0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Annesiyle sorun yaşayan var mı ben artık bıktım ya annem çok takıntılı bir insan küçüklüğümdrn belli onu düzeltmek için türlü yollar denedim ama hala aynı dert hastası resmen illa kendine Bi olay Bi dert çıkarır bize gelir eşim şakalaşır gülerler sonrasında bana bunu mu demek istedi der dert çıkarır herkese karşı illa bişey bulur kendine dert yapar sanki herkesin derdi oymuş gibi artık yoruldum valla benimde kızım oldu ona yetişmeye çalışıyorum kendime yetişmeye çalışıyorum Bi yandan da hergün arar birilerini şikayet eder artık kurtul şu kafadan diyorum biraz insanlara sakin yaklaş herkes öyle düşünmüyor öyle yapmıyor ama yok geçmişte çekmiş tamam ama hangimiz çekmedik ki benimde çocukluğum gitti onun dertlerini dinlemekten ona annelik yapmaktan ben kendimi bulmaya çalışıyorum artık kızım için ah anneler bizi nasıl yaralıyorlar farkında olmadan bazen söyler beni sen büyüttün küçük yaşında bile bana akıllar verirdin şaşırırdım diye ama hala aynı tam düzeliyor sonra gene aynısı artık sinirlendim ve sen dert hastasısın iyileşmek istemiyorsun ki dedim isteseydin Bi doktora giderin ve ya çabalardın yıllardır bunaldım kimseye de söyleyemiyorum artık birilerine anlatmam lazım yoksa kala kala zehirliyor insanı hamileyken bile lohusa da bile benden daha l8husalıydı onun sayesinde lohusa bile yaşayamadım aman birbirlerini yanlış anlamasınlar ama o bişeyi yanlış anlamasın diye çok yoruluyorum bize gelince ki eşim annemi baş üstünde tutar kendi annesinden çok getirir bize gelsin der arkasından bile ne dualar eder anneme ama annem ona karşı çok değişik basen can kuzusu basen kafasına eserse en kötüsü napacam bilmiyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(48,482 puan) tarafından
annenle mesafe koy arana biraz
(86 puan) tarafından
Koymaya çalışıyorum aile huzurum için gerçekten eşim öyle biri değil eşimin ailesi bile anneme ne dualar ederler dedikodu yokturdur onlarda özenirim hep ne güzel aile diye ama benim annem sanki hep onlar onun arkasından konuşuyor gibi tek kaldığımızda hemen kötülemeye başlar
(48,482 puan) tarafından
duymamaya çalış dinliyomus gibi yap sende he he de anne iste
(86 puan) tarafından
Öyle yapıyorum bu seferde diyor seninle de dedikodu yapılmıyor ya diyorum insan der çocuğum dedikodu yapmasın günah sen dedikodu yapalım diyorsun sende ne sofi oldun diyor üzülüyorum onun adına rabbim affetsin
(48,482 puan) tarafından
desin bosver canim her dedigini kafaya takma
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Benim annemde öyle herşeyimiz aynı babamın ailesinden babamdan çok çekmiş unutamıyor a de baba çıkarır ben yoruldum artık bisey demiyorum . En çok beni sevmez en derdini çeken benim uzak duracaksın başka yolu yok
(86 puan) tarafından
Valla beynim almıyor artık aile huzurum için haneme çok sokmamaya çalışıyorum ama gene de hep Bi mutsuz depresyon halleri

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 3,270 göst.
5 Ekim 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 387 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Busraknc58 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 407 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 486 göst.