0 oy
1,695 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Kizlar esimin ünv arkadasi gaziantepden geldi temelli istanbula esimin yaninda calisiyor  ofiste kaliyor bazen ama geldigi gunden beri her aksam bende 12 1 ve ben 6 aylik hamileyim kapaliyim 1.5 yasinda kizim var geberiyorum sicaktan cocuk ayata işiyor her yer aferdersiniz sidik oluyr kizima cise alistirdigim sirada geldi cocuk ve kizi.mikrop kapti bu cocuk her aksam bende esim anlamiyor bsni hic bir sekilde napa bilirim ? 

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından

ne sacma ya size guvenipte gelmis demekki esinin dur demesi lazim kiskanmiyor mu hic. benim kendi abim esimin abileri bile gelmez öyle ayda yilda bir kere kaldiki yabanci biri gelsin her aksam. 

(3 puan) tarafından
Ya kalicagi yer var ama kalmiyor adam bu beni deli ediyor her aksam olmaz ki ben her gun temizlemek zorunda kaliyorum herseyini cok bıktım agla agla dayanamiyorum artik konusmiyicam esimle fayda olmaz belki cok kavga olur ama elimden baska birsey gelmiyor
(3 puan) tarafından
Esim saygisizdir babama laf der bir daha asla konusmaz babam onunla esimi biliyorum o yuzden onlari araya katmıyorum
(432 puan) tarafından
Arkdaşım ben olsam annemi babamı getittiririm  bize  yada onunkileri.ondanda anlamaz diyosan git babanın evine kafanı dinle hizmetçilik yapma
(3 puan) tarafından
Babamin evine gitsem adam hic gel demezki bana sonra kendi ayaklarinla geldin der onu desin istemiyorum
(432 puan) tarafından
Ne zor erkekler var yahuu.yatıp kalkıp şükretmeyelim.ya Vedud oku içir senin sözünden çıkmaz canım
-Reklam-
+2 oy
(66 puan) tarafından

Ya belki adam hasta belki Pedofili yani ısrarla sizde kalmayı istemesi normal mi benim 3 yaşında oğlum olduğu halde ben asla kabul etmem bir de senin kzin var . Biraz haberlerden ders alalım yaşananlar ortada arkadaş bu ne yaa

+1 oy
(432 puan) tarafından

Ay ne kadar saçma ne işi var her akşam bekar bi erkeğin sizde. Zaten hamilesin ve ilgilenmen gereken bi çocuğun daha var yazık günah.söyledinmi kocana zorlandığını farkındamı yani durumun

(3 puan) tarafından
Adamin umrunda degil buna deli oluyorum her aksam uzun kolllularla başörtüyle yaniyorum kizimin pesine kosmaktan tuvalete girmek istemiyorum  o idrarlari disari cikmis gördüğüm zaman evimden sogudum resmen
(225 puan) tarafından
Bekar birinin aile içinde olması hiç doğru değil eşine bu şekilde anlat dini yönden gir biraz
(3 puan) tarafından
Napiyim diyor cocuk ailesini birakti geldi ayip olur onun yonunden düşün  diyor
(225 puan) tarafından
Sizemi güvenmiş gelmiş allah için ya bu nasıl zihniyet
(3 puan) tarafından
Esim tuaf dua edin insallah
(141 puan) tarafından
Ailesini bırakıp gelmiş ne yaa? Kız çocuğu mu bu? Koskoca adam. Baksın başının çaresine bi zahmet!
(3 puan) tarafından
Kalicak yeri de var ama adam kalmiyor hep bizde hep bizde evde rahat rahat gezemiyorum
tarafından
Sen niye onun yonunden dusüneceksin yahu o senin yonunden dusunsun sanki sadece kendine cocuk yapiyorsun.ne kadar strese sokmuş seni.
(137 puan) tarafından
O zaman onlar otururken hergün bişeyler uydur başım ağrıyor de, Karnım ağrıyor de midem bulanıyor deyip erken odana git. Bi süre sonra çocukta kendisi sıkıldığını anlayacaktır. Bırak onlar sabaha kadar otursunlar hizmet edecek kimsede kalmayınca çocuk kalkar gider
+1 oy
(164 puan) tarafından

Eşin anlamiyosa o adama surat yap laf vur ne bilum ters davran ki o anlasın yüzü varsa gelemz 

(3 puan) tarafından
Naparsam yapiyim adam anlamiyor 2 3 kere tokatini yedim tekrardan olucak diye korluyorum
0 oy
(164 puan) tarafından

Bırak arkadaşını benim eşim ben hamileyim rahat hareket edemem diye memleketten kaynim bile uzun süreli kalmaya gelmiyo öyle şey mi olur ayıp denen bir şey var bunu senin değil eşinin düşünüp yanlış olduğunu anlaması lazım hamile olmasan bile her gün her gün size gelmesi çok yanlış 

