0 oy
370 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (87 puan) tarafından
Kizlar samsung 7 edge kullanıyorum ekranı çatladı onu yaptırmak istemiyorum memnun da değilim kızımın güzel fotolarını çekmek için hangi model i iphone onerirsiniz

16 Cevaplar

+1 oy
(15,531 puan) tarafından
İPhone 11 paran varsa tabi
(1,424 puan) tarafından
Aynen  bayağı iyi
-Reklam-
+1 oy
(2,075 puan) tarafından
Neden illa iPhone. Xioami yada oppo da aynı kalitede hatta daha iyi fotoğraflar cekiyo. Benimki TCL 10 plus onunda çok memnunum.kamerssindan
(87 puan) tarafından
Canm 2 telefonum da samsung du ama arkadaşların i iphone onların fotoları daha net geliyo bana
(2,075 puan) tarafından
Samsung demiyorum zaten oppo yada xioami
0 oy
tarafından
IPhone 12...
0 oy
(806 puan) tarafından

12 pro Max...

0 oy
tarafından
iPhone 11 pro max çok güzel ya 256 GB 18 bin ama of çok pahalı 
tarafından
Evet kuzu ya ben bı ara niyetlendim de çok para ya
(87 puan) tarafından
En fazla 8 binlik bisi olsa anlar misin o fiyata hangi model i phone olur ki
tarafından
Kuzu 11 olur galiba 64 GB ama yeterliyse onu alabilirsin. Ben bu aralar çok bakıyorum öyle bı niyetim var 11 pro max istiyodum vazgeçtim ☺️ Samsung s20 ler de güzel onlar da 7 bin galiba
(87 puan) tarafından
Samsundan çok pişman oldum.tabsiue etmem canm :) hep donuyo
tarafından
Ahaha kız benimki de s6 edge çıldırmış durumda hafıza falan kalmadı bı daha alırsam 256 anca yeter bana kızımın resimlerini çekip duruyorum kaldırmıyor ☺️
0 oy
(119,002 puan) tarafından
İphone 12 cok memnunum ben
(87 puan) tarafından
Canm eşimin i iphone 7 eşimin telinden daha iyi değil mi senin ki
(119,002 puan) tarafından
Tabiki son cikan
0 oy
(45 puan) tarafından
Canım benim telefonum Xioami Mi note 10

İnan iPhone'da olmayan özellikler var kamerayla ilgili yani makrosundan tut vlog çekme özelliğine kadar... Yani İphone verdiğin paranın çoğu sadece ismine verdiğin ve bu dediğim telefonun şarjı vs baya iyi gidiyor fiyatıda İphone göre oldukça iyi 5500 civarı ama tabi fiyatını İphoneyle kıyasladım şimdi linç yemiyim bu fiyat iyi mi diye  :))
(87 puan) tarafından
Yok canm linç yetmezsin artik ucuza ne var ki iyice normal karsiliyoruız fiyatları 2 keredir samsuncu i phoneye tercih ettim pişman oldum
(45 puan) tarafından
Ben tüm marka telefonları kullandım ama gerçekten bu Xioami çok üstün ve farklı. Gün içinde telefon bir şekilde uğraşıyorum ve bazen saatlerce uğraşıyorum ona rağmen şarjı iki gün dayanıyor. Kamerasına gelince hem çok net hemde ön kamera 34 arka kamera 108 MP vee beni en etkileyeni arkadan 5 kameralı özelliklerine iyice bak internetten içine sinerse gerçekten çok ama çok kullanışlı bir telefon.❤️❤️
(87 puan) tarafından
Yaaa çok çok teşekkür ederim hiç düşünmemiştim uzun üzülüyorum yazdigin için saol canmmmm
(45 puan) tarafından
Yok canım ben yazmayı çok severim elimden gelse daha da çok uzun yazardım ama parmağım kesik o yğzdne pek uzunsa yazamadım :D ❤️❤️
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Bende iphone 8 var çok güzel 
0 oy
(365 puan) tarafından
Benimki ıphone 11 pro max baya iyi cekiyor fotoları bütçen varsa tavsiye ederim bunu 
(87 puan) tarafından
Ne kadara canm i phone 11den farkı ne
0 oy
(1,571 puan) tarafından

11 kullanıyorum karanlıkta bile aydınlık çıkıyo:D aşırı memnunum:D

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben 7 kullanıyorum ama 7 plus daha güzel bence portre özelliği de var 
0 oy
tarafından
Eşim 12 kullanıyor harika birşey ya 
0 oy
(21 puan) tarafından
11 pro max muhtesem ozellikle portre aynı ay icinde goren 3 kisi daha aldı 
0 oy
(142 puan) tarafından

Iphone XS al 7-8 bine bulursun sözde bize irandan eşimin arkadasinin abisi kacak getircekti belkide getirdi esimin babasi vefat etti tam o sıra esim daha istemedi lafinida etmiyo :getlost:

0 oy
tarafından
foto konusunda iPhonedan şaşmayacaksın. iPhone 11 tavsiyem eşim bana alacaktıda zor tuttum, ne gerek şimdi taşınma aşamasındayım, sonra bakarız dedim. ayrıca sadece foto olarak düşünüyorsan profesyonel makinada alabılırısin brn arada giydirip onunla çekiyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
15 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 424 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...