0 oy
768 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
10 aylık kızımı Bir kere olsun 1 saatlik yoldan görmeye gelmemiş sadece resimden görüyor birde benden resimlerini alıp halasının mavişi anamın kopyası yazıp durumlarında paylaşıyor kızım mavi gözlü diye sadece eşimin annesi ve kızları annelerinin kopyaları olduğunu iddia ediyor ama kızım anne baba karışımı eşimde yeşil gözlü ben kahve bu arada benim ablam babamda mavi gözlü ben bu kadar iddia etmiyorum ablama benzediğini sinir oluyorum kaynanam her geldiğinde aynı ben aynı ben sense sen her geldiğinde her dakka söylemenin ne anlamı var amaç ne ben böyle yetismedim bu insanlarla ugrasamiyorum çok yuzsuzler birde kızımın bir ihtiyacı varmı sormazlar kıt kanaat geçiniyoruz kaynanamlarin durumu çok iyi bı gün olsun torununa bir takım kıyafet almışligi yok dogumumda bile bir gün kimse yanımda kalmadı benim annem yok diye bu zamana kadar ne zorluklarla büyüttüm kızımı hamileyken bile ev taşıdık biri gelip yardım etmedi şimdi gelmişler kızımı paylaşıyorlar bide çok iyimisler gibi çok zoruma gidiyor ya unutamıyorum bu yapılanları eşim herzaman benden taraf beraber yaşadık bu zorlukları çünkü kimse yanımızda olmadı ne maddi ne manevi maddi olarak bir zora dussek komşudan isteriz ama eşim onlara muhtaç olmayalım boşver der verseler bile 40 tane laf ediyolar çünkü içimi dökmek istedim belki benim durumumda olan vardır ortak olur derdime 

16 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Seninle aynı durumda değilim ama okuduklarımda cok haklısın.. böylelerinin birşeye faydası olmaz ama herşeyi biz yaptık gibi yansıtır. Hava atmayı seven tiplerdir. Hiç sevmem olduğu gibi görünmeyen ki insanları.. bak eşinde destekçi çokta üzme kendni burda eşi annesinden kardeşinden yana olup karisini kenara atan çok adam var. Allah size geçim ağız tadı versin canım. Kimsenin çomak sokmasına izin verme
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım benim o kadar güzel anlatmışsın ki.. taş uzaktan gelmez hep yakınındakinden darbe görürsün.. uzaktakiler yakın, yakindakiler uzak olur insana.. siz esinizle nasıl iseniz öyle olmaya devam edin. Diğerlerini bırakın nasıl istiyorlarsa öyle davsansin insan çıldırıyor bazen gerçeği haykırmak istiyor sizin mutlu olmanız onlara en büyük ceza.. dedin ya havalı görümcem falan insan ogluyuz fazla havalanmamak lazım birisi gelir havamizi indirir anlayamaz bile
(6 puan) tarafından
Çok sağol canım içime su serptin gerçekten dediğin gibi Allah görüyor Allah'a havale ettim hepisini ..
(5,721 puan) tarafından
Ne mutlu canım seni anladıysam. Allah ağız tatligi versin. Evladina eşine ailene uzun ömürler versin.. herkes kendi pisliginde boğulur.. yasanilani görmeden olmezsin bu dünyada.
(6 puan) tarafından
Amin amin canım benim beni mutlu ettin bu sözlerinle Allahta seni mutlu etsin cocugunla eşinle inşallah umarım etrafımda hep senin gibi temiz kalpli insanlar olsun ...
(5,721 puan) tarafından
Günaydın canım kusura bakma sana yazınca tekrar uyumuşum dualarin için bende çok teşekkür ederim amin aminn... Bu cuma gününde sana da hayırlı cumalar olsun♥️
-Reklam-
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Görümcene almamasi gerektigini yabanci kisilerle paylasmak istemedigini belirt yada durumlarini görümcene kapat hep annem annem derse bende ablama benzetiyorum demeye  basla bi süre  sonra usaniyolar☺️☺️☺️ 

