0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından

Kocamla kavga ettim simdi. Beni evime apar diye bagırıb cagırdım biraz daha sabrım yok dedim teyzemlerdeyim. Oda param yok isde konbini duzeldemiyorum.  Allah beni öldürsün dedi . Cok kötu oldum kendine beddua etti. Tamam dedim bir sey istemiyorum ki evimi isdiyorum dedi bir saatti ağlıyorum. Çokmu usdune gidiyorum bilmiyorum sonra aradı söz isleyün kimi param olsun ilk konbini duzeldib seni evimize getircem dedi. Tmm dedim. Ya cok sıkılıyorum. Aglamadan duramıyorum kafam kazan gibi 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canım noldu bilmiyorum ama sanırım kombi bozuk evinde degilsin bir iki gündür. Kız adamın  parası yoksa ne diye üsteliyorsun bacım sen ??

(55 puan) tarafından
Bir iki gun deyil canım 23 gundu ondan oncede 1 aya yakın görumcyakınkaldım. Biliyorum yok ama bende cok uzgunum. Hep alamak isditoyorum . Midem kotu maden suyu isdefim durdu. Paran yoksa alma dedim. Parasın cıkarttı 7 manat parası vardı ida arabasın satmis deye eve taksiyle gidiyor onu görub agladım kendimi tutamıyorum ya
tarafından
Ooyy kıyamam sana ben ağlama yaa annesin sen bebegini düşün. İnsallah dönersin evine yakın zamanda
(55 puan) tarafından
Cox sagol Allah razı olsun canım benim. İnseallah Allah kimseni Evinden kocasından ayrı salmasın cok kötu onla evimde gecirdiyim zamanı özluyorum sadece
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Canım üzülme emin ol para olsa seni zor durumda bırakmaz yani 

(55 puan) tarafından
Biliyorum canım benim zaten cıkmazda olmamız beni daha cok sıkıyor.
+1 oy
(188 puan) tarafından

Kiyamam sana canm ya :( bu kadar üstüne gitme demekki yaptramiyo maddi açıdan biraz daha bekle ilk firsatta yaptrcam dems. Onada düzgün bi seklde anlat durumu evimde olmak istedgm icin boyle oluyo falan diye. Üzme kendini canm

(55 puan) tarafından
Evet canım ya kac kere konusduk banada hoş deyil diyor senin burda kalman özluyorum seni bende diyor sadece evimiz buz gibi gelirsen nezle olursun emelyatlısın sana hapsurmak öskurmek olmaz hemde hamileyken onuda anlıyorum canım ama napayım bir uzginluk bir uzgunıuk bas alıb gidiyor
(188 puan) tarafından
Üzülme canm en kısa zamanda alicakmis seni zaten
(55 puan) tarafından
İnseallah canım benim sen nasıl oldun iyimisin simdi ha birde fotodoki senmisin?
(188 puan) tarafından
Iyiyim canm hala konusmuyoruz. Takmyorum napiyosa yapsın. Evet benm canm
(55 puan) tarafından
Anladım canım özel diyilse tabiki neden kavga. Ettiz ki ? Ya cok guzelsin massallah ondan sordum ))
(188 puan) tarafından
Özel degl canmda burda paylasmstm dün ozetle abisini kapidan gorcektik oda ayakkabılarını cikarnca icerimi gircez dedim bu yüzden. Teşekkür ederim
(55 puan) tarafından
Aa okumusdum evet bu yuzdenmi ?? ALKAHIM DELİRCEM  bu yuzdense canım  o kadar buyuk bir problem deyilki  barısırsız inseallah uzme canını kocanda anlar kucuk bir sey oldugun. Bir sey diyil canım
(188 puan) tarafından
Aynen canm insanı kıran sözler oluyo malesef bakalm
(55 puan) tarafından
Aynen iyi olur inseallah canım uzulme
(1,509 puan) tarafından
Tugce hanim nasil ettiniz esinizle baristinizmi duzeldimi araniz
(188 puan) tarafından
Malesef hala konusmuyoruz
(1,509 puan) tarafından
:((uzuldum canim
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Düzelirsiniz canım hiç ağlama maşallah sübhanallah siz  birbirinizi çok seven bir ciftsiniz herşeyi üstesinden gelirsiniz.. arayıpta üzme kendini maddi acıdan zor bir süreçten geciyo olabilirsiniz şuanda sadece eşine destek ol hiç üstüne gitme seni okadar seven adam senin için herşeyi yapar şuanda onun için zor bir dönemse sen destek olmalisin

