0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayrı yıkıyorum benmi anormalim :D

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayaklarımızda mantar ve koku yok sık sık da değistirdiğimiz icin beraber yikiyorum sen öyle alişmişsın canm neden anormal olasin
tarafından
Bizde de mantar yok eşim her gün değiştirir Bi iki. Gün birikir yıkıyorum görenler bana diyorlar anormalsşn
tarafından
O da senin tarzın demek ki canm :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kıyafetlerin içine atıyorum :) 

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hepsini bir arada yıkıyorum mis gibi yumoş kokuyorlar:))) en pis olan ic camasir mantiken onlari da ayri yika istersen
0 oy
(491 puan) tarafından

O kdr corabımz yok ki makineyi doldursn ayrı atıyım :D

(491 puan) tarafından
Esşimn iş kıyafetleriniylen birlikte atıyorm çoraplarınıda onun iş kıyafetlerini karıştırmam asla bnde kendi kuyafetlerimizi çoraplarıda ayrı onun kıyafetlerınn içinde tabi cnm
tarafından
Eşimin iş kıyafetlerini de ayrı yıkıyorum işte bırakıp gelir üç günde bir getirir yağlı kıyafet her gün her gün yıkamam
(491 puan) tarafından
Anladm cnm senin eşinde fabrikada herldr bndr o okunuda cok tititizim hatta vernel atarım o da atma gerek yok bile der:-O:-D
tarafından
Yok cnm aşçı ysğlı oluyor  hep
(491 puan) tarafından
Sana tavsiyem Coraplarlan kıyafetleri  bir at canım yada elinde yıka hemncik bekletme yani
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Mantar olan varsa evde ayri yikanmali  günlük degistirdigimiz icin birikmio zaten nerseyse hergun makina calisio beraber yikanio
tarafından
Mantar yok şükür kimsede cnm huy edindimm
(1,808 puan) tarafından
Olsun oda güzel bi aliskanlik
0 oy
(5,220 puan) tarafından

ben hepsini bir yıkıyorım kız bide onlarla mı uğraşalım ayrı ayrı :) 

0 oy
tarafından
Makina dolduracak kadar corabiniz varsa mesele yok : D
tarafından
Maalesef cnm dolduracak kadar yokk ayrımtopalr ayrı yıkıyorum şükür kimsede bişey de yok ama huymu edindi ne eşimde kızar bu duruma ama yapacak bişey yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün 1 çorap ben 1 çorap eşim değiştirir günde 2 çift çorap. Ayda eder 60 çift çorap anca makineyi doldurur ayda bir yıkamam lazım o zaman. Tabiki beraber yıkıyorum. :) 
tarafından
Kız ben dolmasını beklemem valla yani oluyor ama o kadar çok değil ayda bir kere atsam makşnaya adam çıplak gezecek
(25,224 puan) tarafından
Kız yazık günah o kadar çalıştırmam ben dolmadan tek çorap için :)
0 oy
(460 puan) tarafından
Hepsini bir yıkiyorum 1 makine çorapi nerden alalım kiz:))
tarafından
Cnm benimde tam dolmuyor ben kafayı yedim herhalde boş çalışıyor resmen makşna :))
(460 puan) tarafından
elektrige suya yazik valla :)
tarafından
Elektiriğimde suyumda iyi gelir
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Kız makinayi doldurmazki yazık degilmi ay çorap için ayrı bide aciyon ben bir atarım hep 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çoraplarla kotları 15 dakika yıkayıp diğerlerini ekliyorum 
0 oy
tarafından

Valla kıyafetlerle  bir yıkıyorum zaten iki kişiyiz kıyafet pek olmuyo makine dolmuyo bide onlar için ayrı makinemi calistirayim :sideways:

0 oy
(7,167 puan) tarafından
Niye kız çoraplar uvey evlat mı necaset yok bir şey yok hepsi aynı yolun yolcusu neden ayirayim :) 
tarafından
Hahaha üvey evlat sevdim bu kelimeyi valla cnm baksana bir ben anormalim :)))
(466 puan) tarafından
annem gıbı ) o her şeyı karısdırıb makıneye atar bı ayagıylada basar )) soyluyokı makıne hepsın zaten bır yıkoyo ha sonra ha karısık)
0 oy
(15,795 puan) tarafından
Ay yok artık 2 çift çorap için koca makineyi çalıştırmam 
tarafından
2çift demiyelşmde
0 oy
tarafından
Ben beraber yıkıyorum görümcem ayrı yıkar çünkü oğlunun ayağı kokuyor çok uzun süre ayakkabı içinde kalıyor ayağı ondan ayrı yıkıyor görümcem bizde ayağı kokan çok beraber yıkıyorum 
tarafından
Bnm eşimin ayağı hiç kokmaz  ama ayrı yıkıyorum hu oldu bende resmen
0 oy
tarafından
Corap değil ama iç çamaşırları ayrı yıkarim esiminkilerle kendiminkileri bile ayrı yıkarim. Ve ayrı yıkanması gerektiğini düşünüyorum 
0 oy
(466 puan) tarafından
bennde hep ayrı yıkadım hatte bebek olandan elımde yıkarım  .kızlar iç çamaşlr atıp yudugunuzda bı sonrakı  yıkamada cocugunuzun giysılerınızı atıyormusunuz makıneye ? 
tarafından
Bende bu konuda terreddütte yim boş çalıştırmayı diyorum temiz olsun diye ama yazık oluyor o yüzden atıyorum yapacak bir şey yok
(466 puan) tarafından
sirkeyle sılıyorum son zamanlarda gıysılerımızı yıkıyıp bıtdıkden sonrakı bebeyımın gıysılerın yıkayım  ama ıç çamaşir atmadım elde  yıkıyorum

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 361 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fairytalee (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 176 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 497 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.