Kizim icin kaynanam adimi koycaksiniz dedi hayir dedim koymadim surekli ogluma benziyo diyip dururdu esim civciv sarısı  kızım  esmer kapkara saclari vardi bi türlü  bana benzedigini kabullenemedi inadina hep nerde  senin ogluna bana benziyo cumle alem ben derken o oglum diyodu bende ısrarla  onu bastırdım simdi diyoki  ayni anasina benziyo☺️ 

Hıc  çekinme  vur lafi gitsin sen uzulecegine onlar üzülsün Bu arada benimkide cok iyi babanne tek bir zıbını yok kızımın  üstünde !!!! 
(6 puan) tarafından
Engelledim canım hayatımızda bir yeri yoktu zaten dahada görmesin bulurda alır kızımın resmini birdaha ben ona istediğim kadar soyliyim o okadar arsız bir insanki öyleleriyle uğraşilmaz
(2,628 puan) tarafından
Neden engelledin diye sorarsa paylaşma  istedim dersin bende izin vermiyorum kimsede paylasamiyor
0 oy
tarafından
Bunlari dert etmeseniz 
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Böyleleri anca laf etsin. He sana benziyor ama ne yiyor ne giyiyor senin umrunda değil adı babanne.:angry:

(6 puan) tarafından
Valla öyle torun diye baskı yaptılar ama ben onları dinlemedim 3 sene yapmadım borçlar bitene kadar çokta doğru yapmışım çocuk yaşına girecek ne yer ne içer umurlarinda değil Allah yardım ediyor ama onlara muhtaç olmiyimde
0 oy
(389 puan) tarafından
Vallaha aynı benim tamam işte benim hayatım bu ayyy yemin ederim bu kadar mı kaderimiz aynı olur Allah'tan eşten yana şanslıyım yoksa belki şuan nerelerdeydim kim bilir adım o.r.u.s.p.u.y.a bile çıktı yaaq
(6 puan) tarafından
Banada demişti bu lafı bu kadın 1 yıl konuşmadık bu kadınla eşim ablasını öldürecek ti snra özür diledi bende yufka yürek unuttum tabi en başta engellemeliydim de işte bende suç Allah'ın dan bulsun
(491 puan) tarafından
Yine özür dilemiş o da bişey bi de yapıp yapıp görmezden gelenler var Alllaha havale hepsii
(389 puan) tarafından
Evet kız yapıp yapıp sonra pişkin pişkin konuşuyorlar sanki hiç bir sey olmamış gibi allahindan bulsunlar insllh
0 oy
(81 puan) tarafından
Gerçekten bu dünyada bos insan çok canım üzme kendini sen onlara muhtaç değilsin ke di ayiplariyla kalsınlar 
(6 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Alalh yardımcın olsun cnm 
(6 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ayni benim gorumce tek abisi bide oglumuzu 5 ay sonra annesinin evinde gördu bende o dogum yapti ona gitmedim annesinin evinde gorurum ayni sekilde kaynanamlarin cektigi resimleri durum yapar kac defa da uyardim ben paylasmiyorum cocugumu sen niye paylasiyosun diye ama insan arsiz olunca laftan anlamaz iste 
(6 puan) tarafından
Öyle öyle valla canım arsizlarla uğraşmak zor
0 oy
tarafından

En iyisini ben yapıyorum 2 sinide engelledim rehberden zaten yokdu artık hiç yok kafam rahat 

(6 puan) tarafından
Bende engelledim hepsi iblis başka bisey değil
tarafından
Katılıyorum bu dediğine şeytanın arka bacağı
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Durumlarını görmesin canım bende sınır olurdum inan 
0 oy
(1,331 puan) tarafından