(55 puan) tarafından
İşi var canım araba aksesurı falan satıyor sadece musterisi yok o yuzden isleyemiyor kasıma kadar her sey normaldi. Emelyat oldukdan sonra  coktuk ya.  Fatura falan geçiktiriyor da bu aralar sıkıntı isde yılbasınada az kaldı. Burda gecircez teyzem  de seni restara aparsın bas basa gecirin diyor. Utandım diyemedim parası yok doktorum izn vermez dedim. Ne var ya dısarda evde oturalım yeter
(9,652 puan) tarafından
Sağlık olsun canım istedig8niz her zaman sizin için özel olur sağlık olsun huzurunuz olsun yeter.. şuanda türkiye parasal olarak kötü bir dönemde sende azerbeycanliydin san irim orası dami  öyle?
(55 puan) tarafından
Evet canım ya dolar kalktı biz bittik turkiyededemi öyle? Amin canım Allah kimseyi ailesiyle sınmasın cok kötu bir sey
(9,652 puan) tarafından
Burda da öyle dolar uçtu alim satım durdu herkes iflas ediyo allah sonumuzu hayretsin
(55 puan) tarafından
Aminncanım sonumuz nereye gidiyor bu insanları dusunen yok valla bittik resmen
0 oy
(7,401 puan) tarafından

Canim oncelikle sakin ol. Yazdıklarını tam anlamadim. Anladigim sizin kombi bozuk sen baska yerdesin esin parası olmadigi icin  yaptıramiyor sende illa yaptir evime geleyim diyisun heralde. Ama esinin durumu yoksa adam napsin canim. Ona destek olacak kisi sensin. Baska bi sorun yokda bunu sıkıntı ediyosan bence haksızlık ediyosun. Boyle zamanlarxa destek olki oda sanaa destek olsun. Sen böyle yaptık ca esinden kendini sogutursun valla. Sende haklısın insan baskasinin evinde rahat edemez helede hamileyken. Ama anlayisli ve sabirli olman lazim

(55 puan) tarafından
Haklısın canım hormonlarım tavan ya her seye sinir her seye uzgun ama anlatamadığım bir sey var ona ben onu özluyorum tek  evimde o geldiyinde kapını acıb birlikde tv izlemek sarılmak. Yalnız uyumak. Sabah ise öpub yola salmak cok özledim hic bir zaman onu sıkmadım sıkmamda yalnız özlediyimden bu sinirim uzuntum
(7,401 puan) tarafından
Tabiki sen cok haklisin bu isteklerinde. Zaten hamileyken duygularimiz daha değişiyor. Ama iste buda bi imtihan canim. Sabret guzel gunlere kavusasin :)))
(125 puan) tarafından
İnseallah canım cok sagol
0 oy
(172 puan) tarafından

Kendinde yazmistin bir ara psikolejim bozuk destek almam lazim diye o konuda ne yaptin bilmiyorum ama vallahi senin yazdiklarini okurken ben aci cekiyorum ruhum daraliyor uzun metrajli film okuyorum sanki...normal bir psikolejide degilsin evinden esinden ayrisin ameliyatta olmussun seni anlamaya calisiyorum ama sende kendini biraz toparlamaya calissan artik, kendin dedin butun parasini benim icin kullandi diye adamin ustune cok dusuyorsun o da ister esi evinde olsun yanında olsun ama elinde avcunda yoksa ne yapsin biraz sakin ol lutfen bir gün kocam kotu videolar izledi dedin bi gun catlaklarini dert ettin kocam benden uzaklasirmi dedin bi gün parka ciktik kiskandi beni dedin ruh halin cok degisiyor her gun dert edip aglayacak birsey buluyorsun kotu niyetle demiyorum ama gercekten bi sakin kafayla otur dusun ve ruhunu duzeltmeye calis kardesim..bu sekilde hem kendine hem bebegine hem esine eziyet ediyorsun

(55 puan) tarafından
Evet ruh halim cok deyisik normaldede böyleydim hamile okdukdan sonra bire bes arttı. Canım pskolojik bir yardım almadım yaninalamadım. Usdune hic bir zaman dusmedim onun. Yani vu ikk defa para konusunda tartısdığımız. Yani bende onu evimi özlediyimden isdiyorum basga neden isdeyeyim ki. Oki kaldı acdığım baslıklara yasadığglarımı paylasdım iyi oldum yazdım kotu oldum yazdım. Cunki konusacak kimsem yok hakikaten kimsem yok.   Kimseyle konusmuyorum bir burda rahatım o yuzden bura yazıb söhbet ediyorum rahatlıyorum kimseni darlamak isdemem canım kendindertlerimle ama bende birik dirub birikdirib bayılıyorum.  O yuzden paylasıyorum.  Haklısın kendi elimde deyil. Napayım
(172 puan) tarafından
ben sana hak veriyorum en dogal hakkin evinde olmak istemen kocan yaninda olsa ilgisi sevgisi seni ztn kendine getirir bu kadar zorluk yasamazsin belkide ama biraz sabret...esinde demis para ayarlayinca ilk olarak yaptiricam kombiyi diye en azindan seni dusunuyor bak hic yaptirmicam ya da gelme demiyor o da seni ister yaninda gecicek bu gunlerde sen duani et bi an once iyilesmeye calis guzel gunler yakinda..
(55 puan) tarafından
Ahh inseallah xanım amin allah kömeyin olsun sagol. Haklisin o ne yapsın ki parası yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 348 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 213 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,033 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (12,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (230 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,943 cevap

34,506 kullanıcı

...