv açmıyorum bebeğimle oynuyorum o uyuyunca ev işi yaparım yada kitap okurum tv den nefret eder oldum akşamalari eşim açardı bebeğin dikkatini cekiyor tv ye odaklaniyor oyun oynamıyor dedim o yüzden oda laptopdan filmini izliyor bi köşede akşamda tv açmıyoruz benim gibi olan var mı annem abartma tv de gerekli çocuğa diyor ama çocuk odaklanip izliyor hiç hareket etmiyor nasil emeklemeyi oynamayi öğrencek öyle

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende yeni yeni izliyom eskiden izlemezdim 
(1,337 puan) tarafından
İzlicek ne buluyorsun ben arada açıyorum bugun izliyim diyorum bişi bulamayıp geri kapatıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben evime tv almadim bile :) 
(1,337 puan) tarafından
Bana kalsa ben satarim da eşimin aşkı o :D
0 oy
tarafından
Hamileyim şu anda izliyorum ama bebişten sonra bizde tv telefon işini askeriyeye düşürürüz nasipse . Ne kadar geç keşfederse o kadar iyi bence 
(1,337 puan) tarafından
Benim eşimle bende oyle diyorduk ama eşimin maşallah elinden telefon tablet bilgisayar asla düşmüyor ve bebeğin dikkatini çekiyor
tarafından
Ah bu kocalar zaten telefon kurcalamasalar ölürler sanki
(1,337 puan) tarafından
Valla oyle yaa
0 oy
(15,736 puan) tarafından
Tv siz hayat yürümez bende. Gündüz genelde çocuklar için açarım akşam onlar uyuduktan sonra ben acar izlerim 
(1,337 puan) tarafından
Ben hic sevmiyorum bosa gürültü diyorum ve evime gelip kardeşim tv açarsa ya kafam şisti diyorum hep :)
0 oy
tarafından
Açarım tv yi izlemesemde ses olsun diye 
(1,337 puan) tarafından
Ay o seside hic sevmiyorum ben
tarafından
Hmm izleme cnm o zman
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben hiç izlemesem de o TV açık olucak sessizlik iyi gelmiyor bana. Ama kızımın zerre dikkatini çekmiyo bazen reklamlara takılıyor o kadar
(1,337 puan) tarafından
Ben sesini bile sevmiyirum başım ağrıyor
0 oy
tarafından
Bizde de gündüz hiç açılmaz 9 dan sonra oğlum uyuyunca açarız . Çocuk için tv gerekli değil dinleme sen kimseyi 
(1,337 puan) tarafından
Aynen ya hem tv de cocuklara yararli pek bişide yok
0 oy
tarafından
Eğitici çizgi film açabilirsin cnm biraz büyüdü Zaman şimdilik erken bnce
tarafından
Bna kalsa bn izlerimde evet çocuklardan fırsat olmuyor
(1,337 puan) tarafından
Aynen şimdi erken daha suan oyuna ve ilgiye ihtiyaci var
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ben de sabah Müge yi açıyorum sonra fazlası zarar Zuhal le bitiyor ama kendi çalıyor oynuyor sesi sona yakın sırf yalnız gibi olmayayım diye. Bugün decoder bozulmuş kapalı nasıl geçecek gün diye bakıyorum. Oğlan çok izliyor şükür anomali çıkmadı testinde de taramalarda ebe de komple kapat öyle otur ne TV ne tablet ne televizyon dedi. Belli yaşa gelene kadar mesala lise kontrol altına ve belli saatlerde olmalıymış doğru yapıyorsun galiba ben de senin gibi yapmalıyım 
(1,337 puan) tarafından
Ya oyun oynayacak , emekleyecek,bişiler yicek,baba dede anne demeye calışcak çocuğun tv karşısında öyle hipnoz olmuş gibi tv izlemesi bana yalnis geliyor
(13,203 puan) tarafından
Tabiki. Yengem verdi eline meyveyi oturttu çocuğu karşısında zeka geriliği var ailede de vardı zaten onların bi adam gibi otursun odasına götüreceğim ben de oyuncaklarının yanına TV izlemesin. Bizimki doğduğu gibi dinlemeye başladı
0 oy
tarafından
Hiçte lazım değil çocuğa tv en iyisini yapıyorsun sen ilgileniyorsan en iyisi o senle oynasın birşeyler öğrensin benim kızda iki buçuk yaşında yeni yeni arada bir TRT çocuktaki çizgi filmlere bakıyor eğitici olanlara falan ya da internetten Esma-ül-Hüsna var çocuklar içim onları açıyorum tvden ya da kuran açıyorum 
(1,337 puan) tarafından
En güzeli canim iyi yapıyorsun
0 oy
tarafından
Sürekli açıp çocuğu bağımlı yapmak tabii iyi birşey değil ama bazı çizgifilmler çok eğitici onları izlerken de birşeyler öğrenir çocuklar benim kuzenim 2 yaşına kadar hiç TV izletmedi çocuk şimdi deli gibi TV izliyor hiç kapattormıyor tvyi 2 oğlan büyüttüm neyi çok kısıtlarsan onun üstüne o kadar çok düşüyorlar kuzrnimede söylemiştim bunu ama dinlemedi şimdi çok pişman yasaklar herzaman cazip gelir canım 
(1,337 puan) tarafından
Canim yasak değil ama daha 7 aylik tv den eğitici bisi açsamda anlamaz onun için az daha büyümeli çizgi fil yası gelince günde bir yada 2 saat izletirim ama şuan beraber vakit geçirmeliyiz diye düşünüyorum
0 oy
(510 puan) tarafından
Ben o ben 10 aylık olacak hiç açmıyorum açsam da çok bakıyor tv yi unuttuk eşimde bende
(1,337 puan) tarafından
Eşim ya bilgisayardan ya tl den izliyor kopamiyor hic
(510 puan) tarafından
Benim eşim de maç yorumu özeti falan izliyor ama bırakmıyor bebeğin yanında
0 oy
(10,118 puan) tarafından
Ben hiç izlemiyorum 1 yıldır 
(1,337 puan) tarafından
En guzeli bence
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Bennn 8aydir tv acmadik zaten esim tv izlemeyi sevmezdi benim zorumla geceleri film acardik birlikte izlerdik bende surekli netflixte netten yabavi dizi film izlerdim hic tvdeki seyleri dogru duzgun izlemedim smdide hic acmioruz kizimla oynuorum tenizlik yemek derken zaten vakit kalmior esimde dior tvyi satsak mi bos bos duruor orda ise yarasin bari dior:D