(3 puan) tarafından
Hegun bende cocukta anlayışsız esimde resmen beni ****** gibi goruyor ki her gun cagriyir her gun bizimle cay demle onu getir bunj getir yine uyudu esim suan cocuk icerde ben yatak odasina tikili kaldim
(164 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama Eşindeki mideye helal olsun canım ne desem bilemedim eşine de ki ben rahat edemiyorum sen hiç mmi düşünmüyosun hiç mi kıskanmıyosn millet öz babasına guvenemiyo bu ne rahatlık de biraz erkeklik damarından gir ar damarı carlamamissa ise yarar çatlamıssa da öyle adamdan her şey beklenir allah yardımcın olsun
(3 puan) tarafından
Ben esime hic birsey anlatamiyorum ki her boka köpürür beni dinlemiuor dinlesede adam soz hakki vermiyor
(164 puan) tarafından
Adam çözümsüzmüş ne desek boş allah ıslah etsin
(3 puan) tarafından
Cozum var ama adam kabul etmiyor benim dedigim olucak diyor iste
0 oy
tarafından

çok düşüncesiz ve sana karşı saygısı zaten yok sevgi de kalmamış başkası için tokat atıyorsa :(

(3 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(137 puan) tarafından

Kocana diyecek bisey bulamadm o kadar yorumu okuduktan sonra allah islah etain bn kizin icin yorm yapmak istedm canm daha 1.5 yasinda cok kucukmus o cise cok zor alışır galiba 2 bez masrafi olmasn die alistrmaya calisiyorsn ama onun kaslari daha gelismemistr cok zorlanrsn alisamiyorsa birak bnce bekle biraz daha 

(3 puan) tarafından
Canim kizim alisti kakasini cisini hep söylüyordu  ama mikrop kapimca mecbur bez taktim atesi 38 39 oldu isal oldu mosafir gidene kadar doktor tak dedi ama adam her aksam bizde kalmasa bile 12 1 kadar duruyor
(137 puan) tarafından
Hmm anladm canm allah yardmcn olsn insaallah kocan yola gelr
0 oy
(141 puan) tarafından
Arkadaş da olsa her akşam sizde olması hiç hoş değil. Insan utanır her  akşam arkadaşının evine gitmeye. Bu adam hazıra konmaya çalışan  tiplerden anlaşılan .eşinle bu durunu konuşmuş musun bilmiyorum ama şimdiye kadar konuşmuş  olman gerekirdi canım. Bir zaman sonra arkadaşı bu duruma alışacak ve eşin onu eve davet etmediği zaman sanki bi kusur işlemiş gibi arkadaşı ona tavır bile yapabilir. Bir an önce önü alınmalı bu durumun. Ben gidişatı iyi görmüyorum canım. Çünkü anlayışlı biri olsa benim ne işim va rf her gün her gün arkadaşımın evinde?der. Utanır sürekli gitmeye.
(3 puan) tarafından
Evet canim dedigin gibi cocukta yuzsuz ki devamli bende esimle konuşuyorum amansonuc yok  kavga ediyoruz bağırıyor beni suclu yapiyor her zaman cok sıkıldım ben konuşmuyorum suan eşimle
0 oy
tarafından

Peki çaktırmadan guvendigin baska birine soylesen bu rahatsızlığını nasl olur acaba. Kaynin mesela ya da varsa kayinvaliden onlar soylese böyle olmaz diye. Belki onları dinler eşin. Yoksa böyle işin zor bacım. Elin adamı evde saçmalık yanii.

(3 puan) tarafından
Kayinvalidemlerle iyi degiliz oyle ama aile dostumuz var ona söyledim  insallah konusucak ben dayanamiyorum esimin beni ezmesine
0 oy
(31 puan) tarafından

bende bu durumun aynısını yaşayacaktım8 aylık hamileyim. neredeyse gecen hafta baktım esim gelme diyemiyor bekar bir akrabası. aradim kayinvalidyi bu adam gelçek kalcak bana ters anne benim ailem duymasin heleki dedim oğlun da hayır diyemedi ayıp olur diye dedim ben konuşurum demiş konuşmuş sen calisiyon bilmem ne eşinin başına mi koycan demis üstüne gelecek olan misafirin annesini aramış şikayet etmiş gelemedi.

0 oy
(127 puan) tarafından

Ayy kusura bakmasın esin de tam bi öküz yaaa. Erkekler bu kadınları ne olarak görüyor anlamıyorum. Köle değiliz hizmetçi hiç değiliz. Ulan kadınların kıymeti ne zaman anlaşılacak yaa kusura bakma tatlım ama çok kızdım eşine. Seni çok iyi anlıyorum. Eşimin kuzeni gelmişti yanında çalışıyordu haliyle bizde kaldı 3 ay. Ama ben sürekli ona çocuk mualemesi yaptım evini tut artık falan diye laf söylüyordum. Hiç rahat vermiyordum evde giyimine temizliğe falan karışıyordum gitsin diye. Neyse ki zor bela yolladim. Eşine bırakma bence sennhallet bu işi. 

