0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

kizlar bu daha önce çekilmiş bi fotodur mutfgm böyle ve içi zaten genel anlamda temiz kapaklarında sadece bi kaç el izi az da belki oda belki yağ var özellikle de ocak kısmının oralrnda az ama çok kirli değil anlayacgnz mutfağım icindeds ole incik boncuk da dolu değil rahat yapılır tmzlenmesi mutfagmi 60a yapick abla ama annende bu islerin ustası sayılır yıllardır temizlik işinde anneme dedim bugn böle böle diye oda senin mutfkda ne varki birşey yok camları da sildir ozmn dedi biz ne mutfklr gördk fln dedi dedklrnde hakli gbi ugrstrck bi mutfak yok cnky ole saatlce ne yapcm blmiorm annem kadın gelince knscak telefonla ben knsamam böyle şeyler maalesef çünkü .s eğer kadın kabul ederse camlar ki bi cam eksik sadece 3cam silick bide mutfak yapıcı eğer kabul etmezse diye dsnuorm :) mutfağı yapacak bende zerre güç yok ama mutfak dolabm buz dolabımda fln silinmesi de lazim of off :(

8 Cevaplar

0 oy
(905 puan) tarafından
Mutfağın  küçük gercktn anne haklı gelmskn  cama da el atsn canm konuş  kadinla
tarafından
aslında camlar umrmda dgl çünkü çok da kirli değiller ama dedgn gbi başka bi is yok silsin onlarda aradan çıkar hic değilse annem knsck bayan gelince telefon ile
(905 puan) tarafından
Annen konuşur hal eder  ınsallh kadin yapar
tarafından
inşallah canım annem isin ustası kadınla onun knsmasi daha iyi olur cnku
(905 puan) tarafından
Hadinbklm.cnmm ne olcak bize haber et
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kabul eder bence bu arda fâyanslarimiz aynı :D
tarafından
güzel ama dimi kullansli oluyor:) ama ne yalan diyim siyah beyaz mtfkdn bana gINA gldi de yapacak bisj yok:)
0 oy
tarafından
Dün bana geldi temizlikçi. Evde temizlemek yer bırakmadı. Her yer pırıl pırıl oldu. Camlar, kapılar, koltuk, kanepe, mutfak, Banyo fayanslarına kadar sildi. Çekmediği dolap kalmadı. Balkon duvarını bile sildi. Ve hepsine 180 lira verdim. Yap desem perde bile yıkayacaktı.

Bir dolaba 60 lira fazla bence, 1 saatte silinir çünkü. En azından yarım gün alsan birini 90 liradan. Bir sürü iş yaptırırsın. 
tarafından
Sağlık sorunum dediğin ne diyorum hasta mısın neyin var hani saglik sorunu diyince genel oluyo ya
tarafından
aynen canım kbkma biraz gergnm glba felaket yrgnm uyuyamiormda sbhda erken kalkicm
tarafından
Önemli deilde hala soylemedin neyin var
tarafından
kas hastasym ve hamilelik doğum derken çok yiprandm kaslarim çok zayıfladı bi deri bi kemigim resmen biyere crptgmde kemigm caepior. çocuk is vs derken haliyle de dnlemiorn doğru düzgün yediklrm i eritiorm nrml olrkda:) bünye zayıf düştü. az bi fazla yorulaym hemen mide bulantısı başlıyor ve dnlenmedgm takdirde kusuyorum rhtszlanmama yol açıyor kulagmda vertigo var yeteri kadar sallior o .s kas hastlgm vucudmn her noktsni da etkilior zaten ayrıca. tansiyonm dengesiz. nrml bi insan gibi dglm artik uzulmek stres yapmak sinirlenmk yorulmak aklına ne geliyorsa eskisi gibi yasayamiorm bile onları. dahada var ama şükür onlar çokça önemli değil sedef filan.
tarafından
agizim desen sağlam yok ugrso duruorm en son cktrdgm dış 1gn kanadı en az bebegmi dai bakamdm sdce emzrdm okdr hala da sknti var neler neler aman biri btior diğeri başlıyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim burasi senin evin ve parayi sen vereceksin o yuzden bizzat kadina sormalisin. Sonucta o da calistigi emegin karsiligini alacak. 
tarafından
annem temizlikçi nrmlde aylikci yılların emektridir kac kişiye is kazadrdi ole annemin yarısı kadar bilmez o abla isi bunu bldiigm için annemn dsncesini önemsdm cnm tbiki bende isterim emegnn hakki ne ise alsın ama benimde hakkımı yemesn istemm :)
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Ben dün aldım temizlikçi 8 de geldi 3 de gitti 

Duvarlar ve dolap içleri hariç her yeri sildi süpürdü  2 de balkon var evim 2+1 80 verdik 
0 oy
tarafından
mutfağın küçükmüş  canım 60 çok gerçekten
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Tek oda mi 60 yoksa her yeri temizletmek mi 60₺
tarafından
tek mutfak dolapları ve buz dolabı
(2,633 puan) tarafından
Pahalı canım 1 odayı 60₺ temizletirsin dolaplar kolay iş aslında eşinle rahat yapabilirsin bence
0 oy
(57 puan) tarafından
60 lira cok fazla burada yarim gun 70 tam gun 150 tl ye geliyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 316 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 529 göst.
0 oy
14 cevap 999 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu