0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Soru başlıkta kizlar 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şarkı dinler ben dönüp uyudugum için onun ne tarafa döndüğünü görmüyorum :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla uyumaz dinlemez canım da niye kı
(138 puan) tarafından
Onu yapıyor zoruma gidiyor :(
tarafından
Konusmayın denedin mı
0 oy
(228 puan) tarafından

Canım bir kere bile aşk şarkısı filmi izlemedik biz hep belgesel izleriz evde oda bilim belgeselleri :D

0 oy
tarafından
Niye kız ne derdi varda

Yok öyle yapmaz genelde direk uyur 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Sırtını dönerek uyur her insan gibi de ama ask şarkısı dinlemez yada beraber dinleriz o ne alâka anlamadım 
(8,082 puan) tarafından
Ay sürekli ağız ağıza uyumayanda yani ne biliyim soğan sarımsak mis gibi koklaya koklaya ay beni basarlar öyle:D
0 oy
tarafından
Sırtını dönerek degılde arabada sureklı muslım gurses azer bulbul dınler aşk acısımı cekıtorsun derım ne alaka der sevıyorum guzel der ama sırt dönme ıkımızde aynıyız o konuda da anlamadım hanı sırtını dönup muzık mı dınlıyor uyumuyor mu
0 oy
(327 puan) tarafından
Beni uyuttuktan sonra ne tarafa döndüğünü bilmiyorum :) aşk şarkısında dinlemez ben dinliyorum genelde 
0 oy
(183 puan) tarafından
Aşk şarkısı dinlemez ama sirtini dönüp yatar bazen. Horlaması meşhurdur. Hemen uyandırırım sabaha sağ salim çıkmak istiyorsan sesini kes derim hemen döner bana 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Şarki dinlemezse biz birbirimize dönük uyuyamiyoruz deniyoruz ama olmuyor :Dd
0 oy
(570 puan) tarafından
Sabaha kadar kulaklıkla müzik dinliyor öyle dalabiliyormuş ancak gecenin üçünde halay şarkısıyla uyandığımı bilirim ama o hep böyleydi biz evlenmeden de bu huyundan bahseterdi
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ya şarki dinler ama eşim aşk şarkısı ve slow şarkilar sever o yüzdem bişi demem pek hareketli şarki sevmiyor ki zaten iş yerinde dinliyor çalışırken sıkılmamak icin ve evde dinlemez arkasini dönup uyur da ilk bana sarılır sonra heryeri ağrıyınca döner çok hareketli yatan biri sabit yatinca heryeri ağrıyor
0 oy
(142 puan) tarafından
Ben dönerim sırtımı, yüzyüze uyuyamam . Aşk şarkısı dinlemez genelde hareketli dinleriz . Şüphelendiğin bişey mı var
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Biz ayrı yattgmz icn sorun yok aşk şarkıları dinlemz genlde 
0 oy
(515 puan) tarafından
İlk önce sariliriz 5 10 dakka sakalasiriz sonra ben dönerim uyumaya oda ne tarafa dönmek isterse o tarafa döner uyur hergun böyle
0 oy
tarafından
Asla birbirimize sirtimiz donuk uyumayiz ve ask sarkisi asla dinlemes genelde hareketli ve oyun havasi dinler 
(8,082 puan) tarafından
Sogan sarımsak yeme durumlarında napiyonuz☺☺☺
tarafından
Dis fircalamadan yatmayiz asla da ben sogan sarilsak asla yemem o yesede bana sorun deil kurban olurum kiz onun sogan kokusuna :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yanı kocan aşık mi olmuş bundan mi şüpheleniyorsun 
0 oy
(485 puan) tarafından
O düz yatar ben sırtımı dönüp yatarım genelde haraketli şarkılar dinler
0 oy
tarafından
Çok dertli şarkılar dinelr bir iki oldu bende artık hayırdır eski sevgilini mı unutamadın öyle bir derdin varsa söylese izdirap çekme boşuna tutmayım ben seni dedim bi daha dinlemedi öyle efkârlı efkârlı sacmalama olamaz öyle bir şey dedi öyle bir şey varsa  sende içine atma direkt üstüne söyle hayat içinde dert taşıyacak kadar uzun değil bir gün hık diye oluverirsin arkandan taş catlasın 3 gün ağlarlar 
0 oy
tarafından
Asla sırtını donup uyumaz
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Gece yatarken telefonu yatak odasına sokmuyo, ilk uyurken bana dönük uyuyo temas ediyo eli kolu bacağı, ama gece dönüp durduğumuz için sırtını da dönüyo 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 502 göst.
+4 oy
16 cevap 310 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (798 puan) tarafından soruldu