Yav bunlar hep mi aynı olurlar :) benimkilerde öyleydi oğlum aynı bana benziyordu doğdu eve getirdik basladı aynı oğlum demeye hatta diyeceğini bildiğimden beneğin basına geçince ben baslardım aynı babası demeye halbıki alakası yok belliydi aleni. O da anladı bi daha yapmadı zaten evden kovdum daha 5 gün sonra gevenin bi yarısı yatak odama dalıp kavga çılardılar bela okudular bende saydım saydım kovdum sonrada. Yerlerini göstermen gerekiyor yerini bilmeyenlere canım maalesef senin yerinde olsam bende aynı anlam seklinde paylaşırım onlarada zoraki benzetiypsunuz derim. Ama bir baska görüşte kaale almamak yönünde karar senin

(6 puan) tarafından
Onların seviyesine düşmedim eşim boşver dedi elimden aldı tlfnu engelledi zaten gereksiz görmesin dedi ***** o laftan anlamaz esimude biliyor ilk evlendigimzde bu ablamla sakın samimi olma demişti ilerde anliycaksin ne olduğunu haklıymış
(1,331 puan) tarafından
Vallahi eşine helal olsun çoğu yapmıyor  bunu misal benim eşim çok sonradan anladı kimin ne m.l oldugunu en bastan söylemiş maşallah
0 oy
(491 puan) tarafından
Sana sormasını bekliyorsan boşuna bekleme derim laflara da takılma canım kavgaya hır güre gerek yok
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız sürekli gıcıklık olsun diye sanki bana bsks baka aynı babası senden bir gram birşey yok diyor 

Sende durumdan engelle onu görmesin
(6 puan) tarafından
Engelledim bidahada görür ona buna şov yapıyor şuursuz çok kiymetliyse gelsin görsün kıymetli yeğenini kapıyı zincirlemiyoz böyle iki yüzlü insana tahammül edemiyorum artık
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benmde 2kizm kaynanama benziyo benmde anam babam yok 2ci evliligi yaptm oglumla bekar birne geldm hakaretler duydm ablasndan  bide ben ilk kizma kaynanmn adini koydm smdi 3cu dogdu 50lira verdi koynuna bebegn ama ben takmiyorum eşim arkmda dha nelr nelr varda bna yakismaz konusmak
(6 puan) tarafından
Benimde eşim hep cevabını verir ben karışmam buzamana kadar hiç dalasmadim onlarla ama onada daha çok kuduruyor bu seferde kardeşimizi dolduruyorsun oluyo illa bir b.o.k atacaklar ya
(1,475 puan) tarafından
Bu dunyanin kanunu neyaprsan yap yaranamazsn bu gerck
0 oy
tarafından

Ayyyy aynı benim görümcem. Ay şuan görünce sinir oldum... Ay ölüyorum, Ayyy benimkide öyle yapıyordu, ama şimdi yapmıyor :D

(6 puan) tarafından
Kızımın 5 halası var ilk defa hala olduk çok mutluyuz diyolar lafta bir sor benim kızım halalarini taniyormu anca lafta icraata gelince fos ben kimseye düşman değilim ama bu şekil muamele yapılıp sonra orda burda benim kızımı kendine malzeme yapmasına sinir oluyorum engelledim zaten bida görür onlar yüzünden fotoğrafta paylasamiyorum ya şuursuz
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Yazını okumadim başlık okudum yazsın nolcak.. benim gorumcem de aramaz bı kere olsun sadece doğum ettiğim gün konustuk bu daha mı guzel
(6 puan) tarafından
Bizimkide aramaz evime gelmez ailede sanki ben bu ailenin içinde değilmişim gibi ona buna toplasip gidilir ses etmem sırf ben **** oluyim diye kasıtlı yapıldığı okadar belliki anamın kopyası maviş güzel yeğenim halasının Ballisi yazmış sen kimsinki der gibi bu çocuk ne anasına ne babasına benzemiyor mus utanmasa bunu sen mi doğurdun dicekler 1 değil 2 değil her kaynanam geldiğinde aynı ben gülmesi ben gözleri ben yanakları ben sürekli sürekli papağan gibi aynı laf edilmez
(4,962 puan) tarafından
Huyu benzemesin inşallah diyceksin aslında kalacak öyle :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 293 göst.
0 oy
16 cevap 551 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 832 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 485 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,058 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...