(3 puan) tarafından
Gorevim mis benim adam daha yeni gitti saat 00.19 ve bugün gün  bendeydi kahvaltisi yemegi herseyi birde ustune baska mosafirler de geldi suan ben pertim ve benim esimin hic umrunda degil okadar zoruma gidiyor.ki ben laf diuince kavga ediyoruz babanin evine git oluyor sonra
(127 puan) tarafından
Ayy babanın evine git nasıl çirkin bi kelimedir ya. Babamın evine gitmek için de misafir agirlamak içinde evlenmedim ben de. Burası benim de evim ve gelen gideni sen agirlamadigin için benimde söz söylemek hakkım birini çağırırken bana danışmalısın de. Biz bi kaç defa eşimle çok kötü kavga ettik bu gelen giden yüzünden. Simdi kimseyi çağırmaz bana sormadan. Annesi bile gelirken beni arar müsait misin diye. Lütfen ezdirme kendini. Kocanı tanırsın sen damarına basmadan sende hakkını savun. Erkeklerin karılarını hizmetçi gibi görmesine çok sinir oluyorum. Oysa biz kadınlar nasıl bağlanıyoruz evimize eşimize onların dediği lafa bak. Babanin evine git... Çok onur kırıcı. Kocan kadar o adam da da hata var tabii orası ayrı. Anlayissiz insan olmayı versin
0 oy
tarafından

Esinin rahatligina ayri misafir dedigin kisinin rahatligina ayri sastim kaldim Allah sana kolaylik versin canim 

(3 puan) tarafından
Amin canim cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Canım o gelince gir odaya çocuğunu da al çıkma dışarı esin gelip bisey derse de kavga et sizin kavganızı duyar en azından utanır bi daha gelmez küserse de küssün ne bu ayıp birşey bekar bir adamın ne işi var sürekli gece vakti sizde kocanda anlar bi zaman sonra sen inatla çıkma dışarı hizmet etmek zorunda değilsin akraba değil bisey değil evlensin o adam senin kocanın yaptığını yapmaz emin ol kocanı aramaz sormaz bile 

(3 puan) tarafından
O kadar dogru dedin ki heo kavga ediyoruz duyuyor cocuk
tarafından
Duysun canım utanma bu durumdan sen ısrarcı ol tavırlarında yüz verme kimseye esin için de mecbur değilsin elin adamına eşinde  anlıcak geç olmasa bari
0 oy
(132 puan) tarafından

Canım eşinle konuş bu devirde arkadaş dışarda olur asla  eve gelmez eşiyle misafirliğe gelir başka ama anlattığın gibiyse yanlış yani bence 

(3 puan) tarafından
Konusuyorum ama anlamiyor inanin dun gece 1 de gitti cocuk mesela bu sabah geldi simdi lahvalti yapiyor adam da anlayissiz benim esime dihocek soz bulmiyorum
tarafından
Canım hizmet etme senden yüz bulmasın gelince gir odaya çıkma dışarı surat yap  bir iki anlar gelmez o da sen güler yüz gosterdikce yüzsüz gelicek
0 oy
tarafından

Benim esim otel parasini verir gerikerse ama asla evime bekar erkek sokmaz hayir hic kiskanmiyo falnda mi ne alaka ya senide dusunmuyo kaynana na flan desen anne boyle boyle soylese getirmesin diye belki annesini dinler annesi kizar gelinin yaninda bekar adamin ne isi var diye

0 oy
tarafından

Bence bebeginiz altını bir süre daha bağlı tutun onlar gidene.  Kadar  valla dizinde işiniz zor 

0 oy
(11 puan) tarafından

Eşinizle konuşmanız gerekiyor. Anlayışlı ise bu duruma dur diyecektir.

0 oy
(4 puan) tarafından

Mecbursun diye bişey yok misafirde arsızın önde gideni misafir bile denmez bence asalak beleş ev beleş yemek beleş yatak akrabalik olsa bi iki gün neyse dersin  bu bambaşka benim kizim olsaydi boyle bi durumda damadi karşima alirdim hayirdir noluyo derdim yada kizimi çekip alirdim adam rahat baya kendi keyfinde yaşiyo aileni araya katmak istemiyosun ama  ezildigin le kalirsin umarim bi çıkış yolu bulunur 

0 oy
(545 puan) tarafından

Direk cocuga solesene tuvalete biraz dikkat edelim diye esin anlamiosa laftan is basa dustu demektir kuzum esin bisi derse sana kac kere dedim.derain haklisin sonucta. Bence cocukla konus sen utanirda yapmaz belki

0 oy
tarafından

Ne durumdasın canım sorununu çözebildin mi hala geliyor mu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 536 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 508 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melekannesi123.35 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 867 göst.