0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ayy gına gelio kızlar ya bişe deyip yanlış anlaşılmakta istemiyom bazen diyorum zamansız ariyon flan ama çok sıkıldim normalde birliğiz kaynanam var sadece oda oğlunun yanına gitti eeeee bizimki günde abartısız söylüyorum 5 7 kere konisyolar gına geldi gına birşeyde diemiom kahvaltı yapioz arıyo is yapioz işi bırakıp arıyo bazen anasni bazen kardeşini bazen onlar bunu n desem nasıl uyarsan bn bu adamı korkma anan gelcek sabret diyorum işi şakaya vurdum artık anasi olmasada kardeşiyle konuşması yine öyle gece 12 d bile aramisligi var kardeşinin yuhh yni soyleniom soyleniom ama sıfır

20 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bende annemi 10 kez arıyorum esim bazen rahatsiz oluyor sende arayabilirsin diyorum hatta uzun süre aramasa niye aramadin derim
(7,654 puan) tarafından
O kadarda degil ya sofra da kendi annem arasa kapatırım yemekten sonra ararim
Esimin annesi de malesef yemek yiyorum dese de konusmaya devam edrr
tarafından
Aynn cnm bnm annemde arasa bn kapatiom müsait bı zamanı beklerim hep konuşmak için eşim öle değil farketmio onun için heran konuşur
(7,654 puan) tarafından
Benim ki de o konuda öyle törpülemeye calisiyorum bazi huylarını canim sende sabir goster zamanla ogrenir
tarafından
Sabır edion zaten cnm pek bişe demiom ama duzelceni sanmıyorum
(7,654 puan) tarafından
Düzelecek göreceksin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesine çok düşkün galiba
tarafından
Ayyyyy sorma öle böle degil
tarafından
Öylede iyi değil ya ister istemez batıyor
tarafından
Vla batıyor n yalan söyleyim cnku bni birakip anesini tutuyor
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(826 puan) tarafından
Bende annemi ararım belki daha fazla eşimde arasa bişey demem 
tarafından
Cnm enazindan boş zaman da konuşsa belki bnd böle tepki vermezdim
(826 puan) tarafından
İş varken bişey demem canım ona anamlar arasa işim var der kaparım eşimde öyle
Allah kolaylık versin sana da
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bana böyle düşünceler çok yanlış geliyor yani sıkılınca ailesini arasın başka arayışlara girmesinden iyidir on kez kardeşimi arkadaşımı annemi ararsam sıkılmam
tarafından
Cnm arasın arasında durmadan konuşmak nedir v zamansız boş zamanı olsa belki ozmn bnada batmaz eve giriyo slm sabah olmadan telde konuştu oldu
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bu anne sonuçta ister 5 kere arar ister 10 kere ne kadar konustuguna karisamayiz bende oyleyim sürekli annemle konusurum aramayim hemen arar annem nie aramadin die
0 oy
(568 puan) tarafından
Aynen aynen bizimkilerde aynı ne pisirdin ne yedin naptın eltim görümcem kaynanam uf bıktım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizde tam tersi eşim haftada 1 2 kere ailesini arar ben hergun bi kaç kez ararim ama tabi ben genelde eşim evde yokken aramaya çalışırım o işten geldiğinde eşime vakit ayırırım çok basit eşimin yanında aramışımdır 
tarafından
İşte onu diorim bnd cnm bn yoken yada işi yoken arasın konussin ama kahvaltının ortasında aramak nedir
(9,626 puan) tarafından
Seninki çokmu anacı
0 oy
(678 puan) tarafından
Hay allah çok fazla yani bu ne böyle haklisin ben kadın halimle annemle okadar konuşmuyorum ki haftasonu annem hiç aramaz bile rahatsız etmiyim diye herkesin kendine ait bi alanı olmalı çok ayıp eşinin yaptığı kahvaltı ederken araması filan yanlız yapsa kahvaltıyı neyse sen versin seninle konuşsun 
tarafından
Yok cnm eşim çok bağlı ailesine herşeyi hermutlugunu küçücük şeyi paylaşmak ister
Yaram derin açma
Bişe alır satar en son bnm haberim olur düşün yni
0 oy
(183 puan) tarafından
