0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Ben evde aşırı sıkılıyorum bir de 6 aylık evliyim yapacak hicbir şey bulamıyorum aslında kpss çalışmam lazım ama onu da hiccc canım istemiyor siz neler yapıyorsunuz nasıl geçiyor 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hele bi çocuk olsun birdaha aç bu postu :D

(5,269 puan) tarafından
Ayneeeen hele Birdaka tuvalete rahatı olmuyor insanın :) :)
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu günlerinin tadini çikar
0 oy
tarafından

Yerime lütfen bol bol uyur musun? :'(

tarafından
10 aydır uyumuyom bendeeee :'(
(3,823 puan) tarafından
Benim içinde uyu lütfen :(
0 oy
tarafından
Bende üç çocuk var post üste çıksın ❤️❤️
0 oy
tarafından
Hiç geçmiyordu hiç duvarlar üstüme üstüme geliyor 4 senedir hemde sen daha 6 ayliksin 
(209 puan) tarafından
Her gün aynı isleri yapmaktan gına geldi artık kahvaltı temizlik akşam yemeği vs ayyy biktim
tarafından
Aynen öyle vallahi evde zamn geçmiyor aslaaa neyseki hamileyim şükür olsun ki evimde bir ses olacak bana arkadaş olacak
0 oy
(440 puan) tarafından
Ayni canim benimde cok canim skliyor her 2 gun temizlik yapiyorum saat gecsin dite :D
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Tadını çıkar bence bol bol keyf yap :)) 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Keyfine bak kendine bak yemekler tatlılar yap eşinle vakit geçir ooh mis ben kocamı sadece işten gelince kapıyı açınca görüyorum ksskkdk
0 oy
(431 puan) tarafından
Ev işleri bittikten sonra akşama kadar yatışşşşşş canım 8 aylık hamileyim son yarışlarım olacak keyfini çıkarıyorum 
0 oy
(16 puan) tarafından
Bence tadını çıkarın bol bol yatin geç kalkin sonra tekrar yatın
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Can sıkıntısı neydi ki nasıl bir şeydir bilen var mı yenir mi içilir mi o uzun zamandır hiç yaşamadım unuttum ☺️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende öyleydim şimdi uyumayan bı canavar var ayağımdan indiriyor hop uyaniyo yarabbim mutfakla uğraşmayı pasta kek yapmayı ve temizlik yapmayı sevdiğim için onları yapar akşam da dizi izlerdim cnm coxuktan önce :)
0 oy
tarafından
İstedgim kadar uyuyordum kahvalti is gezme yemek simdi islerim bitmiyor hic 
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim de şuan bebek yok ama 1 yıllık evliyim 6 aylık hamileyim veee kendime bol bol yatıyorum çünkü biliyorum kaç ay sonra öyle bı fırsatım olmayacak 
0 oy
(723 puan) tarafından
Sorma walla 2.5 yıllık evliyiz bebek dusunmuyoruz patliyom bende evde.yasadigim yerde kimse de yok resmen hiçbişi yapmak istemiyom sıkıntıdan piskojm bozuldu artık 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bencede uyuyup dinlenin canım benim vaktim hiç olmuyor sıkılmaya : )
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Öğleye kadar uyuyorum esim yokken sonra kahvaltı. Yemeğimi yapıyorum öğleden sonra arkadaşlarım var apartmanda her gün mutlaka bir kahve içiyoruz eşim geliyor yürüyüşe çıkıyoruz eşim geç gelecekse annemlere gidiyorum yada kiz kardeşlerim geliyor yada sahile gidiyoruz  canım hiçbirşey yapmak istemiyorsa evde oturur kitabımı okurum sıkılacak vakit bulamıyorum ben ☺
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ay çılgınlar gibi uyurdum heralde öyle uzak geliyor ki su an :D

0 oy
(44,604 puan) tarafından

Uyuu bacııı uyu:(

0 oy
tarafından

Kiz yat uyu bol bol:D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 440 göst.