0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Kizlar  çok sıkıldım artık ya 2 senelik evliyim eşim le aramız çok iyiydi gezerdik tozardik 3 aylık bebeğim var bebeğim olduktan araya soğukluk girdi bende soğudum özel hayatımız bile kalmadi bebek uyurken yanına giderim elinde bı telefon oyun oynar 2 laf sohbeti yok bende iyice soğuyorum bu arada severek evlendik biz 4 sene sevgili nişanlılık dönemi oldu evlilikten bı tat almıyorum o öyle yaptıkça aynı yatakta bile yatmak istemiyorum ne yapmam gerekiyor 

7 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından

Yqv hepinize noldu bi gelsim herkes isyanlarda bacim bi la havle cekin kurban olam ya:(

(77 puan) tarafından
İnsan takıyor aklına herşey geliyor
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Fazlaca isyankarsin bebeginle ilgilen sen 
(77 puan) tarafından
İsyankar değilim ya özel hayatımız bile yok bugün dedim yarın yaparız felan kusura bakma bişey soruyorum telefon dan kafası kalkmio ilgi 0
0 oy
(579 puan) tarafından
Ben 11 senemi verdim canım su telefonları çıkaranlarada beddua etmiyor değilim eski ortamlar kalmadı ama değiştire bildim mı yok değişmezler canım sabret biraz bazen ben bu yüzden kavgam çok oldu eve gelince telefonunu kapat diyorum akşamdan akşama evdesin diyorum kapatmiyo tabi ama bırakıyor hadi konuşalım ne konuşalım diyo bide yani ne bilim ya aynı durum bende de var ben bı çözüm bulamadım şahsen 
tarafından
Biz evlendigimizden beri birbirimizden yana telefin almiyoz elimize cok sukur sadece aile arayinca cevap veriyoruz
(579 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım darısı benim basima inşallah
(77 puan) tarafından
Benimde aynı walla çok sıkıldım artık
tarafından
Ama ben mesela evlendigim zaman kendim telefon kullanmadim 2 yil ondan sonrada boyle yaptik kendi istegimizle simdibyaziyorum ya o uyuyo diye bende cocuklarla ilgilenirken alir eline ama diger turlu asla
(579 puan) tarafından
Ben telefon kullansam da kullanmasamda aynı kuzum valla
0 oy
tarafından
Bebeğin büyümüş sayılır. Uyuduğu zaman beraber birşeyler yapmaya çalışın. Ne bileyim film dizi çay kahve önce öyle başlat. Araya gebelik lohusalık girdiği için mesafe olmasi çok normal. Zamanla düzeliyor merak etme. 
(77 puan) tarafından
Bende onu diyorum konu açıyorum telefon elinde beni bile duymuo ben zaten bunaliyorum bı yandan bebek dışarı çıkamıyorum bunaliyorum ailem uzakta kyananm calisio
tarafından
Bişey demiyor musun. Laf çarp kız huyunu sen bilirsin. İlgisini dağıt.
(77 puan) tarafından
Bişey oldumu kavga çıkartma diyo bende geçiyorum odaya yatırıyorum
tarafından
Benim eşimde telefon ve bilgisayar ile çok haşır nesir. Oyun değil iş gereği. Ama o kadar sinir oluyorum ki bazen ben kavga çıkartiyorum. Kavga çıkacaksa çıksın odana gidip yatma. Yoksa bırakmaz sen pes edip gidiyorsun
(77 puan) tarafından
Kuzum mutfakta başını bekleyim nabiyim gitmesem
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Severek evlenmedim ama ilk zamanlarimiz güzeldi balayı tatiller falan.. gebeliği de istedik 9 ay çok güzel geçti.. ama çocuk oldu ben ondan destek bekledim o ben anlamam dedi elini taşın altına koymadı hiç.. ister istemez soğukluk giriyor afedersin cinsel anlamda da arzulamiyorum .. bugün arkadaşima eşi çiçek gönderdi benim eşim bilmez öyle şeyler.. alyansimi da kendim değiştirdim bazılarının eşleri ne kadar ilgili diyorum..
(77 puan) tarafından
Bebek konusunda yardım eder hakkını yemem evlerede yardım eder bana gelince  soğuk adamın gözü beni gormuo
tarafından
acikca sor birsey mi oldu hayirdir de  yani cocuktan sonra zaten eskisi gibi zaman bulamazsin
0 oy
(319 puan) tarafından
Herkeste aynı sorun var tv netler tlfnlar  çoğalınca huzurlarda bitiyor malesef eşim 5 yıl etrafında pervane oldu kabul edeyim diye şuan 1 yıllık evliyiz bebegim var . Eve gelir internetten tv acar gece 3 4 kadar izler ne bir sohbet eder ne konuşur.  Ben bisey sorunca bile yeter artık rahat bırak beni der . Odaya bile tek gider yatarım bi bakarım saat 4 gibi gelmiş yatmış   ha sevmiyor desem yalan olur seviyor ama sevgisi belli değil hiç.  Kapının onu ne bile çıkarmaz sözde onun için memleketimi ailemi biraktim
(77 puan) tarafından
Benimde öyle birakcam kendi haline ya ne. Halı varsa görsün evladım yeter bana
(319 puan) tarafından
Aynen öyle  artık dilimde tüy bitti . Çok tartıştım bu yüzden ama zerre değişmedi.  Bende tlfnu alıyorum gözüne soka  şoka oynuyorum . Yinede ilgi çekemiyorum.  Sadece flimi  reklam girince bisey sorunca bana kızıyor su tlfnu bırak beni dinle diye ama bende ona su tv kapat diyorum.  Yine yok kendisi erkek ya onun sözü geçecek.  Amaannnnn takmıyorum eskisi gibi artık
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Çocuk çocuk yaparsa olacağı bu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 682 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.