0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Erkek tarafı

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir müddet her iki tarafla araya mesafe koy bencede
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Zamanla düzelir cnm sen merak etme şimdi daha her şey çok yavaş yavaş düzene girecek Bi zaman sonra sinirler yatışır 
(31 puan) tarafından
Çocuğumuzu bile göremezler diyor geçen tartıştık ben istemiyorum iki tarafta görmesin anne baba önemli değil mi çocuk için diyor. Zamanla düzelir mi dersin :(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim eğer aile içinde şiddet falan yoksa evine dön yani eşinle huzurun çok önemli tabiki senin ailende önemli bağını koparma ama bi süre eşinin dediği gibi yapın zamanla zaten sinirler yatisir herşey normale döner eğer birbirinize karşı sevginiz arsa yuvamı dağıtma en azından bu sayede eşinin ailesinden de kurtulmuş oldun sizin huzurunuz düzenledikten sonra eşini karşına alır güzelce konuşur ikna edersin karşılıklı özür dilenir herşey hallolur sıkma canını 
(31 puan) tarafından
Konuştum düzgünce ama istemiyor çocuğumuZuda göremezler diyor benim ailem de görmesin problem değil diyor :(
0 oy
tarafından
Yani ne kadar suçlu olursa olsun senin ailende küfür falan etmiş hakkıda olsalar bir şey diyemiyor insan onun için en iyisi hele bir evinizi kurun bir süre başbaşa kalın zmanala düzelir aralar falza takılma bu durum ya hiç göremeseydin sen gidersin sonra zmanala ailende gelip gitmeye baslar 
(31 puan) tarafından
Çok katı bu konuda ve zamanında çok aileciydi şimdi kendisi istemiyor :( beni kaybetmekten korkuyor sanırım çünkü üç aydır yokluğumu gördü
tarafından
Düzelir düzelir merak etme neler neler değişiyor düzeliyor oda düzelir inşallah
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Zamanla düzeltecektir canım

0 oy
(4,102 puan) tarafından
Zamanla duzelir cnm sabret benim ailemde evleninde olaylar oldu kaynbabam ailemi istmyor mecbr dayandm 5 yil oldu bi kere babam ve kiz kardesim geldi evime 
0 oy
(66 puan) tarafından
Eşin fazla abartmış şimdi öyle diyo ama zamanla düzelir inşallah hep kin tutucak haliniz yok ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 550 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde BenAnneOldum (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 666 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 872 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 528 göst.