(1,337 puan) tarafından
En guzeli satin gitsin keske benim eşim dese hemen satardım :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gündüz bende pek açmıyorum açmasam bile oğlum çok odaklanmıyor ama akşam oglum uyuyunca mutlaka açarım dizilerim var onlara bakarım
(1,337 puan) tarafından
Benim oglan en erken 10 bucukda uyuyor o uyuyunca bende uyuyorum hemn
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Çocuklar uyuduktan sonra açarsak 1-2 saat açıyoruz çoğu zaman zaten kızım uyumuyor ve izleyemiyoruz. Zaten öyle aşırı düşkünlüğüm yok TV'ye olsada olur olmasada olur
(1,337 puan) tarafından
Demi aşırı düşkün nasıl oluyolar bende bilmiyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bizim evde de çok açık olmaz açıksa da baby tv yada bebek şarkıları açıktır ona da kızım donup bakmaz bile. Yaşına girecek hiç sakınmadım aman bakmasın falan diye diretmedim ama zaten benimki tv sevmiyor oyuncakları tercih ediyor 
(1,337 puan) tarafından
Ya sakinmakatn değil ama yarari yok bebeğime neden izlesin ki bisi anlamiyor bile
(3,552 puan) tarafından
Ben o bebek şarkılarının yararı olduğunu düşünüyorum kızım bir çok şey öğrendi onlardan
0 oy
(3,079 puan) tarafından
İki tane var ben açmasam kaynanam açar görümcem var kayınpeder onlar çok izliyor ama kızım hiç bakmıyor dikkatini çekmiyor 
(1,337 puan) tarafından
Benim çocugun dikkatini çekiyor ya
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bizim tv sabah açarız gece uyuyana kadar acıktır. D
(1,337 puan) tarafından
Ay başınızda mı ağrımıyor ya :)
0 oy
tarafından

Evimizde TV yok :)

Camdan dışarı bakıyoruz kar yağarken, hayvanlar geçerken kızımla izliyoruz :) 

(1,337 puan) tarafından
Yaa ne guzel bizdede olmasa keşke
tarafından
İnşallah olmaz. Ben şimdi Bi yere gidince TV açık oldumu başım ağrıyor duramıyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 214 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 435 göst.
13 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ala (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,142 göst.
15 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 981 göst.