Ayyy benim kocamda günde 5 6 kere konusuyor işteyken. Ben hemen hayırdır ana oğul dedikodumumu yapıyonuz diyorum oda he diyor. Bende doğru kuyrugunuza basıyorum ya kuyruk acınızı paylaşıyorsunuz diyorum. Kaynanama da ne arayıp duruyon senin işin gücün yok mu benim dedikodumu mu yapıyon diyorum. Kimse babamın oğlu değil onları mi çekecem hayırdır. Bazen bebisi göstermek için akşam görüntülü arıyor hemen bana sen istersen bir sigara iç bende annemlere göstereyim diyor. Zerre tahammülüm yok seslerini duymaya 
tarafından
Bowwww baya atarlisin
Bn öle desem eşim bni keser kiz
(183 puan) tarafından
Basta yapacaktın annecim taviz vermeyeceksin bu erkeklere. Annesiyle konuşmuyorum normalde gitmiyroum evine falan çocuğu da haftada 10 dk gosteriyorum. Bugün kapının önüne gelmiş vay işte markete gidin alışverişinizi yapın ben bakarım çocuğa falan dedim sana çocuk bırakan kim kendi kendinize gelin güvey oluyonuz. Kocam hemen yalvarma pozisyonuna geçiyor zaten hadi asko nolur bin arabaya ne istersen yapacam virt zirt
tarafından
İş kocada işte cnm bnmki çok dik baskıdır naparsam yapım olmaz ilk zmnlar küçük bişe dedim kaynanaya oda oğluna söyledi evde kavga çıkmıştı
(183 puan) tarafından
Aman kuzum ben biraz dik başlıyim da haklarından geliyorum ben biraz şeytanım. Bunu da her zaman söylerim senin 7 sulalen gelse bir ben şeytan etmez derim. O yüzden oda benimle uğraşmak istemez bilir ki sonunda o haksız çıkacak
0 oy
tarafından
Belki özlem gideriyolar dir bende iki erkek evlat annesiyim aramalarını beklerim yada ararım
tarafından
Yok cnm bu özlemden ileri
Boş boş muhabbet edilio
İki kere ara özlemini gider yeter onkere aramak nedir hepimizin işgücü var
tarafından
O zaman garezine yapıyor
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben de olsam çok bunalirim ya o kadar konuşacak ne buluyolar erkekler çok konusmayi sevmez derler bı de seninle konusuyo mu 
tarafından
Bna gelince yok cnm geçen post açtım hata bunla ilgili bna gelince yok şuan oyun oynuo mesela oyun olmasada film izler bna zor zaman gelir
(68 puan) tarafından
İşte o kadar haklısın ki sinirlenmekte. Sabredip dua et ara ara da güzel zamanlarda sana çok az vakit ayirdigini anlat. Zamanla sana iyice alışınca vazgecilmezi ol insallah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnde annemi gunde 5 6 defa konusuyprum.bana normal geliyo. 
tarafından
Bilmem cnm bn bikere konusurm TM belkide oyuzden bna anormal geliodur bilmiom
(4,152 puan) tarafından
Bnm o kadar sk konismamm esimede cok abarti geliyo
0 oy
(54 puan) tarafından
Arar 10 dan fazla da arar benim koca annesiz durmuyor mesala
0 oy
tarafından
Valla annesini 10 kez arayan benim hicte rahatsiz olmaz oda arayabilir 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende en aşağı annemi günde 5-6 kez bazen yeri geliyor 10 kez arıyorum ne var bunda 
0 oy
(11 puan) tarafından
Arar. Benim eşim de arıyor. Kayınvalidem ve kayınbabam yalnızlar, bekliyorlar ve mutlu oluyor oğulları aradığında, o da sık sık arıyor. Aramayınca ben diyorum arayalım diye. 

Anne baba o kadar emek harcamış, büyütmüş, biraz ilgiyi esirgememek lazım... 
tarafından
Canm arasın ama bu kadar çok degilya
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Derdiniz ne sizin bu kayinvalidelerle yaa annesi tabi arıcak isterbes kez arar ister on kez sizene sende ara 
tarafından
Nie atar yapionki bn arasın aramasın demiorum ama kahvaltının ortasında aramak nedir eve girer girmez slm bile vermeden konuşmak nedir herşeyin bı zamanı var
(1,908 puan) tarafından
Zamansız araması senin kocanın dengesizligi eşinle konuş bunu
0 oy
tarafından

Hiç haz etmem böyle erkeklerden benim kocamda böyle ne yazık ki :ermm:

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Türkçe error error error 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 270 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,063 puan) tarafından soruldu